فکر میکنی رتبه ات تو امتحانن دکترای سال بعد چند بشه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zaragenetic64

New member
فکر میکنی رتبه ات تو امتحان دکترای سال بعد چند بشه؟؟؟

حدس میزنی رتبت چند شه سال بعد ؟با توجه به شناختی که از خودت داری بگو:33:

آخرین ویرایش:

Farzan

New member
تمرین اعتماد به نفس چیز خوبیه...!
کسی اطلاع نداره امسال واقعا دو برابر ظرفیت اعلام کردن یا بیشتر آخه هر کسی دوروبرمون بوده قبول شدند......

leyla-h

New member
سال بعد نمیدونم میرسم شرکت کنم یا نه ولی همیشه به رتبه تک رقمی فکر میکنم مثل ارشد ، ان شاء الله

Setayesh92

New member
سال بعد نمیدونم میرسم شرکت کنم یا نه ولی همیشه به رتبه تک رقمی فکر میکنم مثل ارشد ، ان شاء الله

خانومی واسه مون بگو برای ارشد چطور خوندی؟
روزی چند ساعت؟ شرایطت چطوری بود؟ دانشجو بودی یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنی

n.b.m

New member
تمرین اعتماد به نفس چیز خوبیه...!
کسی اطلاع نداره امسال واقعا دو برابر ظرفیت اعلام کردن یا بیشتر آخه هر کسی دوروبرمون بوده قبول شدند......

منم امسال هرکسی رو دیدم قبول شده! فکر کنم ظرفیتارو زیاد کردن! خدا کنه تا زمان ما هم همینجوری بمونه

BEHNAM91

New member
سعی میکنی چند بشی چیه؟ خووو همه دوس دارن اول شن. کلا این تالار گفتگو یکم خنده داره ببخشیدا البته. هههههههههههه من که برا اولی میخونم. حالا هر چی خدا بخاد.
یعنی منم مثل شما که میگی برا اولی میخونی منم سعی خودمو میکنم که واسه اولی بخونمو 1 شم.

zaragenetic64

New member
سعی میکنی چند بشی چیه؟ خووو همه دوس دارن اول شن. کلا این تالار گفتگو یکم خنده داره ببخشیدا البته. هههههههههههه من که برا اولی میخونم. حالا هر چی خدا بخاد.

بله شاید الن به نظرت یکم خنده دار باشه ولی بعداز امتحان وقبولی میبینی که چقدر با 1 فاصله داری البته امیدروازم که نداشته باشی

نوتر

New member
یعنی منم مثل شما که میگی برا اولی میخونی منم سعی خودمو میکنم که واسه اولی بخونمو 1 شم.
به امید اون روز داداشم کار نشد نداره. توکلت بخدا باشه ما مامور به وظیفه و تکلیفیم نتیجه دست خداست.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا