صندلی داغ 17 باحضور - sara77

نحوه پاسخ دهی sara77?

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sa@@ra

New member
سارا من اومدم جات خالی بود
میگم یعنی هیچ سوالی چز شوهر و دوست پسر ندارن بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi::25r30wi:
ببین نایکو چشم زدم دیگه لایک نمیکنه:25r30wi:

sara77

New member
ساراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2بار جواب رد دادی واقعا الان برام ثابت شد جهشی خوندییییییییییییییییییییییییییییییییییی

بعله ؟/؟؟نه بخدا جهشی نخوندم
به چی جواب رد دادم ولک خو من اون سوالتو جوابیدم

sara77

New member
images

چایی نبات بفرما سارا جون ترشی میخوری دل درد نگیری
خخخخخخخخخخخخخ مرضی اون تیکه اخریش خیلی باحال بود دمت گرم انصافا

8921726022

New member
برای بار سوم میگم سارا جون فک کن بهت میگن ساعت 12 شب برو قبرستان و برو پیش قبره شماره فلان ی فاتحه بخون ی دفعه ای بابا شبه پیداش میشه میخاد باهات دردل کنه (از آنجایی ک تجربه نشون داده شما نترسید) چکار میکنید276219_nitemaresmiley.gif

sepid71

New member
سارا پسرا وابسته میشن؟؟؟؟؟:5:
والا تا اونجایی ک ما شنیدیم همش دختران ک وابسته میشن.
عجیب بودا حرفت.

konjkave

New member
سارا با من کاری ،باری چیزی نداری؟برم بخسبم
کمی کسالت دارم اینجام که همش حرف بی اف و شوهر تو باش جواب سوالا رو بده قول میدم شفیع ده تا بی اف بهت میچسبونه میگی نه نگاه کن خخخخخخخخ

amin88

New member
اقا سارا من یه سوال اســــــــــــــــــــــــــــــــــاسی بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو خوابت نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ینی اصن میدونی خواب چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هههههههههه

sara77

New member
سارا من اومدم جات خالی بود
میگم یعنی هیچ سوالی چز شوهر و دوست پسر ندارن بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi::25r30wi:
ببین نایکو چشم زدم دیگه لایک نمیکنه:25r30wi:

خوش اومدی سارایی کوجا بودی ندیدی اینا میخاستن منو کوزت کش کنن بی انصافاااااااااااااااااااااااا
اره والا کل صفحات واسه این بحث رفته ینی من فکر نمیکردم اینقد این موضوع مهم باشه ها ولی طاهرا استقبال خوبی ازش شد
نایک دوس دارم گیو لایک هایی رو که داده ببینم چنتاس سرفرصت نگا میکنم خخخخخخخخخخخخخخخخ

sa@@ra

New member
خوب سارا بگو ببینم
چی خواستی درست کنی امشب خراب شد؟
خوب شام چی خوردین؟
اصن کی ب تو اعتماد کرد گفت شام درست کن؟:25r30wi:
سارا سوالای ص قبب من مونده ها جواب بده:image170:

به نطرت این شفیع چرا سوالاش حول پسر و شوهر میچرخه؟
چرا صندلی داعت اینقد سرده؟
الان در چه پوزیشنی به یوالات جواب میدی؟
از کدوم سوالا حرصت گرفته؟
شده برسی چایی ببینی حرف توههه ؟عکس العملت چیه؟
اهل زد و خرد هم هستی؟خیلی بهت میاد ههههههههههههههههه:25r30wi:
اگه خواستگار خلبان داشته باشی فبول میکنی؟از یه طرف چ.لش و از طرف دیگه اینکه شاید یه ساعت دیگه زده نباشه
تا حالا شاهد مرگ کسی بودی؟
بطری بازیکردی؟ اگه اره وقتی یه کسی ازت کاری میخواد و نتونی انجامش بدی چیکا میکنی؟
سارا سارا از اسمت راضی هستی؟
معی اسمتو میدونی؟

amin88

New member
برای بار سوم میگم سارا جون فک کن بهت میگن ساعت 12 شب برو قبرستان و برو پیش قبره شماره فلان ی فاتحه بخون ی دفعه ای بابا شبه پیداش میشه میخاد باهات دردل کنه (از آنجایی ک تجربه نشون داده شما نترسید) چکار میکنیدمشاهده فایل‌پیوست 3316

سا@@@@@@@را برای اقا توضیح بده قبرستان ساعت 12 ...............:ph34r-smiley:

marzi ba

Well-known member
images

سارا جون اگه اجازه بدی من برم شبت خوش

شب همه دوستان خوش

sara77

New member
برای بار سوم میگم سارا جون فک کن بهت میگن ساعت 12 شب برو قبرستان و برو پیش قبره شماره فلان ی فاتحه بخون ی دفعه ای بابا شبه پیداش میشه میخاد باهات دردل کنه (از آنجایی ک تجربه نشون داده شما نترسید) چکار میکنیدمشاهده فایل‌پیوست 3316

خخو معلومه به دردودلش گوش میدم ببینم بند ه ی خدا چی میخاد اصن مشکلش چیه ؟؟؟
الهی من کلا با جن و روح رابطه ی خوبی دارممممممممم خخخخخخخخخخخخخ

8921726022

New member
خخو معلومه به دردودلش گوش میدم ببینم بند ه ی خدا چی میخاد اصن مشکلش چیه ؟؟؟
الهی من کلا با جن و روح رابطه ی خوبی دارممممممممم خخخخخخخخخخخخخ

پس عزیزم امشب میام تو خوابت چون من...... فعلا بای ... میام خوابت با بقیه دوستام آشنات میکنم297019_insomniasmiley.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا