قبول نشدین...بیان اینجا

*nurse

New member
سلام ....مثل اینکه زحمتهام کافی نبوده مردودی رو که دیدم ......نمیتونم حسم رو بنویسم .......خدایا دستم رو بگیر تا بلند شم و دوباره از نو شروع کنم خدایا این شکست رو نقطه شروع تلاش برای رسیدن به موفقیت قرار بده الهی آمین

VERSA

New member
salam
manam mardood shodamterme 7 va 8 ke mishe kole sale 90 va 91 bimarestan karamoozi miraftam
va natoonestam bekhoonam
hame movafaq bashan

*nurse

New member
بچه ها میتونیم از کسانیکه قبول شدن راهنمایی بگیریم

hjam

New member
سلام
منم قبول نشدم ولي ناراحتي ديگه فايده اي نداره ضعف هاي سال قبلمو شناسايي کردم انشاالله با برطرف کردن اين ضعفا به سمت يه رتبه عاي گام بر مي دارم

dongi

New member
منم قبول نشدم....درصدام خوب بود....هنوز تو شوکم ...خیلی خوب خوندم...از هرکی میپرسم قبول نشده نمیدونم پس کی قبول شده؟

arghamar

New member
ali

منم در رشته بهداشت حرفه اي قبول نشدم چون هم شاغل هستم هم متاهل
خيلي ناراحت شدم ولي وقتي لبخند دختر كوچولوم رو ديدم همه چي يادم رفت و انرژي گرفتم
توكل به خدا و ناراحت نباشيد بچه ها با همت مضاعف دوباره تلاش ميكنيم من مطمئن هستم خدا هم ما رو ياري ميكنه
و قرعه به نام ما ميخوره......اندكي صبر سحر نزديك است

OMID2010

New member
اشکالی نداره بچه ها...حتما سال بعد میتونید چون تجربتون بیشتر میشه و از بقیه هم راهنمایی میگیرید

soso26

New member
نگران نباشین این ناراحتی و نگرانی عادیه وقتی شرو کنید به درس خوندن میبینید که مطالب واستون نا آشنا نیس و راحت میتونین درسو بفهمین چون قبلا با دقت اینارو خوندین نگران نباشین چیزی ازدست ندادین مطمئنم امسال با آمادگی و استرس کمترمیرین سرجلسه.دیگه به این فکرنکنید که چرا قبول نشدم به این فکر کنید که با معلومات بیشتری میرم مقطع بالاتر .از امروز برنامه ریزی کنید واز هفته آینده شرو کنید

TaTi

مدیر بخش
دوستان عزیزم ... ما در سرزمینی زندگی میکنیم که مردم به " دانش افراد " نیازمندند تا مدرک تحصیلی شان...
فرصت برای گرفتن مدرک تحصیلی یکی پس از دیگری ، بسیاره...
فرصت خدمت به مردم رو دریابید ...

موفقیت یعنی نشاندن لبخند بر لبان کسانی که دوستشان داریم...

vb2

New member
بچه ها منم پارسال با درصدای عالی رد شدم ولی زود ضعفامو فهمیدم و رو اونا کار کردم و قبول شدم امیدتون به خدا سعی کنید از جا پاشید و بگید من یه قدم از بقیه جلوترم با همت مضاعف بخونید با اراده ایشالله مطمئنم نتیجه میگیرید

bambook

New member
manam mardod shodam .chand ghatre ashk ham rikhtam chon delam sukht :14:.dar.sadam bad nabud fagat zabanamo vagt kam avordam gand zadam hads mizadam intori she.vaghti didam bachehayi ke gabool shodan chegad khoshhalan koli ghebte khordam.khosh be haleshoon.

somayeh mo

New member
خیلی سخته با درصد بالا مردود بشی.هنوزم متعجبم امسال خیلی با پارسال فرق داشت .انگار به اندازه ده سال فاصله علمی وتحصیلی بینشون بود.خدایا212پارسال قبول شده اما239امسال با 60نفر ظرفیت مازاد هم قبول نشده،لعنت به این آزمون ونحوه گزینششون:21:

ali tafakori

New member
منم مردود شدم این سومین باره امتحان میدم اما میدونم کم کاری کردم به امید خدا شروع میکنم با برنامه ریزی و توکل به خدا.
خیلی خوب خوندم اما وقتی امتحان دادم امدم خونه گفتم قبول میشم اما وقتی جوابا امد خیلی اشتباه بود اعتراض زدم اما نشد

parisakh

New member
منم قبول نشدم....درصدام خوب بود....هنوز تو شوکم

سلام هم رشته ای من هم قبول نشدم ناامید نشو باز هم شروع می کنیم . من هم خیلی خونده بودم حتما یک جای راه رو اشتباهی رفتیم ولی نا امید نباش :rose:

سمین

New member
من پارسال با نمره 206 رتبه ام 163شد امسال با 236نمره .هیچی نشدم تازه افزایش ظرفیت هم بود.احساس عقب موندگی می کنم

محمدر

New member
سلام بچه ها من تازه عضو شدم ترم5 پرستاریم توروخدا اینجوری نگین ادم دلش میگیر انشاالله تلاش کنیدبرای یه سال دیگه به منم کمک کنید چکارکنم که قبول شم

بالا