سوال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

فیروزه

New member
بچه ها میشه لطف کنید اطلاعاتی در مورد سم شناسی به من بدین من میخوتم ارشدمو سم شرکت کنم مرسی

topol

New member
salam firoze jon azizam movafag bashi.shoma soalato bepors mam javab midim chon koli nemishe goft harchi mikhay bedoni bepors ma dar khedmatim golam.

helena

New member
منم ارشد سم میخونم.توپی جان درست میگن سوالاتو بپرس تا ما بدونیم چی ها مد نظرته

abed530

New member
سلام دوستان
اگه میشه درباره ارشد سم و بازار کار اون توضیح بدین؟

sanazmohandes

New member
بچه ها بهتون یه چیزی میگم به هیچ عنوان دانشگاه ازاد نیایین. اگه سطح دانشگاه دولتی مثلا 100 باشه سطح دانشگاه ازاد 10 هست. به نظر من البته . خیلی داغونه . هیچی نداره . بچه ها من 5 هفتس کلاس فیزیولوژی میرفتم روزای 3 شنبه حالا از اموزش اومدن بهمون گفتن دیگه از این به بد 5 شنبه ها کلاس دارین و حالا ما 5 شنبه پاشودیم رفتیم سرکلاس استاده میگه سرفصلا عوض شده باید یه چیز دیگه درس بدم . فکر کنید اندازه یه یک سوم برگه پاپکو درس داده بود حالا میگه اونو بریزین دور اون جلاسه هایی هم که 3 شنبه اومدینو دیگه حساب نمیشه ازاین به بعد حساب میشه یعنی جلسه اوله. دارم دیوونه میشم. خدا لعنت کنه اونیکه دانگاه ازادو راه انداخته:sdasdasd::smilies-azardl (12)

topol

New member
بچه ها بهتون یه چیزی میگم به هیچ عنوان دانشگاه ازاد نیایین. اگه سطح دانشگاه دولتی مثلا 100 باشه سطح دانشگاه ازاد 10 هست. به نظر من البته . خیلی داغونه . هیچی نداره . بچه ها من 5 هفتس کلاس فیزیولوژی میرفتم روزای 3 شنبه حالا از اموزش اومدن بهمون گفتن دیگه از این به بد 5 شنبه ها کلاس دارین و حالا ما 5 شنبه پاشودیم رفتیم سرکلاس استاده میگه سرفصلا عوض شده باید یه چیز دیگه درس بدم . فکر کنید اندازه یه یک سوم برگه پاپکو درس داده بود حالا میگه اونو بریزین دور اون جلاسه هایی هم که 3 شنبه اومدینو دیگه حساب نمیشه ازاین به بعد حساب میشه یعنی جلسه اوله. دارم دیوونه میشم. خدا لعنت کنه اونیکه دانگاه ازادو راه انداخته:sdasdasd::smilies-azardl (12)
sanaz jon khobe kelasaton tashkil mishe va hadeagal in ostad ro darin ma 3 ta az darsamoon hanoz ostad nadarim alan 13 abane va dey emtehanat shoro mishan va hanooz belataklifim

فیروزه

New member
salam bacheha,bebinin man hanuz natunestam ye reshte entekhab konam harchi mikham sherkat konam harki yechizi mige.aval inke daghighan reshteye sam shenasi dar morede chie?chia mikhunid?daghighan chikare mishin ?kudum daneshgaha behtare?khube ya na?ya beram soraghe ye reshte dg?

topol

New member
salam bacheha,bebinin man hanuz natunestam ye reshte entekhab konam harchi mikham sherkat konam harki yechizi mige.aval inke daghighan reshteye sam shenasi dar morede chie?chia mikhunid?daghighan chikare mishin ?kudum daneshgaha behtare?khube ya na?ya beram soraghe ye reshte dg?
ببین عزیزم سم شناسی رشته خوبیه نه اینکه خودم میخونم برا همون نه . رشته جذاب و عملی هستش در اصل زیر شاخه ای از داروسازیه اگه سم شناسی سموم کشاورزی نباشی و سم شناسی پزشکی باشی. کلا مربوط به انسان و بیماریهای انسانی و تاثیر سموم و مکانیسم تاثیر سموم روی انسان را میخونیم.محل های کارتون هم یا پزشکی قانونیه یا آزمایشگاه های تشخیص طبی بیمارستانها و شرکت های داروسازی هستش و برای دکترا هم میتونین علوم اعصاب نانو فناوری پزشکی و سم شناسی و چندتا رشته دیگه رو هم شرکت کنین.و اما شهرهای خوب به نظر من و شاید همه تهران شیراز اصفهان و بدترین شهرها آزاد اهر و شهرضا هستش من خودم اهر هستم فوق العاده افتضاحه.دروسی که میخونین سم شناسی محیطی نظری و عملی و سم شناسی قانونی نظری و عملی و داروشناسی و اینطور چیزا.برا کنکورم زیست عمومی بیوشیمی عمومی شیمی عمومی و زبان عمومی هستش که بیوشیمی و شیمی خیلی مهم هستن.فک میکنم کامل گفتم بازم اگه سوالی براتون پیش اومد بپرسین تا بگیم.موفق باشی:rose:

mikhak s

New member
بچه ها لطفا فارسي تايپ كنيد. تا نوشته هاتونو همه بخونن:rose:

helena

New member
عزیزم دیگه از این به بهد سم شناسی نمیتونه فارماکولوژی شرکت کنه . برداشتنش.

اره میدونم عزیزم حق با شماست ولی خارج از کشور میشه فارماکو خوند دربارش تحقیق کردم.عزیزم منم شهرضام اصلا توش گیر کردم کاش ثبتنامش نکرده بودم و دوباره برای کنکور میخوندم.ولی امیدم به ایمنولوزی شبانه هست.دعا کنید اونو قبول شم که خانوادم رضایت بدن از ازاد انصراف بدم و گرنه میرم خارج فارماکو بخونم تا دلم اروم بگیره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا