فرش 1000 شانه ماشینی کاشان

milad569

New member
سلام دوستان خیلی خوشحال می شم اگه بتونین هر اطلاعااتی که دارین در زمینه سوال هایی که می پرسم کمک کنید و بنده رو راهنمایی کید تا بتونم یکی از خرید های مهم اول زندگی رو انجام بدم . من و همسرم تصمیم گرفتیم فرش بخریم ، اما بودجه ما اونطوری نیست که بتونیم از فرش های دستباف خرید کنیم . پس یکی از دوستان خانوادگی به ما پیشنهاد دادند که به خرید فرش 1000 شانه بیشتر فکر کنیم . :riz481:
خیلی دوست داریم که این خرید با موفقیت انجام بشه ولی خب من و همسرم جوان هستیم و در مورد فرش ماشینی اونچنان اطلاعاتی نداریم چه برسه به فرش 1000 شانه ماشینی . :smiliess (14):

از این مطلب که بگذریم ، دوستان ما بهمون پیشنهاد داد که فرش ماشینی 1000 شانه بخریم که بیشتر به فرش های دستباف شبیه هستند و طرح های دستباف گونه روی اون پیاده می شن و دقیقا عین فرش دستبافا میشن . :ahi5slcgm04mi8jqqkl

حالا یه بنده خدای دیگه هم می گه که فرش 1000 شانه نخرید ، به جاش فرش 700 شانه بخرید ، میخوام ببینم که چرا این دوستمون همچین حرفیو می زنه ؟ من طرح های 1000 شانه رو دیدم خیلی زیباتر از 700 شانه ها بود ولی دوستمون می گفت پاخورش بهتره .

حالا ما هم رومون نمی شد که بپرسیم پاخور چیه ؟ حالا واقعا پاخور چیه ؟ و این که فرش 1000 شانه با فرش 700 شانه چه تفاوتی داره ؟
سر جمع فرش 1000 شانه بخرم یا نه ؟:smilies:

melika7070

New member
انتخاب و خرید فرش 1000 شانه

سلام و عرض درود
در صورتی که قصد خرید فرش کاشان به صورت با کیفیت رو داری
میتونی از فروشگاه فرش روز اقدام به خرید این مدل فرش با کیفیت کنید
ویژگی که فرش های 1000 شانه اینه که هم دارای تراکم بالایی هستش و از قیمت متناسبی هم برخوردار هست
از دیگر ویژگی هاشم بگم که قابلیت نشستن رو هم داره چون از خواب مناسبی هم برخوردار هست
شما می تونی برای خرید فرش 1000 شانه روی لینک زیر کلیک کنی
فرش ماشینی کاشان 1000 شانه - کارخانه فرش - فرش روز

بالا