فضیلت ماه رمضان و خودشناسی

obstetrician88

New member
فضیلت این ماه و خودشناسی

سلام به همه دوستان....آمده ام درباره چند موضوع نظرات قلبی همه شما را بدانم........البته اگر دوست داشته باشید.............

الان که در ماه مبارک رمضان هستید ..مطمینا نسبت به ماههای دیگه احساس قلبی بیشتری برای نزدیکی با خدا دارید......................همان مهمانی خدا را من ایمان دارم که قلبا احساس میکنید.....شنیدید اکثرا میگن غیر از این ماه اصلا نمیتونیم روزه بگیریم....؟حتی از همین جمله ی به این سادگی هم واقعا فکرش را میکنم میبینم فضیلت از این ماه می باره......................

دوست دارم بپرسم شما چقدر در این ماه احساس سبک بودن درباره خودتان میکنید.......................یعنی احساس میکنید دارید از خیلی چیزها خالی میشوید.......................چقدر دوست دارید ببخشید ...؟ و احساس میکنید اگر راز و نیازهای زیادی با خدای خودتان دارید خدا چگونه داره در این ماه خصوصا جواب میدهد؟مثلا من خودم هرچند که ناراحت باشم ولی واقعا وقتی قرآن میخانم احساس میکنم که سبک میشوم و خدا بهم لبخند میزنه................و واقعا جواب بعضی چیزهایی که میخاهم میدهد.................

دلم میخاد بدونم پیشنهادات و صحبت های شما را اگر دوست دارید..............

چگونه بیشتر ببخشیم...و وظیفه کسانی که در برابره ما گناهکارند چیست؟
آیا همان قدر که ما خوبی میکنیم و میبخشیم دیگران نباید ببینند و وظیفه خودشان را بدانند..............
توصیه های شما برای ترویج هرچه بیشتر محبت چیست؟و چگنه بتوانیم جامعه ای ترویج بدهیم که پر از ایمان و قلب پاک باشه...............و خلوص نیت؟

آیا هرنماز و روزه ای قبول است پیش خدا در حالی که آن طرف آکنده از گناه و شکستن قلب دیگران باشه...؟آیا هرسجده ای قبول است در حالی که زندگی ما پر از غیبت و دروغ و ناامید کردن خدا و کسانی که دوستشان داریم باشه؟آیا هر الله عشق گفتنی قبوله در حالیکه قلب خدا و بنده خدا ازت ناراحت باشه..؟

بیایید به هم یاد دهیم و از خدا بخواهیم بخاطر خیلی چیزها ما را ببخشه................

احساستونو در این موضوعات خصوصا در این ماه بیان کنید و بییاایید واقعا بیاندیشیم و تشویق کینم همدیگر را به ترویج عشق ایمان محبت قلب پاک
با احترام
محبوبه
obstetrician88......

آخرین ویرایش:
بالا