راهنمایی از دوستان در معرفی کتاب ازمون های پرستاری

si6461

New member
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خوبم حقیقتش من امروزکه 13/2/91 هستش به جمع شما پیوستم ..من چند تا کتاب جامع ازمون های پرستاری چهار گزینه ای خریدار ی کردم اگه خدا بخواد که میخوام هم ارشد امتحان بدم وهم استخدامی اما متاسفانه با اشتباه چاپی بعضی از سوالات مواجه شدم که خلاصه حسابی کلافه شده ام مثلا در سه تا از کتابام یک سوال مشابه چاپ شده اما جوابها باهم فرق میکنند اگه کسی راه حلی بلده منو راهنمایی کنه یا اگه کتابی میشناسید که اشتباه چاپی نداشته باشه بهم معرفی کنه ممنون میشم

si6461

New member
دوستان کسی نیست جواب سوالمو بده .کسی نیست مشکل منو داشته باشه ؟

Ryushad

New member
سلام دوست گرامی
اکثر کتب تست با این مشکل مواجه هستن. شما چه رشته و چه درسی مد نظرتون هست؟
شاید ما تونستیم کمکی بکنیم

سلام دوست عزیز
خوب... اساتید ما گفتند:
خلاصه برونر لاک من فیبس (خودم هنوز تهیه نکردم)
مادر و نوزاد انتشارات گلبان بسیار عالی هست ترجمه های به روز و روان ترین ترجمه رو داره من خودم اینو دارم
چکیده پرستاری مارلو نوشته سیاوش بهمن یار

سعی کن سطحی و گذرا بخونی ولی دوره هاتو زیاد کنی... خلاصه نویسی هم خوبه...

روان کتاب کوشان تست روان...............> نکات برتر روانپرستاری نازنین هنرپروران انتشارات بشری
بهداشت جامعه آقای اسحاق ایلدر آبادی
کتاب تست نارنجی البته برای من صورتیه از کتابخونه مون گرفتم 1500 صفحه است نارنجیشو دوستم گرفت

انتشارات مهم در پرستاری: بشری جامعه نگر سالمی ....

soheyla

New member
سلام دوستای خوبم من میخام واسه ویژه شرکت کنم میشه منو راهنمایی کنید چی بخونم از کجا شروع کنم چطوری بخونم اگه کسی بتونه کمکم کنه واقعا ممنونش میشم

si6461

New member
سلام دوست عزیز ببخشید من چند روزی نرسیدم به سایت سر بزنم .. من فارغ التحصیل رشته پرستاری هستم میخوام برای کارشناسی و استخدام امتحان بدم متاسفانه چند بار استخدامی امتحان دادم قبول نشدم فکر میکنم علت رد شدنم اشتباه چاپی سوالات و نداشتن کتابهای مفید هستش متاسفانه تو شهرمون فروشگاهی نیست که این کتابا را داشته باشه حالا اگه فروشگاه یا سایتی وجایی سراغ دارید بتونم این کتابا را تهیه کنم تا ابد دعا گویتان میشم

عجیبه! این کتابایی که عرض کردم خدمتتون کتابای خوبی هستن
می تونستید از نمایشگاه کتاب تهران دیدن بفرمایید
واقعا کم لطفی می فرمایید... :j58r36j3gcr4suxymup

skyy

New member
سلام دوست عزیز ببخشید من چند روزی نرسیدم به سایت سر بزنم .. من فارغ التحصیل رشته پرستاری هستم میخوام برای کارشناسی و استخدام امتحان بدم متاسفانه چند بار استخدامی امتحان دادم قبول نشدم فکر میکنم علت رد شدنم اشتباه چاپی سوالات و نداشتن کتابهای مفید هستش متاسفانه تو شهرمون فروشگاهی نیست که این کتابا را داشته باشه حالا اگه فروشگاه یا سایتی وجایی سراغ دارید بتونم این کتابا را تهیه کنم تا ابد دعا گویتان میشم

سلام یه سر به سایت جامعه نگر بزنید...

ha3an

New member
سلام دوستای خوبم من میخام واسه ویژه شرکت کنم میشه منو راهنمایی کنید چی بخونم از کجا شروع کنم چطوری بخونم اگه کسی بتونه کمکم کنه واقعا ممنونش میشم

lمیگن باید سلام کنیم
پس سلام
دوست گرامی ویژه جدیدا باید 2سال سابقه کار داشته باشی تا بتونی شرکت کنی
بیشتر تحقیق کن
یاحق

saba saba

New member
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خوبم حقیقتش من امروزکه 13/2/91 هستش به جمع شما پیوستم ..من چند تا کتاب جامع ازمون های پرستاری چهار گزینه ای خریدار ی کردم اگه خدا بخواد که میخوام هم ارشد امتحان بدم وهم استخدامی اما متاسفانه با اشتباه چاپی بعضی از سوالات مواجه شدم که خلاصه حسابی کلافه شده ام مثلا در سه تا از کتابام یک سوال مشابه چاپ شده اما جوابها باهم فرق میکنند اگه کسی راه حلی بلده منو راهنمایی کنه یا اگه کتابی میشناسید که اشتباه چاپی نداشته باشه بهم معرفی کنه ممنون میشم
سلام منم این مشکل داشتم برای رفعش سراغ منبع اصلی میرفتم وجواب درست ازاونجا پیدامیکردم فقط مواظب تستها باجواب اشتباه باش که جواب اشتباه توذهنت جانگیره وزمان امتحان جواب اشتباه بیادجلو چشمات
موفق باشید

ariya21

New member

n,sj lk fi id] ,[i fi nvskhli ih hujlhn k;k , fv, svhy vtvhks hwgd

gentelman70

New member
سلام ميشه يه ترجمه خوب براي كتاب برونر و سودارث بگيد روون و قشنگ گفته باشه

بالا