طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت ، پاسخگویی به سوالات و مشکلات

TUMS

Well-known member
سلام
آقایونی که بلافاصله بعد از کارشناسی(مثلا توی رشته هایی نظیر پرستاری ،اتاق عمل یا هوشبری که طرح دارن) تو آزمون کارشناسی ارشد قبول بشن میتونن تو بیمارستانهای وابسته به دانشگاه (یا حتی سایر بیمارستانها)شاغل بشن؟
و اینکه بعد از اتمام ارشدشون میتونن تو آزمون دکتری شرکت کنن؟؟(بلافاصله)

بله میتونن به شرطی که سربازی نداشته باشن البته این کار باید جوری انجام بشه که دانشگاه نفهمه و شدنی هست چون بچه ها مخصوصآ خانم ها و آقایانی که سربازی ندارن میتونن این کارو بکنن
بله بعد از ارشد بدون طرح میتونین دکترا بدین

- - - Updated - - -

سلام
آقایونی که بلافاصله بعد از کارشناسی(مثلا توی رشته هایی نظیر پرستاری ،اتاق عمل یا هوشبری که طرح دارن) تو آزمون کارشناسی ارشد قبول بشن میتونن تو بیمارستانهای وابسته به دانشگاه (یا حتی سایر بیمارستانها)شاغل بشن؟

بله میتونن به شرطی که سربازی نداشته باشن البته این کار باید جوری انجام بشه که دانشگاه نفهمه و شدنی هست چون بچه ها مخصوصآ خانم ها و آقایانی که سربازی ندارن میتونن این کارو بکنن
بله بعد از ارشد بدون طرح میتونین دکترا بدین

amnb

New member
یه سوال الان من که طرح دارم و دارم ارشد میخونم ترم 5امتحان دادم قبول نشدم ترم 7میتونم امتحان بدم در ضمن سربازی دارم.

psycho71

New member
سلام دوستان

میخوام شرایط طرح نیروی انسانی برای رشته هایی که اجباری نیست رو بدونم.برای مثال رشته روانشناسی بالینی شرایط طرحش چطور هست؟
بعد از ارشد میشه رفت یا حتما باید با مدرک دکتری باشه؟ به جای سربازی حساب میشه برای آقایون یا خیر؟
یه توضیحی بدین ممنون میشم

sepid71

New member
سلام

نخیر طرح بهمراه ارشد امکان پذیر نیست
فک میکنم فقط درصورتی ک دانشجوی ترم اخر باشن.درغیرا این صورت باید اول طرح برن بعد دکتری

bahar8

New member
سلام
من کلا صفر کیلومترم میشه توضیح بدید اصلا چطور. و از کجا باید برای طرح اقدام کنیم? و اینکه چقد تو نوبت میمونیم?
مثلا کسی که شهید بهشتی خونده باید فقط درمانگاههای شهید بهشتی بره??

- - - Updated - - -

سلام
من کلا صفر کیلومترم میشه توضیح بدید اصلا چطور. و از کجا باید برای طرح اقدام کنیم? و اینکه چقد تو نوبت میمونیم?

sepid71

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام
خب بعد از اینکه کارای فارغ التحصیلتونو انجام دادین میرین اداره ی طرح و نیروی انسانی شهرمحل تحصیل درخواست طرح میدید.اونجا بهتون میگن باید چیکار کنید.فرم مربوطه رو پر میکنین و منتظر تماسشون میمونین
بستگی داره معمولا چندماهیی طول میکشه.اما گاها پیش میاد ک یکی دوهفته بعد یا حتی چندروز بعد هم شروع میشه
نه تا اونجایی ک من میدونم باید محل زندگی همون استان باشه مگر اینکه پر باشه ک اونم شرایط داره برا فرستادن ب یه استان دیگه
یعنی هرجا زندگی میکنی باید همونجا رو بزنی

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام
خب بعد از اینکه کارای فارغ التحصیلتونو انجام دادین میرین اداره ی طرح و نیروی انسانی شهرمحل تحصیل درخواست طرح میدید.اونجا بهتون میگن باید چیکار کنید.فرم مربوطه رو پر میکنین و منتظر تماسشون میمونین
بستگی داره معمولا چندماهیی طول میکشه.اما گاها پیش میاد ک یکی دوهفته بعد یا حتی چندروز بعد هم شروع میشه
نه تا اونجایی ک من میدونم باید محل زندگی همون استان باشه مگر اینکه پر باشه ک اونم شرایط داره برا فرستادن ب یه استان دیگه
یعنی هرجا زندگی میکنی باید همونجا رو بزنی

bahar8

New member
یعنی از طریق دانشگاه نباید اقدام کنیم,,? یکی گفته بود از طریق معاونت درمان دانشگاه باید اقدام کنی..

sepid71

New member
یعنی از طریق دانشگاه نباید اقدام کنیم,,? یکی گفته بود از طریق معاونت درمان دانشگاه باید اقدام کنی..

خب گفتم ک.اول میری یونی کارای مربوطه رو انجام میدی
گفتم ک شهر محل تحصیل.مال ما تو خود یونی نبود.ممکنه معاونت بعضیا تو یونی خودشون باشه

- - - Updated - - -

خب گفتم ک.اول میری یونی کارای مربوطه رو انجام میدی
گفتم ک شهر محل تحصیل.مال ما تو خود یونی نبود.ممکنه معاونت بعضیا تو یونی خودشون باشه

elahe2015

New member
سلام
من یه سوال داشتم
من هنوز برای گذراندن طرح با دانشگاه تسویه حساب نکردم و کارهای مربوط به فارغ‌التحصیلی رو انجام ندادم،میدونم تا زمانی که با دانشگاه تسویه حساب نکردم نمیتونم واسه طرح ثبت نام کنم، آیا با این شرایط میتونم کنکور بدم؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام
من یه سوال داشتم
من هنوز برای گذراندن طرح با دانشگاه تسویه حساب نکردم و کارهای مربوط به فارغ‌التحصیلی رو انجام ندادم،میدونم تا زمانی که با دانشگاه تسویه حساب نکردم نمیتونم واسه طرح ثبت نام کنم، آیا با این شرایط میتونم کنکور بدم؟؟؟

digoxin

New member
سلام
من یه سوال داشتم

- - - Updated - - -

سلام
من یه سوال داشتم

با سلام . پرستاری هستید دیگه ؟ خب اصلا ربطی به طرح نداره . میتونید شرکت کنید . من هم دانشجوی ترم 7 هستم . هیچ اشکالی نداره

digoxin

New member
نخیر طرح بهمراه ارشد امکان پذیر نیست
فک میکنم فقط درصورتی ک دانشجوی ترم اخر باشن.درغیرا این صورت باید اول طرح برن بعد دکتری

کی گفته ممکن نیست ؟ هم میتونن طرح برن هم ارشد بخونن همزمان

elahe2015

New member
من علوم آزمایشگاهی خوندم،منظورم از کنکور کنکور سراسری هستش،
منظورم اینه که من که هنوز کارای فارغ‌التحصیلیمو توی دانشگاه انجام ندادم پس هنوز مدرکم کارشناسی نیست و نمیتونم بگم که فارغ‌التحصیل کارشناسی هستم؟ حرفم درسته یا نه؟

digoxin

New member
منظورم اینه که من که هنوز کارای فارغ‌التحصیلیمو توی دانشگاه انجام ندادم پس هنوز مدرکم کارشناسی نیست و نمیتونم بگم که فارغ‌التحصیل کارشناسی هستم؟ حرفم درسته یا نه؟

آها پس زودتر بگید . اصلا علوم ازمایشگاهی که طرحش افتضاحه خیلی کم میگیرن . بعدشم شما نمیتونی کنکور بدی مگه اینکه انصراف قطعی بدی . اما اگه لیسانستو بگیری میتونی شرکت کنی و اگه قبول شدی تعهد میدی که بعدا طرح لیسانستو میری .

- - - Updated - - -

آها پس زودتر بگید . اصلا علوم ازمایشگاهی که طرحش افتضاحه خیلی کم میگیرن . بعدشم شما نمیتونی کنکور بدی مگه اینکه انصراف قطعی بدی . اما اگه لیسانستو بگیری میتونی شرکت کنی و اگه قبول شدی تعهد میدی که بعدا طرح لیسانستو میری .

IL-2

Well-known member

- - - Updated - - -

شما مطمئنید که میشه بعد تحصیل مثلا در رشته ایکس طرح رو گذروند؟؟
من پارسال با سازمان سنجش تماس گرفتم گفت نه اصلا نمیشه
اول طرح بعد کنکور.مجدد

آخرین ویرایش:

RBC!

New member
یکی از دوستان من (رشته علوم آز) بدون گذروندن طرح، کنکور سراسری رو شرکت کرد و دندون بین الملل قبول شد و الان دانشجوئه. طرحم نرفت.

elahe2015

New member
آخه بچه ها حالا فرض کنید من طرحمو نرفتم و میخوام توی کنکور سراسری ثبت نام کنم، موقع ثبت نام باید بنویسم لیسانسم اون وقت سازمان سنجش نمیره ببینه من طرح رفتم یا نه؟ حتی اگه بتونم ثبت نام هم کنم فردا که قبول شدم واسه ثبت نام در دانشگاه مدرک پیش دانشگاهی میخواد که من اصل مدرکم توی دانشگاه اولمه که تا طرحمو نگذرونم مدارکمو بهم نمیدن، تازه بعضی از دانشگاهها موقع ثبت نام ازت میخوان که تعهد بدی قبلا جای دیگه درس نخوندی، اون وقت من چطوری تعهد بدم که قبلا یه دانشگاه دیگه درس نخوندم، نمیدونم چیکار کنم؟ اگه وایسم طرحمو بگذرونم سن آدم میره بالا،

RBC!

New member
به نظر من برو آموزش دانشگاه های علوم پزشکی مد نظرت + سازمان سنجش سوال کن.

بالا