عدم فعالیت مطلق !

zionat

New member
همونطور که تو کنکور تجربی فقط دو سه تا رشته تاپ مورد توجه هس انگار تو ارشد وزارت بهداشت هم همین قصه وجود داره. من برا اولین باره
که خواستم تو کتابداری شرکت کنم و واقعا از عدم فعالیت این رشته تو فروم مایوس شدم ! اکثر فعالیت برمیگرده به رشته هایی مثه بیوشیمی ، ویروس شناسی و ...
حتی تو تاپیکی که ادمین گذاشته واسه ارشد هر رشته که درصد ها رو بگین ، حتی یک پست ! حتی یک پست وجود نداره ! نگاه کنید :

http://olumpezeshki.ir/thread7053.html#post207735

وقتی متوجه شدم سایت تخمین رتبه هس ، گفتم چه خوب. منم ازش استفاده میکنم اما وقتی دیدم حتی یک نفر هم فعالیتی نداره ، دیگه تخمین رتبه کیلو چنده ؟!!
نه برنامه ریزی برای مطالعه از این رشته خبری هس ، نه از درصدا ، نه از نحوه سوالات. هیچی. مطلقا هیچی. واقعا جای تاسفه.

آخرین ویرایش:

bahramian0935

New member
همونطور که تو کنکور تجربی فقط دو سه تا رشته تاپ مورد توجه هس انگار تو ارشد وزارت بهداشت هم همین قصه وجود داره. من برا اولین باره
که خواستم تو کتابداری شرکت کنم و واقعا از عدم فعالیت این رشته تو فروم مایوس شدم ! اکثر فعالیت برمیگرده به رشته هایی مثه بیوشیمی ، ویروس شناسی و ...
حتی تو تاپیکی که ادمین گذاشته واسه ارشد هر رشته که درصد ها رو بگین ، حتی یک پست ! حتی یک پست وجود نداره ! نگاه کنید :

وقتی متوجه شدم سایت تخمین رتبه هس ، گفتم چه خوب. منم ازش استفاده میکنم اما وقتی دیدم حتی یک نفر هم فعالیتی نداره ، دیگه تخمین رتبه کیلو چنده ؟!!
نه برنامه ریزی برای مطالعه از این رشته خبری هس ، نه از درصدا ، نه از نحوه سوالات. هیچی. مطلقا هیچی. واقعا جای تاسفه.

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

biosta

Well-known member
کتابداری در ارشد پزشکی حدود 600 نفر شرکت کننده دارد ، آن هم کارشناسی هر رشته ای می تواند در آن شرکت کند پس به نظر می رسد چرا انجمن این رشته فعال نیست ،
بهر حال فعالیت و فعال بودن هر انجمن هر رشته ای به داوطلبان آن رشته بر می گردد ونه سیاست و رفتار مدیر سایت .
(اگر برایت مهم باشه به سایت های دیگر سر می زنی و یا حتی حضورا" با دانشجویان ارشد این رشته صحبت می کنی .)
یک سوال برای ارشد کتابداری پزشکی بیشترین شرکت کنندگاه دارای چه لیسانسی هستند ؟
به عبارتی آیا دانشجویان لیسانس خاصی برای ارشد کتابداری پزشکی با هم به رقابت می پردازند ؟

zionat

New member
بهر حال فعالیت و فعال بودن هر انجمن هر رشته ای به داوطلبان آن رشته بر می گردد ونه سیاست و رفتار مدیر سایت .

من از مدیر سایت انتقاد نکردم.

(اگر برایت مهم باشه به سایت های دیگر سر می زنی و یا حتی حضورا" با دانشجویان ارشد این رشته صحبت می کنی .)

مثلا کدوم سایتا ؟ سایت انجمن علمی کتابداری پزشکی که آخرین ارسال فرومش مربوط به سال 90 هست ؟
یا وبلاگهایی که تنها موضوع به درد بخور منابع ارشدی هس که سالهاس بین این وبلاگا میچرخه و خیلی وقته این منابع عوض شده اما همچنان دارن از همدیگه کپی میکنن ؟
و سایر مطالبشون که عکس از گل و بلبل هس ؟

من مجبور شدم بیام این رشته رو واسه کنکور ارشد چون واسه سایر رشته ها محدودیت رشته های کارشناسی مورد قبول وجود داره. چون تنها رشته ای بود که اجازه شرکت داشتم.

یک سوال برای ارشد کتابداری پزشکی بیشترین شرکت کنندگاه دارای چه لیسانسی هستند ؟
به عبارتی آیا دانشجویان لیسانس خاصی برای ارشد کتابداری پزشکی با هم به رقابت می پردازند ؟

اصلا اطلاعی ندارم. اومده بودم تو این فروم که اینجور چیزا رو بدونم که اونم...

اینکه اینجا این تاپیک رو زدم دلیلش انتقاد از سایت نیس. اینجا نوشتم تا شاید افراد بیشتری ببینن. اگه فکر میکنین نا مناسبه حذفش کنین. مشکلی نیس.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ferantic

ferantic

New member

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

*فرناز*

New member
تو گروه ژنم دیگه آدم کفری میشه اونهمه شرکت کننده میبینه!!!!!:5:

بالا