سلولی مولکولی

Briana

New member
سلام دوستان
من تازه عضو انجمن شدم. می خاستم بدونم برای سلولی مولکولی کتاب دکتر مجد خوبه؟ آخه یه کم سنگین و حجیمه. به نظرتون غیر از خوندن کتابایی مثل کتاب مجید مهدوی، نیازی به خوندن مجد یا لودیش هست؟ کتاب رسول صالحی را پیشنهاد میکنید؟ من واقعا نمیدونم کدومو بخونم؟ اگه زودتر جواب بدید ممنون میشم چون تازه میخام شروع کنم به خوندن و هنوز هیچ منبعی رو تهیه نکردم، هر کسی یه چیزی میگه، چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

mortaza

New member
دوست خوبم من هم مثل تو ليسانس زيست عمومي هستم و امسال با رتبه 27 تو زيست فناوري پزشكي علوم پزشكي تبريز قبول شدم.من دو تا كتاب بهت معرفي ميكنم.اولا كتاب مجد رو بذار كنار كه كتاب مزخرفيه اينا رو بخون: كتاب سلولي براي كنكور انتشارات خسروي نوشته دكتر اصغر زاده و كتاب مباني سلولي مولكولي مجيد مهدوي.من كتاب اولي رو خوندم و بالاي 75 درصد زدم

mahdieh

New member
فکر خوندن لودیش و مجد رو از سرت بیرون کن
هیچ فایده ای برای ازمون ارشد ندارن
این کتاب ها رو باید خوند اما نه برای ارشد
مجد که چندین ساله ادیت نشده

آخرین ویرایش:

Boloor

New member
بریانا جان منم با نظر بقیه موافقم، شما لودیش و ... رو بذار کنار و یه کتاب کنکوری که خلاصه هست رو خوب بخون. البته من خودم رسول صالحی میخونم و کتاب سلولی مولکولی برای کنکور. از هر دوتاش راضیم.
:smilies-azardl (181

RBC!

New member
منم کتاب خلاصه زیست شناسی برای کنکور انتشارات خسروی رو میخونم..

حالا که mortaza گفتن با این کتاب میشه بالای 70 زد خیلی امیدوار شدم.. یعنی خوب بخونمش واقعا میشه؟

بیوتک91

New member
منبع سلولی مولکولی

سلام عزیزم.منم دارم واسه ارشد می خونم به نظر شخص کتاب لودیش فوق العاده هست.من دارم این کتاب رو می خونم.اما یه چیزی هم بگم (مهم هست که چه منبعی رو می خونی ولی مهمترش اینه که رو همون یک منبع تسلط فوق العاده داشته باشی) ضمن اینکه کتاب سلولی برای کنکور تنها قسمتهایی از لودیش رو داره وکتاب خیلی خوبی هست.کلا سعی کن کتابی رو بخونی که نویسنده اون یکی از طراح سوالای ارشد باشه.موفق باشی

Briana

New member
سلام عزیزم.منم دارم واسه ارشد می خونم به نظر شخص کتاب لودیش فوق العاده هست.من دارم این کتاب رو می خونم.اما یه چیزی هم بگم (مهم هست که چه منبعی رو می خونی ولی مهمترش اینه که رو همون یک منبع تسلط فوق العاده داشته باشی) ضمن اینکه کتاب سلولی برای کنکور تنها قسمتهایی از لودیش رو داره وکتاب خیلی خوبی هست.کلا سعی کن کتابی رو بخونی که نویسنده اون یکی از طراح سوالای ارشد باشه.موفق باشی

آخه خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی زیاد و سخته، وقتم کمه، من هنوز 1 دور هم درسامو نخوندم. :14:

بیوتک91

New member
با سلامی دوباره.
خب اگه لودیش واستون سخته همون برای کنکور رو بخونید ولی چند دور کامل.در ضمن باید طوری برنامه ریزی کنید که در طول روز بتونید درسای دیگه رو هم بخونید.یعنی زبان روزانه زیست - میکروب و شیمی . یادتون هم باشه هیچ وقت برای خوندن دیر نیست و شما از الان می تونید رو قبولی تون حساب کنید. موفق باشید.

Briana

New member
با سلامی دوباره.
خب اگه لودیش واستون سخته همون برای کنکور رو بخونید ولی چند دور کامل.در ضمن باید طوری برنامه ریزی کنید که در طول روز بتونید درسای دیگه رو هم بخونید.یعنی زبان روزانه زیست - میکروب و شیمی . یادتون هم باشه هیچ وقت برای خوندن دیر نیست و شما از الان می تونید رو قبولی تون حساب کنید. موفق باشید.

ممنونم به خاطر روحیه ای که به من دادید دوست عزیز. :smilies-azardl (181

kakaali

New member
سوالات درس زیست شناسی عین متن کتاب لودیشه ...خوندن کتابهای دیگه واسه سالهای بعد جواب نخواهد داد.........سوالات عین متن کتاب لودیش(البته ترجمه ی مزخرف بهادر رو اصلا نخون )

dilak

New member
به خدا این قد اسم کتاب گفتن اینجا که گیج شدم من لودیش می خونم بهم گفتن که خیلی عالیه ولی اینجا می گن که لودیش بده:smiliess (15):

mahdieh

New member
به خدا این قد اسم کتاب گفتن اینجا که گیج شدم من لودیش می خونم بهم گفتن که خیلی عالیه ولی اینجا می گن که لودیش بده:smiliess (15):

راستش ماهایی که یه عمری سلولی و ملوکلی خوندیم و اینجا حتی دوستانه که تخصصی رشته شون زیست تا به حال نگفتن لودیش مناسب نیست
شما هم نگران نباش
و با خیال راحت بخون

Boloor

New member

dilak جان لودیش بد نیست, فقط حجمش زیاد و متنش یکم سخت نوشته شده ولی اگر توی فهمش مشکلی نداری و مسئله زمان برات مهم نیست همون رو بخون, ولی اگر وقت کم داری مثل ما, یه کتاب جم وجور تر رو بخونی فکر می کنم بهتر باشه. موفق باشی.

helia2010

New member
سلام دوستان من بيوتکنولوي ميخونم استاد ما که اين طور که ميگن يکي از اساتيد مطرح سلولي و مولکولي کشوره(دکتر موسوي) البته ما هم شنيديم يه جزوه اي براي سلولي داره که اکثريت بچه ها با خوندن همون جزوه بالاي 75 زدن خودشم هميشه براي مولکولي ژن10 پيشنهاد ميکنه و لوديش را براي سلولي من که از جفتش راضيم ولي با نظر دوستان که کتاب يکي از طراح هاي کنکورو بايد خوند موافقم اونم براي آزموني مث وزارت بهداشت که انقدر بند پ درش رعايت ميشه:ph34r-smiley:

arshade90

New member
سلام دوستان من بيوتکنولوي ميخونم استاد ما که اين طور که ميگن يکي از اساتيد مطرح سلولي و مولکولي کشوره(دکتر موسوي) البته ما هم شنيديم يه جزوه اي براي سلولي داره که اکثريت بچه ها با خوندن همون جزوه بالاي 75 زدن خودشم هميشه براي مولکولي ژن10 پيشنهاد ميکنه و لوديش را براي سلولي من که از جفتش راضيم ولي با نظر دوستان که کتاب يکي از طراح هاي کنکورو بايد خوند موافقم اونم براي آزموني مث وزارت بهداشت که انقدر بند پ درش رعايت ميشه:ph34r-smiley:

دکتر سید محمد امین موسوی؟

بالا