دوستان گرامی لطفا این نظر سنجی رو تحریم نکنید!

آیا شما به وجود منجی(ع) و ظهور ایشان اعتقاد دارید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

mw.ashel

New member
آقا شهاب سوالای سخت و طولانی میپرسیا؟2 روز طول میکشه تا در موردش بنویسم

hiva6747

New member
من که شاید اعتقاد داشته باشم ولی یقین ندارم!
تو قران از اخر زمان کفته ولی از منجی هم کفته؟نگفته خب

mj4all

New member
آقا این چه سوالیه آخه
اینجا جای این بحث ها نیست
سایت های زیادی هست که می تونی تا دلت بخواد بری اونجا بحث کنی
اسم این سایت علوم پزشکیه نه علوم ظهور
یه کاری نکن قربونت هممون رو ببرن زندان اوین
قربون دستت
بای

sahar-a

New member
سلام.لطفا توی این نظر سنجی شرکت کنید.ممنون.
1.آیا شما به وجود منجی(ع) و ظهور ایشان اعتقاد دارید؟چه بله و چه نه چرا؟
2.آیا منجی را همان امام مهدی (ع) می دانید یا شخص دیگری(در اینصورت چه کسی؟) ؟در هر دو صورت چرا؟
3.به نظر شما در زمان ظهور چه کسانی بر علیه امام مهدی (ع) یا هر شخصی که منجی(ع) میدانید قیام میکنند؟
1- بله اعتقاد دارم! چون مطمئنم که این همه ظلم و بی عدالتی و تبعیض، بالاخره یه روز تموم میشه چون عدل خدا اینو میگه! و به نظرم عدل خدا محدود به آخرت نیست و همین دنیا هم انسان باید طعم عدالت و زندگی خوب رو بچشه!
2-بله همون امام مهدی(عج) چون مسلمانم و پیامبر و امامانم اینو میگن!
3- معلومه دیگه!!! همون کسانی که الان دم از اسلام میزنن ولی هیچ اعتقادی بهش ندارن و در حقیقت ریاکارند! همونایی که ظهور منجی منافعشون رو به خطر میاندازه و از ثروت و مال دنیا دورشون می*کنه!!!

شهاب

New member
من که شاید اعتقاد داشته باشم ولی یقین ندارم!
تو قران از اخر زمان کفته ولی از منجی هم کفته؟نگفته خب
خوب برای جواب به این سوال باید بدونم که شما آخر زمان رو چه دوره ای میدونید یعنی اون دوره چه جوریه؟

شهاب

New member
آقا این چه سوالیه آخه
اینجا جای این بحث ها نیست
سایت های زیادی هست که می تونی تا دلت بخواد بری اونجا بحث کنی
اسم این سایت علوم پزشکیه نه علوم ظهور
یه کاری نکن قربونت هممون رو ببرن زندان اوین
قربون دستت
بای
1.درسته این سایت علوم پزشکیه.اما قسمتی رو باز کردن تحت عنوان سرگرمی(!؟) و حکیمانه.پس ایراد شما به مسئول سایت وارده نه بنده.
2.هر کس حتی اگه احتمال میده که براش دردسری درست میشه شرکت نکنه.من راضی به اینکه به دردسر بیفتید نیستم.در ضمن دوست عزیز مگه من سوال سیاسی پرسیدم که این حرفو زدید؟اما خوب بازم میگم هر کس فکر میکنه براش خطری داره شرکت نکنه.

estel

New member
2.آیا منجی را همان امام مهدی (ع) می دانید یا شخص دیگری(در اینصورت چه کسی؟) ؟در هر دو صورت چرا؟
3.به نظر شما در زمان ظهور چه کسانی بر علیه امام مهدی (ع) یا هر شخصی که منجی(ع) میدانید قیام میکنند؟
1.بله معتقدم چون همین الان نیاز به وجود یک منجی که امید را در دلها زنده نگه دارد دارم
2. به نظر من هرکسی منجی شه امام زمان خودش میشه
3. هرکسی که منافعش با امام زمان ضد هم باشه و نخواد از منافعش بگذره

mohana

Well-known member
1
.آیا شما به وجود منجی(ع) و ظهور ایشان اعتقاد دارید؟چه بله و چه نه چرا؟

1- بله...معتقدم و منتظر تا یه روزی بساط ظلم برچیده شه...زمانی که اسلام ناب محمدی(ص) به جهان عرضه شه...بی عدالتی و ریاکاری نبینیم...

2- امام زمان(عج) بر اساس احادیث.

3-کفار و ستمگران! و حتی کسانی که ممکنه الان ادعای منتظربودن داشته باشن اما موقع ظهور چون منافعشون به خطر می افته مخالفت کنند.

آخرین ویرایش:

شهاب

New member
دوستان گرامی من دارم کم کم از این سایت رفع زحمت میکنم.اونایی که در این نظرسنجی شرکت نکردند هم در واقع به نوعی شرکت کردند و من اون چیزی رو که میخواستم بفهمم فهمیدم.از همتون ممنونم.خدانگهدارتون.

بهارک

New member
..............

می خوام نظرمو در باره ی امضاتون بگم که خدای همه ی ما یکی نیست

مثلا در مورد مسیحی ها که می گن پدر پسر روح القدوس این خدایی است که با ذهن خودشون ساختن یعنی خدایی که مخلوق اینهاست و الله نیست

فاصله ی کفر و ایمان به یه مو بنده شما محض خاطر کسی کاری انجام بدی کاره خوبی انجام بدی می شی مشرک!! چون کاره خوبی که برای خدا محض خاطر خدا نباشه از شما پذیرفته نمی شه

shadman

New member
بله من به ظهور حضرت مهدی معتقدم ودر زمان ظهور علیه دجال قیام خواهد کرد

شهاب

New member
می خوام نظرمو در باره ی امضاتون بگم که خدای همه ی ما یکی نیست

مثلا در مورد مسیحی ها که می گن پدر پسر روح القدوس این خدایی است که با ذهن خودشون ساختن یعنی خدایی که مخلوق اینهاست و الله نیست

فاصله ی کفر و ایمان به یه مو بنده شما محض خاطر کسی کاری انجام بدی کاره خوبی انجام بدی می شی مشرک!! چون کاره خوبی که برای خدا محض خاطر خدا نباشه از شما پذیرفته نمی شه
منکه چیز زیادی از نوشتتون نفهمیدم.منظورتون امضای منه؟

leiliyebidel

New member
1- بله اعتقاد دارم! چون مطمئنم که این همه ظلم و بی عدالتی و تبعیض، بالاخره یه روز تموم میشه چون عدل خدا اینو میگه! و به نظرم عدل خدا محدود به آخرت نیست و همین دنیا هم انسان باید طعم عدالت و زندگی خوب رو بچشه!
2-بله همون امام مهدی(عج) چون مسلمانم و پیامبر و امامانم اینو میگن!
3- معلومه دیگه!!! همون کسانی که الان دم از اسلام میزنن ولی هیچ اعتقادی بهش ندارن و در حقیقت ریاکارند! همونایی که ظهور منجی منافعشون رو به خطر میاندازه و از ثروت و مال دنیا دورشون می*کنه!!!

1
1- بله...معتقدم و منتظر تا یه روزی بساط ظلم برچیده شه...زمانی که اسلام ناب محمدی(ص) به جهان عرضه شه...بی عدالتی و ریاکاری نبینیم...
2- امام زمان(عج) بر اساس احادیث.
3-کفار و ستمگران! و حتی کسانی که ممکنه الان ادعای منتظربودن داشته باشن اما موقع ظهور چون منافعشون به خطر می افته مخالفت کنند.

پرفکــــــــــــــت ب هردوتون... :riz304:

دوستان گرامی من دارم کم کم از این سایت رفع زحمت میکنم.اونایی که در این نظرسنجی شرکت نکردند هم در واقع به نوعی شرکت کردند و من اون چیزی رو که میخواستم بفهمم فهمیدم.از همتون ممنونم.خدانگهدارتون.

کجا؟؟ بودین حالا! :smiliess (3):

shima.p

New member
شهاب جان من نمیدونم هدفت از طرح این نظر سنجی چی بوده ولی فک میکنم اگه اینکارو نمیکردی بهتر بود چون تو کشور ما چند تا مذهب هست که در این موضوع نظرات متفاوتی دارن و ممکنه بعضی کاربر نماها از این تاپیک سو استفاده کنن و بیان بحث هایی رو که اصلآ در حدش نیستن بکنن.
آخه بچه باز نشستی فک کردی سوال طرح کردی تو؟؟؟؟
دمت گرم

منکه چیز زیادی از نوشتتون نفهمیدم.منظورتون امضای منه؟

این حرفی که در مورد خدای مسیحی ها زدم که خدای ما نیست عین متنه قرآنه و مخالفم که نباید فکر کرد و... چون اگر کسی بدونه علم و اندیشه و تحقیق به عقیده ای برسه که خیلی بعیده آدم عقیده مندی از آب در بیاد ارزشمند نیست

شما ابهامتون رو روشن تر بیان کنین

منظورم اینه که دین مسیح دچار انحراف شده نه اینکه مسیح علیه السلام پیامبر خدا نیست

آخرین ویرایش:
شهاب جان من نمیدونم هدفت از طرح این نظر سنجی چی بوده ولی فک میکنم اگه اینکارو نمیکردی بهتر بود چون تو کشور ما چند تا مذهب هست که در این موضوع نظرات متفاوتی دارن و ممکنه بعضی کاربر نماها از این تاپیک سو استفاده کنن و بیان بحث هایی رو که اصلآ در حدش نیستن بکنن.
آخه بچه باز نشستی فک کردی سوال طرح کردی تو؟؟؟؟
دمت گرم

عزیزم بحث موعود در همه ادیان چیزی هست که مقطع دبیرستان در موردش حرف زده شده یعنی بررسی موعود در ادیان مختلف کار غیر اخلاقی نیست:5::5::5::5:

بالا