قبولی های ارشد ژنتیک انسانی بیان اینجا

Mohammad gh

New member
دوستان ازاونجا که برای اکثر رشته ها یه تاپیک جدا زدن و اتفاقا به نظرم کار خوبی هم هست منم دیدم که تاپیکی برای ژنتیک نیست
در ضمن برام تعجب اوره که چرا هیچکی رو در تاپیک های مختف قبولی ندیدم که ژنتیک قبول شده باشه جایی
امیدوارم اینجا چندتا از بچه های قبول شدمون رو ببینیم
اگه هم که شرکت کردیدی و موفق نشدید بازم فدای سرتون و باشه به حساب تجربه و موفقیت در سال بعد.:heart:

پی نوشت:یه تاپیک با عنوان قبولی ارشد در همین انجمن داریم و به شکل تخصصی راجب ژنتیک انسانی نیست
در من اگه کسی سال های قبل شرکت کرده و قبول شده لطف کنه درصدهاش و تجربه هاشو هم در اختیار ما بزاره

armin van buuren

New member
بابا چرا نیس من خودم زنجان قبول شدم البته قبول دارم قبول شده هاش اینجا کمه همه از ژنتیک میترسن فک میکنن سخته اما خداییش من عاشق ژنتیکم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

fateme67

New member
منم تبریز قبول شدم..ژنتیک بهترین رشته س...خیلی دوسش دارم
bd1.gif

najma

New member
ژنتیک خیلی ابهت داره خب معلومه. بیشترین شرکت کننده و فقط 90 تا پذیرش که 18 تاشم سهمیه ای هستن .
درسته که سخته ولی به خاطر همین سختیش عاشقشم . به خصوص بخش مولکولی و پزشکیش .
منم که همه دنیا فهمیدن اصفهان قبول شدم !

S

sheri

Guest
منم هستم ژنتیک انسانی مشهد قبول شدم:4d564ad6::a2d3:
به همه دوستان هم تبریک میگم چون واقعا میدونم که چه رنج ها کشیده اند!!!:bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

armin van buuren

New member
ژنتیک خیلی ابهت داره خب معلومه. بیشترین شرکت کننده و فقط 90 تا پذیرش که 18 تاشم سهمیه ای هستن .
درسته که سخته ولی به خاطر همین سختیش عاشقشم . به خصوص بخش مولکولی و پزشکیش .
منم که همه دنیا فهمیدن اصفهان قبول شدم !
شدیدا موافقم

amirreza

New member
سلام بچه ها
وقتی پای عشق وسط میاد دل ادم میلرزه

شما گفتین عشق ما ژنتیک بووووووووود....................بقران عشقم منم بود ....ولی ..............:sad::sad::sad::sadsmiley:

najma

New member
سلام بچه ها

شما گفتین عشق ما ژنتیک بووووووووود....................بقران عشقم منم بود ....ولی ..............:sad::sad::sad::sadsmiley:

دقیقا ژنتیک مساویست با عشق .
اشکال نداره امیر رضا خب دوباره شروع میکنی . تو ژنتیک پشت کنکور ارشد موندن عادیه .
غصه نخور .

kh.ghojoghi

New member
سلام
منم امسال کنکور دادم ولی قبول ن ش د م
میشه دوستان بگین که از چه منابعی استفاده کردین؟ به خصوص واسه زیست سلولی و ژنتیک.

najma

New member
سلام
منم امسال کنکور دادم ولی قبول ن ش د م
میشه دوستان بگین که از چه منابعی استفاده کردین؟ به خصوص واسه زیست سلولی و ژنتیک.

برای ژن حتما باید منابع معرفی شده رو کامل بخونید . سلولی هم لودیش .

elahe

New member
سلام
به همه ی شما تبریک میگم که نتیجه زحماتتون رو گرفتید
بچه هایی هم که قبول نشدن ایشالا با یاری خدا و سعی و تلاش مضاعف سال آینده به هدفشون میرسن
با آرزوی موفقیت

deltang

New member
یا رحیم
سلام فاطمه جان
میشه منابع خوب رو واسم بگی من پایه ام صفره میخوام ارشد امتحان بدم
لطفا کمکم کن
من وقت زیادی واسه خوندن ندارم

*فرناز*

New member
سلام
خوش به حالتون ! امیدوارم همیشه همینطور موفق باشید
دوستایی که قبول شدن لطفا درصداشون و اینکه از کی شروع به خوندن کردن بگن لطفا
من سال اولمه و امیدوارم سال بعد جز قبولی ها باشم

najma

New member
سلام
خوش به حالتون ! امیدوارم همیشه همینطور موفق باشید
دوستایی که قبول شدن لطفا درصداشون و اینکه از کی شروع به خوندن کردن بگن لطفا
من سال اولمه و امیدوارم سال بعد جز قبولی ها باشم

سلام فرناز جان .
فعلا در صدا نیومده .
ایشالا که سال بعد جز قبولی ها باشی :thanks:

yyy

New member
سلام بچه ها

شما گفتین عشق ما ژنتیک بووووووووود....................بقران عشقم منم بود ....ولی ..............::sad::sad::sadsmiley:
شروع کن !عاشقای ژنتیک آدمای خیلی شجاعی هستن!:smilies-azardl (113
تو میتونی

salam dustaye aziz,behetun tabrik migam ghabul shodin,vali ye khahesh azatun daram,mishe yo rahnamayiam bokonid?
masalan inke bara hardarsi che katabi behtare?chon man aslan vaght nadaram tamame refrens haro bekhunam tarjih midam birahe naram va behtarino entekhab konam va tu in vaghte kami ke daram behtarin natijaro begiram
inke tu har darsi avval kudum mabaheso bekhunim?
ya inke bara har mabhas kudum ketab behater?
3.behtarin azmoone azmayeshi chie?aslan khube sherkat konim ya na vaght talaf kardane?
4.jozve chi?jozveye ostadaye barjastaro khundan mofide?
5.man hazeram bemiram vali bara boshimi refrence nakhunam chon vaghean motevajjeh nemisham,ehsas mikonam be khatte mikhi neveshte shode va man hichi azash halim nemishe,donbale ye ketabe mofid ba zabune sade tar hastam ke ham vaghtamo ziad nagire ham betunam soalaro javab bedam:d

darzemn man tu ye shahrestane taghriban faghede emkanat zendegi mikonam ke hich moassese ya moshevereyi nadare ke beram rahnamayi bekham,taghriban hichi nemidunam,inke chejuri bekhunam ,chejuri barname rizi konam,az key shuru konam,cheghad bekhunam,chejuri khodamo mahak bezanam vaaa.....
chon man bayad baraye vezarate ollum ham ke bahman mahe bekhunam nemidunam miresunam ya na
kollan hichi nemidunam,khahesh mikonam delsuzane komak va rahnamayim konid
mamnunam
:)

dilak

New member
مهسا جان خواهشا فارسی تایپ کن چشامون کور شد نمی تونیم بخونیم

بالا