لطفآ سریع جوابمو بدین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roshan

New member
سلام دوستان

من سالها از درس و تست و اینا دور بودم حالا هم میخوام تغییر رشته بدم و از بهداشت حرفه ای برم سمت سم شناسی ... تازه کمتر از 1 ماه میشه که شروع به درس خوندن کردم حالا با این اوضاع آیا شرکت در آزمونهای آزمایشی سنا کمکی به من که هنوز تسلطی به درسهام ندارم میکنه؟ .... زود جوابمو بدین که تا 28 آبان فرصت ثبت نام دارم
:wacsmiley:

sol

New member
سلام دوستان

من سالها از درس و تست و اینا دور بودم حالا هم میخوام تغییر رشته بدم و از بهداشت حرفه ای برم سمت سم شناسی ... تازه کمتر از 1 ماه میشه که شروع به درس خوندن کردم حالا با این اوضاع آیا شرکت در آزمونهای آزمایشی سنا کمکی به من که هنوز تسلطی به درسهام ندارم میکنه؟ .... زود جوابمو بدین که تا 28 آبان فرصت ثبت نام دارم
:wacsmiley:
من هم سال 82 فارغ التحصيل شدم و امسال ارشد شركت كردم رتبه ام 3 شد دقيقا از 20 فروردين درس خوندن رو شروع كردم .به نظرم بايد فقط تلاش كني هيچ ربطي نداره كي درس رو تموم كردي..

helena

New member
استرس وقت زمان ثبتنام را نداشته باشین من که پارسال این ازمونا را میدادم تا 24 ساعت قبلش میشه ثبتنام کرد البته من سه تای جامع را دادم و نمیدونم بقیه شون چه جور بود ولی من درصدای تو ازمونم دقیقا همون درصدای تو کنکورم بود.من که حالا قدرشونو فهمیدم ولی واقعا از اون ازمونای برنامه ریزی شدش خبر ندارم. اگر شما جدی درس میخونین و میتونین دقیق با برنامه ریزی پیش برین خوبه که ثبتنام کنید

roshan

New member
مرسی هلنا جون .... راستش من یه جوری برنامه ریزی کردم که دو ماه زبان و بیوشیمی رو بخونم بعد دو ماه شیمی و زیست و بعد از اسفند بشینم همه رو با هم مرور کنم و تست بزنم و اینا
با این اوصاف توی آزمون جامع شرکت کنم بهتره فکر کنم؟

آزمون جامع بعد از عید هستش؟؟؟

helena

New member
مرسی هلنا جون .... راستش من یه جوری برنامه ریزی کردم که دو ماه زبان و بیوشیمی رو بخونم بعد دو ماه شیمی و زیست و بعد از اسفند بشینم همه رو با هم مرور کنم و تست بزنم و اینا

آزمون جامع بعد از عید هستش؟؟؟[/Q

عزیزم من اتفاقی اومدم اینجا اگه سوالی دارین پیام خصوصی بذارین که متوجه شم.خواهش میکنم عزیزم.
به نظر من اصلا این اشتباه را نکن سعی کن هر روز همه ی درساتو بخونی و زبان روزی دو ساعت اگه ضعیفی.بیو را سعی کن هرروز تو برنامت بذاری و دقیق بخون.من دوست خودم که رتبه یک سم شد هارپر دولین و لنینجر را از حفظ بود.اگه شما بخواین دوماه از یه درس فاصله بگیرین خیلی ضربه میخورین. بازم شما خودتون را بهتر میشناسین ولی به نظر خیلی از دوستان نباید از یه درس فاصله گرفت.زیست ابوالقاسم امین را پیداکنین و بخونین و یه فصلهایی که الان یادم نیست را از گایتون بخونین.برای زبان خیلی دامنه لغاتتون را بالا ببرین و سوالای سالهای قبل را کارکنین.موفق باشین

ali_ah

New member

آزمون جامع بعد از عید هستش؟؟؟

من همین اشتباه رو تو کنکور دیپلم به دانشگاه داشتم فاجعس

حتما همه رو با هم بخون

roshan

New member

آزمون جامع بعد از عید هستش؟؟؟[/Q

عزیزم من اتفاقی اومدم اینجا اگه سوالی دارین پیام خصوصی بذارین که متوجه شم.خواهش میکنم عزیزم.
به نظر من اصلا این اشتباه را نکن سعی کن هر روز همه ی درساتو بخونی و زبان روزی دو ساعت اگه ضعیفی.بیو را سعی کن هرروز تو برنامت بذاری و دقیق بخون.من دوست خودم که رتبه یک سم شد هارپر دولین و لنینجر را از حفظ بود.اگه شما بخواین دوماه از یه درس فاصله بگیرین خیلی ضربه میخورین. بازم شما خودتون را بهتر میشناسین ولی به نظر خیلی از دوستان نباید از یه درس فاصله گرفت.زیست ابوالقاسم امین را پیداکنین و بخونین و یه فصلهایی که الان یادم نیست را از گایتون بخونین.برای زبان خیلی دامنه لغاتتون را بالا ببرین و سوالای سالهای قبل را کارکنین.موفق باشین

هلنا جون نمیدونم به چه زبونی ازت تشکر کنم .... همه ی حرفاتو آویزه ی گوشم میکنم عزیز مهربونم

roshan

New member
من همین اشتباه رو تو کنکور دیپلم به دانشگاه داشتم فاجعس

حتما همه رو با هم بخون

مرسی دوست عزیز ... فکر کنم حق با شما و دوستان دیگه هستش من اشتباه برنامه ریزی کردم حتمآ تصحیحش میکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا