شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
سلام دوستان

از امروز اینجا تاریخ میزنم ک چند روز داریم، ک قدر زمانمونو بیشتر بدونیم، بهتر ارنج کنیم، ک بدونیم کنکور داره کم کم صدای پاش میاد
گاهی ی استرس کوچیک میتونه خیلی کمک کنه

PicsArt_1399148079425.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

ROJO

New member
امروز 14 اردیبهشته

تاریخ انتها رو میذارم چهارشنبه 21 خرداد

38 روز:riz304:

ازش استفاده کن ;)

sepideeee

New member
ببخشیدا دل ما نریز کنکور ما روز دوم برگزار میشه پس میشه 39 روز دیگه :14:

ROJO

New member
سپیده اومدیو نسازی جیگرم ینی تو میخوای اون روز اخرم بخونی?!! :)))) باشه هرچی من گفتم یروز اضاف کن واسه خودت! اینم اشانتیونت

حالا برو قشنگ بخون:thumbsupsmileyanim:

melinaa

New member
اشکال نداره همینجا میگم..سوال درباره خانواده یک دوست نزدیکمه..
این دوستم دوتا از برادراش رو از دست داده به دلیل یک مشکلی که مادر زادی بوده و خودشم نمیدونه چی بوده و بعد از چند ماه مردن..و الان 3 تا خواهرن. وبرادر ندارن...
عموش هم دوتا از بچه هاش بعد از تولد بدنیا اومدن و مردن بعد از چند ماه..اما الان یک دختر 20 ساله داره که سالمه...
پسرعموی باباش هم بچه اولش که پسره معلول مادرزادی بوده و علائمشم اینه که اصلا نمیشه دستشو ول کرد.اصلا نمیفهمه داره چیکار میکنه.با قرص ارومش میکنن و گرنه همه رو میکشه..الان 17 سالشه و همینجوریه..و قیلفشم صورت مایل به بیضیه کشیده داره و زیر چشما حالت کبودی...و همشم با خودش حرف میزنه.میگه دستشم خیلی سنگینه..کلا بدنی شل داره اما میتونه خوب راه بره..بنظرتون این چه بیماریی داره؟؟لاغرم هست..و هوشش مثلا برای یک چیز کار میکنه..خانوادشو میشناسه اما نمیتونه بخونه...بعد از اون هم یک خواهر داره که همینجوریش که سالمه...
بنظرتون آیا ممکن هستش که این بیماری به این دوستمم انتقال داده شده باشه؟؟؟هر سوالی بپرسید برای رسیدن به جواب،من جواب میدم...مرسی لطفا راهنمایی کنیییدددد....

medic69

New member
:thumbsupsmileyanim:ما با این بادا نمی لرزیم کاش همین فردا بود کنکور میدادیم راحت میشیدیم

sepideeee

New member
اصلا عنوان رو که می بینم دلم میریزه چه برسه به روز شمارش :14:

zy zy

New member
منکه واقعا لحظه شماری میکنم تموم شه ، کل سیستم بدنم به هم ریخته دیگه از بس قهوه و کافی میکس خوردم :smiliess (9)::smiliess (9)::1dco2x0p1lilzhfpg1t، نه خواب نه خوراک نه مهمونی نه تفریح نه فیلم نه هیچی فقط درس و کتاب !!!!
فقط به روز بعد کنکور فکر کنین که تا لنگ ظهر میخابین بدون استرس !! والا

pashmak

New member
روجو یه الاغی اسبی قاطری هم بزار مثل پارسال که اشل اسب داشت
منم میگ میگ دارم خخخخ
خدایا چقدر زود دیر میشود
استرس گرفتم ایشششش

ROJO

New member
هههه پژمک وقت ندارم برم دنبال قاطر، تو برو بخر فاکتور بگیر من حساب میکنم ;)

امروز 16 اردیبهشته

36 روز دیگه

قابل توجه اونایی ک دلشون میخواد زود کنکور برگزار شه:

اندکی صبر سحــــــــــــــر نزدیک است...:bunnyearsmiley:

sunrise-pictures-12100-12483-hd-wallpapers.jpg

sepideeee

New member
بچه ها یه پیشنها !!! بیاین جمع شید همه یه دور دیگه به شدت اعتراض بزنین کنکور دو هفته عقب بیافته ......
من این کتابارو برسم تموم کنم .... پیشاپیش با تشکر :riz481:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا