سایت صدا و سیما هک شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

epi_info

New member
سایت صدا و سیما هک شد r.iribnews.ir hacked. Notified by Amir - HaCker
دیگر سکوت نخواهم کرد
این صدای شکستن سکوت من است
---------------------
هک شد تا مردمم بدانند هنوز هستند کسانی که پشتشان ایستادند
ایستاده ایم همچو کوه در برابر افکار ننگ صدا و سیما
اینجا آذرابادگان است خاک من, خون من,مردم من
حتی لحظه ای نخواهیم گذاشت حقمان را یک مشت سیاستمدار بالا بکشند
وقتی مردمان من زیر خاک جان میدادند صدا و سیما عوض اطلاع رسانی و همدردی خنده بازار بخش میکرد
اما امروز من به خاطر مردمم به خاطر انسانیت به خاطر خدا
مشت صداقت, مشت انسانیت,مشت فرهنگ را بر دهانتان کوبیدم
تا بندانید 20 سال پیش دیگر مرد, مردم آگاه شده اند و کسی گوش به صدای برخواسته از هنجره سیاست نمیدهد
----------------------
آذرآبادگان من تو را بار دیگر بهتر از قبل بنا خواهم کرد

epi_info

New member
اینکه حالا کاره مردم خودمون بوده یا اونوره آبی ها دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن رو نمی دونم. قضاوتش به عهده خودتون. به هر حال این مملکت دشمن های مثل اسراییل داره که به خون ایرانی ها تشنه ان و منتظر جوسازی، اینارو هم در نظر بگیرید

epi_info

New member
ای بابا چقدر ساده اید شما این آدرس شبیه آدرس واحد مرکزی خبره به اون حرفrکه اول ادرس هست توجه کنید اینم سایت واحد مرکزی خبر صحیح و سالم
واحد مرکزی خبر | IRIB News
مگه من تایید کردم!!!! ضمنا این لینکی که شما از واحد مرکزی خبر گذاشتی باز میشه؟ واسه من که باز نشد. به علاوه هک کردن این سایتها خیلی کاره سختیه مگه؟ طرف که کاریوسیتی نفرستاده مریخ. به هر حال به نظر من کارش حرکت نمادین قشنگی بوده واسه تحریک ملت چه واقعا هک کرده چه سایت مشابه ساخته باشه. من که منبع معتبری ندیدم این خبر رو تایید کنه جز چندتا رسانه مخالف دولت

آخرین ویرایش:

jupiter_sps

New member
مگه من تایید کردم!!!! ضمنا این لینکی که شما از واحد مرکزی خبر گذاشتی باز میشه؟ واسه من که باز نشد. به علاوه فکر میکنی هک کردن این سایتها خیلی کاره سختیه مگه؟ طرف که کاریوسیتی نفرستاده مریخ. به هر حال به نظر من کارش حرکت نمادین قشنگی بوده چه واقعا هک کرده چه سایت مشابه ساخته باشه. من که منبع معتبری ندیدم این خبر رو تایید کنه جز چندتا رسانه مخالف دولت

اره این لینکی که فرستادن واسه منم باز شد!-- البته جسارتا صدا و سیما هم عذر خواهی کرده! فکر نمی کنم کار سیاسی بوده باشه ها؟
be6.gif

مگه من تایید کردم!!!! ضمنا این لینکی که شما از واحد مرکزی خبر گذاشتی باز میشه؟ واسه من که باز نشد. به علاوه فکر میکنی هک کردن این سایتها خیلی کاره سختیه مگه؟ طرف که کاریوسیتی نفرستاده مریخ. به هر حال به نظر من کارش حرکت نمادین قشنگی بوده چه واقعا هک کرده چه سایت مشابه ساخته باشه. من که منبع معتبری ندیدم این خبر رو تایید کنه جز چندتا رسانه مخالف دولت
لینکی که من گذاشتم باز میشه

amirreza

New member
حتی اگر آدرس هم غلط باشد باز هم اتفاق خوبی استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

epi_infoازینکه تاپیکی با این مظمون ایجاد کردی من ازت تشکر میکنم

sahar-a

New member
من لینک هر دوتون رو باز کردم البته خیلی دلم می*خواست هک بشه اما خب نشده دیگه!!!!:65d6a5d6s:

epi_info

New member
البته ناگفته نمانه که اینجور جوسازی ها کاره سیاست مدارهای انگلیسی و اسراییلی بی ...... اون مجلسه سنای ...... هر سال چندین میلیون دلار خرج رسانه های ایرانی زبان مثل bbc، voa، و ... میکنه تو این اوضاع اقتصادی بعد واسه من حرف از تروریسم می زنن ...... اومدن سوریه رو به گند کشیدن حالا سنگ ادمایی که کشته میشن رو به سینه میزنن و منتظرا ایرانم مثل افغانستان و سوریه و عراق کنن که هر روز کشت و کشتاره. یا مثلا این زن شاه، فرح رو از من و تو نشون می داد که خودشو زده بود به موش مردگی. ..... ها کلی طلا و میلیارد دلاری پول از مملکت خارج کردن و اون پسر ......داره تو کالیفرنیا عشق و حال میکنه، پررو پر رو هنوز چشمشون تو اینه یه روزی بیان دوباره تو مملکت حکومت کنن. تورو خدا فقط نگید که برو تاریخ رو نگاه کن بعد حرف بزن که تاریخ رو هم کامل حفظم. اون المپیکشون که یه سایت درست حسابی نداشت بعد هی دهن گشادشون رو باز میکنن که ایران اله ایران بله. اینا اگه ادم بودن نمی اومدن انقدر تحریم کنن در صورتی که خوب می دونن فشارش همه ماله مردمه نه ماله سیاست مدارا.

آخرین ویرایش:

nursology

New member
بر فرض که این اتفاق صحت داشته باشه و سایت هک شده باشه
هکر یا خیلی بچه بوده یا اینکه اسرائیلی بوده
هکر ناراحته از اینکه چرا تلویزیون خنده بازار پخش کرده
آیا قبل از وقوع زلزله اینقدر مردم شاد بودن که بشینین خنده بازار ببینن؟. نه جونم. تو خودت اینقدر دلت خوش بوده که اینجوری فکرمیکنی.
مردم گرفتارن دادا. الکی جوسازی نکن.
تازه به قول خودتون نصف تهرون ترکن چه برسه به صدا و سیما .
اصلا فکر کنم کارگردان خنده بازار خودش ترکه

آخرین ویرایش:

epi_info

New member
به علاوه مشکل از ملت ماست نه صدا سیما و دولت. آدم وقتی پای این شبکه های ماهواره ای میشینه واقعا افسوس میخوره که اخه چرا مردم ما انقدر .... . مردم از تابلوهای جاده ها که مثلا اشتباهی به جای ص نوشته س فیلم میگیرن ایمیل میکنن واسه اینا که به کل جهان نشون بدن ایرانی ها ........ . بعد جایزه زرشک طلایی میزارن. اینا مثلا یعنی چی؟ انقدر ادم بیکار و الاف داریم که میشینن صبح تا شب چرندیات اینارو گوش میکنن بعد انتظار دارن مملکت آباد شه. اخه خاک ...... کنم که بخاطر چندرغاز دلار ملتتون رو می فروشید، و همچنین واسه خاطره اون هموطنان .....هم که واسه اینا فیلم می فرستند از صمیم قلب اظهار تاسف میکنم.
کلا حرفه من اینه که نمیگم دولت مشکل نداره و طرفدار دولت هم نیستم، اما مردم ما بیشتر از دولت مشکل دارن. ایرانی ها فقط ادعای الکیشون میشه. خداییش اگه چهارتا ادم مثل jo boy داشتیم که به جای حرف مفت زدن، عمل می کرد و حرفشو به گوش اونایی که باید می رسید می رسوند الان وضع ما خیلی بهتر بود.

آخرین ویرایش:

negar91

New member
epi_info جان یه کم بهتره روی ادبیاتی که به کار میبرین دقت کنید ما هم مثل شما از وضعیت موجود ناراحتیم و عصبانی
اما درست نیست در یک فضای مجازی از این الفاظ استفاده کنیم میشه ناراحتیمونو به لحن های دیگه هم بیان کنیم متاسفانه من در چند تاپیک دیگه هم دیدم که شما از این الفاظ استفاده کردین نباید به کسی توهین کرد یا فحش داد حتی اگه مطمئن باشیم خطاکاره

epi_info

New member
epi_info جان یه کم بهتره روی ادبیاتی که به کار میبرین دقت کنید ما هم مثل شما از وضعیت موجود ناراحتیم و عصبانی
اما درست نیست در یک فضای مجازی از این الفاظ استفاده کنیم میشه ناراحتیمونو به لحن های دیگه هم بیان کنیم متاسفانه من در چند تاپیک دیگه هم دیدم که شما از این الفاظ استفاده کردین نباید به کسی توهین کرد یا فحش داد حتی اگه مطمئن باشیم خطاکاره
سعی خودمو می کنم ولی هیچ قولی نمی دم :smilies-azardl (113 این سخنان انقلابی بودا تکبیر داره :black_eyed:

mandana99

New member
خیلی دیگه حاشیه سازی شد.من لایکم را از گیرنده لایک پس میگیرم:(50):

چه ربطی به این حرفها داشت.کجاها مطلب را کامنتها کشوند:shocked:آخرش هم ملت مشکل دار شدند؟؟؟؟:5:

سیاسی و...اوههههههه:(50):

آخرین ویرایش:

epi_info

New member
به نظر من بهتره اصلا تاپیک بسته بشه. اینجا جای این حرفا نیست و بی ربطه. ادمین جان یه زحمت بکش ترتیب این تاپیک رو بده. نمیخام اینجا هم بشه فیس بوک.

kjo

New member
بر فرض که این اتفاق صحت داشته باشه و سایت هک شده باشه
هکر یا خیلی بچه بوده یا اینکه اسرائیلی بوده
هکر ناراحته از اینکه چرا تلویزیون خنده بازار پخش کرده
آیا قبل از وقوع زلزله اینقدر مردم شاد بودن که بشینین خنده بازار ببینن؟. نه جونم. تو خودت اینقدر دلت خوش بوده که اینجوری فکرمیکنی.
مردم گرفتارن دادا. الکی جوسازی نکن.
تازه به قول خودتون نصف تهرون ترکن چه برسه به صدا و سیما .
اصلا فکر کنم کارگردان خنده بازار خودش ترکه

با سلام در جواب این دوستمون باید بگم که دوست من این هک توسط امیر هکر صورت گرفته حتی bbc هم این خبر و اعلام کرد و اسم امیر هکر رو به زبان اورد من خودم در جریان هک صدا سیما هستم امیر هکر بعد اینکه نفوذ کرده بود و اخر کار یعنی بعد اینکه خبر به بی بی سی و سایر رسانه ها منتشر شد به گفته خود امیر هکر اخر کار بعد هک از سرور شل گرفته بود که به گفته خود اون شل رو با اصرار دوستش بهش داده بود و اون دوستش شل رو public کرده بود به همین خاطر متاسفانه خیلی از تیما به خاطر اینکه خودشونو گنده جلوه بدن از اب گل الود ماهی گرفتن حتی مدیرایی اشیانه هم میخواست این هک رو به اسم خودشون کنن میخوام اسم اون مدیر رو هم بگم بله اقایی omid 3erver که متاسفانه میخواست این هک رو به نام خودش کنه با این که همه کارا رو امیر کرده بود بازم همچین ادمایی هستن ولی نمیخوام اسم ببرم ولی جایی شکره که رسانه ها و خیلی از وب سایت هایی خبری هک رو به نام امیر گزارش دادن به خاطر همینه که اشیانه رو امیر الان از دسترس خارج کرده الان دو روزه اشیانه بالا نمیاد واقعا برای اشیانه متاسفم

لینک اثبات اصلی اینه r.iribnews.ir hacked. Notified by Amir - HaCker

درود بر امیر هکر درود بر این جوان پر غرور غیرتمند درود واقعا جای تاسف داره که بعضی از لمرا از این هک امیر سوء استفاده کردن تاسف تاسف براشون امیر یکی از بهترین هایی دنیایی سایبره امیر تونست اشیانه به اون بزرگی و با اون ادعاش رو از دسترس خارج کنه الان درست 2 روزه که سایت اشیانه برای من باز نمیشه نه تنها من برای هیچ کس باز نمیشه یعنی از صبح تاریخ 91/5/24 تا 91/5/25 تا الان اشیانه رو امیر خوابونده فقط فقط به خاطر اینکه میخواستن از این هک صدا سیما سوء استفاده کنن هر کسی اومد گفت صدا سیما رو من هک کردم دروغ میگه چون همه رسانه ها اسم امیر رو گفتن

hurrem sultan

New member
حداقل چیزی که این زلزله برای من یاداوری کرد این بود که دست تک تک هموطنا رو طلا گرفت و نباید اشتباه چه عمد چه غیر عمد چند نفر رو به پای یک ملت نوشت.

simin69

New member
با سلام در جواب این دوستمون باید بگم که دوست من این هک توسط امیر هکر صورت گرفته حتی bbc هم این خبر و اعلام کرد و اسم امیر هکر رو به زبان اورد من خودم در جریان هک صدا سیما هستم امیر هکر بعد اینکه نفوذ کرده بود و اخر کار یعنی بعد اینکه خبر به بی بی سی و سایر رسانه ها منتشر شد به گفته خود امیر هکر اخر کار بعد هک از سرور شل گرفته بود که به گفته خود اون شل رو با اصرار دوستش بهش داده بود و اون دوستش شل رو public کرده بود به همین خاطر متاسفانه خیلی از تیما به خاطر اینکه خودشونو گنده جلوه بدن از اب گل الود ماهی گرفتن حتی مدیرایی اشیانه هم میخواست این هک رو به اسم خودشون کنن میخوام اسم اون مدیر رو هم بگم بله اقایی omid 3erver که متاسفانه میخواست این هک رو به نام خودش کنه با این که همه کارا رو امیر کرده بود بازم همچین ادمایی هستن ولی نمیخوام اسم ببرم ولی جایی شکره که رسانه ها و خیلی از وب سایت هایی خبری هک رو به نام امیر گزارش دادن به خاطر همینه که اشیانه رو امیر الان از دسترس خارج کرده الان دو روزه اشیانه بالا نمیاد واقعا برای اشیانه متاسفم

لینک اثبات اصلی اینه r.iribnews.ir hacked. Notified by Amir - HaCker

درود بر امیر هکر درود بر این جوان پر غرور غیرتمند درود واقعا جای تاسف داره که بعضی از لمرا از این هک امیر سوء استفاده کردن تاسف تاسف براشون امیر یکی از بهترین هایی دنیایی سایبره امیر تونست اشیانه به اون بزرگی و با اون ادعاش رو از دسترس خارج کنه الان درست 2 روزه که سایت اشیانه برای من باز نمیشه نه تنها من برای هیچ کس باز نمیشه یعنی از صبح تاریخ 91/5/24 تا 91/5/25 تا الان اشیانه رو امیر خوابونده فقط فقط به خاطر اینکه میخواستن از این هک صدا سیما سوء استفاده کنن هر کسی اومد گفت صدا سیما رو من هک کردم دروغ میگه چون همه رسانه ها اسم امیر رو گفتن
ببخشید ولی سایت آشیانه با هر دو آدرس برای من باز میشه...::: Ashiyane [ online resource of security - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک] :::... وAshiyane [security center]

سلام به همه
یک مرتبه دیگه هم این مطلب رو گفتم سایت واحد مرکزی خبر صدا و سیما به هیچ عنوان حک نشده دوستان این آدرسی که به عنوان حک دادن کلا اشتباه است یه حرفrاولش داره
اینم لینک واحد مرکزی خبر
واحد مرکزی خبر | IRIB News

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا