***قابل توجه کاربران محترم سایت***

nazanin91

New member
سلام
از دوستان علاقمند میخوایم بیان اینجا نظر خودشون رو در مورد :

1-ایجاد انجمن جدید با چه عنوانی؟

2-چه تایپیک هایی عنوان :موضوع مهم داشته باشند؟

3-حذف چه تایپیک هایی؟ (شروع کننده اون تایپیک ناراحت نشه!)

4-
همکاری خودتون به عنوان مدیر چه بخشی اعلام میکنید؟
5-پیشنهادات جدید خودتون رو اینجا مطرح کنید:riz304::riz304:

RBC!

New member
به نظر من بخش های مختلف انجمن احتیاج به مدیرای فعال دارند.
توی خیلی از رشته های درسی تاپیک هایی مشابه ای وجود دارن که لازمه هماهنگ بشن.

همه ی قسمت های انجمن احتیاج به یه خونه تکونی اساسی داره :)

matin

New member
بنده حضور فعال خودم رو اعلام میکنم

به خصوص اگه تاپیک تاریخ اضافه کنین :)))

nilam

New member
من میتونم مدیر انجمن رادیولوژی باشم

بنظرم تو بخش سرگرمی یه تاپیک بعنوان "تاپیک آزاد هفتگی" باز بشه تا دوستان از رشته های مختلف که میخوان باهم صحبت درسی و غیردرسی داشته باشن اونجا برن و بعداز یه هفته حذف بشه

nafare aval

New member
salam be hame.
:riz277:

man hazeram dar hiteye parastarye vije faaliat konam har kari az dastam bar biad mikonam!

navid_gadim

New member
من میتونم مدیر انجمن رادیولوژی باشم

بنظرم تو بخش سرگرمی یه تاپیک بعنوان "تاپیک آزاد هفتگی" باز بشه تا دوستان از رشته های مختلف که میخوان باهم صحبت درسی و غیردرسی داشته باشن اونجا برن و بعداز یه هفته حذف بشه

مدیر مدیره ! خوده مدیره... حس مدیریتت قابل تقدیره ! اانجمن ها یه سرو سامونی می خواد ...

xavi

New member
خواهشا مدیران به کسانی که فینگلیش تایپ میکنن اخطار بدن

jupiter_sps

New member
پیشنهاد می کنم فقط یه تاپیک بذارید که دیگه پستی توش حذف نشه!اجازه حرف زدن به همرو بده! بامزگی های بعضی افراد به منزله پست بی ربط تلقی نشه و جذف نشه! قبلنا میومدی تو بعضی تاپیک ها کلی سر حال میومدی الان نه تنها اون حس طرواوت و سرزندگی دیگه نیست بلکه افراد سرزنده سایت هم دیگه سر نمی زنن!
اخه یه چیزی! پست علمی جالب هم نداریم دیگه! تاپیک رشته من که دیگه نگو (تار عنگبوت بسته-- و جالب اینخاست تخمین رتبه روزی 1 نفر اضاف میشه!)

آخرین ویرایش:

jupiter_sps

New member
راستی یکی میتونه بگه مسئولیت دقیق یه مدیر در هر بخش چیه؟ و اینکه بالای نام کاربری بعضی افراد زده کاندیدای مدیریت یعنی چی؟

آخرین ویرایش:

mamai86

New member
1-انجمن دو بخشی بشه
عنوانشم موارد درسی علمی و موارد سرگرمی و عمومی

2-موضوعات درسی فقط عنوان مهم داشته باشن

3-حذف تاپیک هایی که استقبل نشده و مدت هاست از یکی دو تا پاسخ یا لایک بیشتر نداشته باشه

4-همکاری خودمو به عنوان مدیر انجمن مامایی اعلام کردم و مدیر انجمن مامایی هستم. از ادمین خواهش می کنم یه نفر دیگه رو هم به من ملحق کنن

5-پیشنهاد می کنم با چند تا اعتراض، اهداف اصلی انجمن فراموش نشه. یادمون باشه اینجا بیشتر انجمن علمیه

samar.sh

New member
من درحیطه مراقبت ویژخ نوزادان آمادگی خودم اعلام میکنم:smilies:

nilam

New member
منم با jupiter موافقم تاپیکا خیلی بی حال شدن چون حرفای بامزه حذف شدن و بچه ها هم دیگه جرات نمیکنن شوخی کنن چون میدونن پستاشون حذف میشه
تاپیکا بی روح شدن افسرده شدیم
47c422b8.gif
6b15ac77.gif
ZE]

am-ml

New member
سلام نازنين
به نظر من همين انجمن ها نياز به فعاليت بهتر و هدفمند تر دارند من اومدم تو اين سايت تا از تازه ترين مطالب مربوط به رشته مورد علاقه ام با خبر بشم و در واقع تشويق بشم ولي تنها چيزي که بهش دست پيدا نکردم همين بود.
من از دوستاني که دانشجو هستن ميخوام بيشتر محيط رو علمي کنن البته متاسفانه ما از دوران دانشجويي کمتر استفاده ميکنيم و يه فارغ التحصيل پر حسرت ميشيم.من هنوز اميدوارم اينجا بتونم اون دسته از آدماي فعال و درس خونو پيدا کنم ولي اگه احساس کنم تو يه سايت سرگرمي وارد شدم ،ديگه نميام و يا لااقل فقط اگه مطلب مفيدي داشتم ميام ميگذارم و ميرم.

mikhak s

New member
منم همين جا آمادگيه خودمو اعلام ميكنم برا ي رشته خودم و بخش سرگرمي...:bunnyearsmiley:

nazanin91

New member
خب این تایپیک رو زدم به یه جمع بندی برسیم
اینجا مطالب علمی هر رشته خیلی کمه
نمیدونم چرا کاربرا زیاد تمایلی ندارن از رشته خودشون اطلاعات بذارن حداقل تازه ترین اخبار رشته شون رو بذارن!
اگه همه همکاری دلسوزانه کنن جنبه علمی سایت بره بالا کاربرای جدید هم نمیرن اول وارد قسمت سرگرمی بشن!
با حذف تایپیکای سرگرمی مخالفم فقط کامنتهای افردای پاک بشه که متاسفانه با حرفاشون بی احترامی میکنن به بقیه!
بهترین کاری هم همین تقسیم کردن ارسالا به 2 قسمت هستش:bunnyearsmiley:

Marc0p0lo

New member
من توانایی مدیریت کل تالار ها رو دارم
همکاری خودمو جهت ناظم سایت شدن اعلام می کنم
من میتونم در مورد هر موضوعی بحث کنم و هر چیزی رو که بگین به چالش بکشم
از قدرت بیان بالایی برخوردارم

با پاک کردن تاپیک ها موافق نیستم پیشنهاد می کنم یه انجمن به نام بایگانی ایجاد بشه که و تاپیک های اضافه منتقل بشن به اون انجمن چون حذف تاپیک برای سایت ضرر داره اینجوری از نوشته کسی هم کم نمیشه!
توی انجمن بایگانی هیچ کس جز مدیران سایت حق دادن پست ندارن.

من خودم میتونم تو انجمن روانشناسی فعالیت کنم
به نظر من چون اینجا سایت پزشکیه نیازی به اضافه کردن انجمن جدید نیست هر انجمنی که لازم باشه داریم.
برنامه هایی خواهم داشت برای رونق گرفتن انجمن هایی که در حال حاضر کسی درش فعالیتی نداره که اگر قرار شد همکاری داشته باشم اعلام خواهم کرد.
اگر همه بخوان میشه انجمنو طی یک ماه به بهترین انجمن پزشکی تبدیلش کرد

موفق باشیم

gazal

New member
سلام به همه

به نظر من هر جور مطلبی رو می تونم تو انجمن داشته باشیم

البته اگه افراد از خود بیخود نشن و حدود خودشون رو حفظ کنن.

بزرگترای سایت هم اختیار کامل سایت رو داشته باشن بهتره.

shahram25

New member
به نظر من نبايد زد تو ذوق بچها چون بايد فرصت داد در لابلاي مطالب علمي يك تنفس هم داشته باشن چه ايرادي داره بعضي ها مطالب تفرحي هم بزارن؟

nazanin91

New member
اسم افرادی که اعلام همکاری کردن به عنوان مدیر انجمن:

1- انجمن رادیولوژی------>nilam
2-انجمن پرستاری------>nafare aval-samar.sh
3-انجمن سم شناسی----->mikhak s

انجمن های جدید:
1-انجمن تاریخ------>متین
2-ناظم سایت----->marcopolo

آخرین ویرایش:

shenya

New member
سلام و درود بر همگی منم آمادگی خودمو برای رشته بهداشت حرفه ای اعلام میکنم:painting:

بالا