روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
وای خداااااااااااااااااااااااااااااااااا ویروس از 3 4 سال پیشم کمتره واویلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ویروس از نصفم کمتر شده!

فک کنم بیشترین کاهش ظرفیت نصیب ما شده با اینکه ظرفیت رستمون جزو محدودترینها بوده

میبینی شانسو ترو خدا، ن رازی ن ایران ن حتی اهواز

- - - Updated - - -

وای خداااااااااااااااااااااااااااااااااا ویروس از 3 4 سال پیشم کمتره واویلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ویروس از نصفم کمتر شده!

فک کنم بیشترین کاهش ظرفیت نصیب ما شده با اینکه ظرفیت رستمون جزو محدودترینها بوده

mozhdeee

New member
خلاصه ک غلط غلوط زیاد داره..اینا فک کردن با کی طرفن؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

ROJO

New member

ویروس از نصفم کمتر شده!

رها93

New member
اینا رو فکر کنم پورکاظمی قلم زده گفته ولش کن زیاد شدن!
امیدوارم صحت نداشته باشه امیدوارم

midwif.mah

New member
الوووووووووووووو....مگه ظرفیت ها رو دادن....بابا مردم از دلشوره.......

love virology

New member
اشتباه هست اگه اهواز نگیره کی میگره روجو برو دفترچه اولی ببین اسم اهواز هست الکیه

شوکا88

New member
چقد ب ظرفیت های مکسین شبیه شده بچه ها!!!!!!!!!!!
ینی هماتو مدرس برنداشته یهو رفته بوشهر؟؟؟؟؟؟
امکان نداره درست باشه این ظرفیت

کرهانی

New member
چقد اون دوستمون حرف خوبی زده بود که گفته بود پستارو پاک کنید بقیه استرس نگیرن:rose:
من قلبم ضعیفه:14:
سابقه سکته داریما:5:

irani

New member
ولی به نظر منم درسته، چون اگه 47تا باشه ماله ما 4برابر ضرفیت میشه 170تا که اینطوری درسته من مجاز نمیشم، اما اگه کم نشده باشه و 80تای قبل باشه تا 4برابر به 300 هم میرسه که اوووه من 2.5 برابرش باید مجاز شم که نشدم، این اطلاعیه درسته

ROJO

New member
اشتباه هست اگه اهواز نگیره کی میگره روجو برو دفترچه اولی ببین اسم اهواز هست الکیه

دقیقا همین منو دیوونه کرده ،اهواز قطب ویروس شناسیه و تنها شهریه ک با دانشگا تهران دکترای ویروس میگیره

حالا ظرفیت هشت تاییه ارشدش شده صفر! فاجعس :(

کرهانی

New member
چقد ب ظرفیت های مکسین شبیه شده بچه ها!!!!!!!!!!!
ینی هماتو مدرس برنداشته یهو رفته بوشهر؟؟؟؟؟؟
امکان نداره درست باشه این ظرفیت

شاید مکسین هم از رو همین فایل میگفته:shocked:
این دیر شدن اعلامش منو نگران کرده ، البته خودشون میگن ظرفیتا دیر نشده کارنامه رو زود اعلام کردن
نگران نباشید بزارید اعلام بشه بعد اگه صحت داشت اونموقع یکاریش کنیم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا