فوری 92

Sinderela

New member
سلام
تو رو خدا اگه هستین زودی جواب بدین
دارم ثبت نام میکنم واسه دانشگاه ازاد بدون ازمون
از بین این ها نمیدونم چه رشته ای برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زیست شناسی و مولکولی- ژنتیک
زیست شناسی و مولکولی- بیوشیمی
زیست شناسی و مولکولی- علوم سلولی و مولکولی
زیست شناسی و مولکولی- میکروبیولوژی
زیست شناسی و مولکولی- علوم جانوری
زیست شناسی و مولکولی- زیست فناوری

love virology

New member
سلام
تو رو خدا اگه هستین زودی جواب بدین
دارم ثبت نام میکنم واسه دانشگاه ازاد بدون ازمون
از بین این ها نمیدونم چه رشته ای برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زیست شناسی و مولکولی- ژنتیک
زیست شناسی و مولکولی- بیوشیمی
زیست شناسی و مولکولی- علوم سلولی و مولکولی
زیست شناسی و مولکولی- میکروبیولوژی
زیست شناسی و مولکولی- علوم جانوری
زیست شناسی و مولکولی- زیست فناوری

درود دوست گرامی بین رشته های گرایش سلولی هیچ تفاوتی نداره تو لیسانس به جز چند واحد یعنی تا ترم 7 تفاوتی بین گرایش های سلولی نیست خودم الان سلولی هستم ببین به کدوم گرایش ها علاقه مندی/ علوم جانوری نظر من جالب نیست گرایشات سلولی هم نوین تره هم بهتر

nuter.93

New member
جرا زيست بين اينهمه رشته؟ اونم دانشكاه ازاد! تو اين دوره كه به زور ميبرنت دانشكاه! اميدوارم با جشم باز و با در نظر كرفتن اينده درست انتخاب كنيد!

Sinderela

New member
جرا زيست بين اينهمه رشته؟ اونم دانشكاه ازاد! تو اين دوره كه به زور ميبرنت دانشكاه! اميدوارم با جشم باز و با در نظر كرفتن اينده درست انتخاب كنيد!

جون علاقه دارم
به نظرتون بده مگه دانشگاه ازاد برم؟
البته بیستر علاقه ام به علوم ازمایشگاهی هست!
زیست بازار کار داره؟

Sinderela

New member
اینا رو که نگاه کردم به میکروبیولوژی بیشتر علاقه دارم

nuter.93

New member
دوست عزيز تو اين جامعه انتخاب بر اساس علاقه و بدون در نظر كرفتن بازار كار اشتباهه! از طرفي هزينه كردن براي درس و دانشكاه هم اشتباهه! جون بعدا نميتونيد اون هزينه رو به راحتي جبران كنيد! و حداقل 2يا 3 سال عقب ميوفتيد_ با ديدي بر اينده و در نظركرفتن علاقه درست انتخاب كنيد

Sinderela

New member
یهـ چیـــــز دیگه

یه چیزدیگه:
بچه ها من دانشجوی کاردانی نرم افزار دانشگاه ازاد هستم. دو ترم دیگه تمومم ولی هیچ
علاقه ای به این رشته ندارم! میخوام انصراف بدم! نگین که انصراف ندم ققط کمکم کنین:
من رشته هنرستانم هم کامپیوتر بوده ولی از همون موقع به رشته علوم تجربی علاقه داشتم و الان
ادامه رشته نرم افزار برام سخته!
بچه ها تو رو خدا کمکم کنین
من باید چیکار کنم؟ انصراف دادن راه درستیه؟
ایا با دیپلم فنی میتونم تو کنکور سراسری برا رشته های علوم تجربی شرکت کنم؟
پیش انشگاهی نخوندم!
بچه ها ثبت نام دانشگاه های بدون ازمون 92 شروع شده ، ایا میتونم شرکت کنم و یکی از رشته های علوم تجربی
برم؟
من به علوم ازمایشگاهی و ژنتیک علاقه دارم
تو رو خدا اگه میشه زودی جواب بدین
خیلی به کمکتون نیاز دارم

- - - Updated - - -

یه چیزدیگه:
بچه ها من دانشجوی کاردانی نرم افزار دانشگاه ازاد هستم. دو ترم دیگه تمومم ولی هیچ
علاقه ای به این رشته ندارم! میخوام انصراف بدم! نگین که انصراف ندم ققط کمکم کنین:
من رشته هنرستانم هم کامپیوتر بوده ولی از همون موقع به رشته علوم تجربی علاقه داشتم و الان
ادامه رشته نرم افزار برام سخته!
بچه ها تو رو خدا کمکم کنین
من باید چیکار کنم؟ انصراف دادن راه درستیه؟
ایا با دیپلم فنی میتونم تو کنکور سراسری برا رشته های علوم تجربی شرکت کنم؟
پیش انشگاهی نخوندم!
بچه ها ثبت نام دانشگاه های بدون ازمون 92 شروع شده ، ایا میتونم شرکت کنم و یکی از رشته های علوم تجربی
برم؟
من به علوم ازمایشگاهی و ژنتیک علاقه دارم
تو رو خدا اگه میشه زودی جواب بدین
خیلی به کمکتون نیاز دارم

خب به نظر شما چه رشته ای برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sinderela

New member
دوست عزيز تو اين جامعه انتخاب بر اساس علاقه و بدون در نظر كرفتن بازار كار اشتباهه! از طرفي هزينه كردن براي درس و دانشكاه هم اشتباهه! جون بعدا نميتونيد اون هزينه رو به راحتي جبران كنيد! و حداقل 2يا 3 سال عقب ميوفتيد_ با ديدي بر اينده و در نظركرفتن علاقه درست انتخاب كنيد

خب به نظر شما چه رشته ای برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nuter.93

New member
تو علوم تجربي كرايشهاي بزشكي شرايط بهتري دارن_ 1_دندان2_بزشكي3_داروسازي4_راديولوزي و بعد رشته هايي كه بتونيد خودتون روي باي خودتون باستيد_ بله جون كارداني داريد ميتونيد بدون در نظر كرفتن نوع مدرك در ازمونها شركت كنيد

nuter.93

New member
به نظر من يا درس نخونيد يا بهترين رو بخونيد تا در اينده بشيمون نشيد_كسايي كه بهترين بودن شايد 40% بيشتر از بقيه تلاش كردن اما 3تا 4 برابر بقيه نتيجه ميكيرن!

Sinderela

New member
تو علوم تجربي كرايشهاي بزشكي شرايط بهتري دارن_ 1_دندان2_بزشكي3_داروسازي4_راديولوزي و بعد رشته هايي كه بتونيد خودتون روي باي خودتون باستيد_ بله جون كارداني داريد ميتونيد بدون در نظر كرفتن نوع مدرك در ازمونها شركت كنيد

به نظرتون رادیولوژی خوبه؟

- - - Updated - - -

به نظرتون رادیولوژی خوبه؟

یا شاید هم دندان؟؟؟؟؟

nuter.93

New member
دندانبزشكي بزشكي بينايي سنجي برستاري راديولوزي( البته خطر اشعه در اون خيلي زياده) تغذيه شايد كزينه هاي مناسبتري باشن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sinderela

BBT

New member

منم موافقم
به نظرم یه سال بخونی یه جای خوب قبول شی بهتره تا این همه هزینه کنیو اخرشم معلوم نیست چی بشه

• Like

Sinderela

New member
منم موافقم
به نظرم یه سال بخونی یه جای خوب قبول شی بهتره تا این همه هزینه کنیو اخرشم معلوم نیست چی بشه

یعنی میگی که من بشینم واسه کنکور سراسری بخونم بهتره؟؟؟؟؟؟
من از نظر مالی مشکلی ندارم تا اون حد

BBT

New member
یعنی میگی که من بشینم واسه کنکور سراسری بخونم بهتره؟؟؟؟؟؟
من از نظر مالی مشکلی ندارم تا اون حد

بله بشین اون هزینه ای که میخوای این 4 سال بکنی امسال هزینه کن مقداریش رو تلاشت هم ببر بالا یه رشته و یونی که دوست داری برو

• Like

Sinderela

New member
بچه ها خب الان که به نرم افزار علاقه ندارم انصراف بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
با دیپلم فنی هم که نمیشه رفت کنکور سراسری داد
میشه؟
ازاد چی؟

BBT

New member
بچه ها خب الان که به نرم افزار علاقه ندارم انصراف بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
با دیپلم فنی هم که نمیشه رفت کنکور سراسری داد
میشه؟
ازاد چی؟

دیپلم فنی دارین
چرا یکی از رشته های مهندسی رو انتخاب نمیکنی؟

بالا