دوستان ارغوان هستم ....

ارغوان

New member
دوستان یه نگاه به عقب کاروان بندازید یکی مثل ما راه رو خوب بلد نیست :sadsmiley:
دستی بگیرید!!!!
من هنوز هیچی نخوندم نمی دونم چیکار کنم ... داغونم:13:

Boloor

New member
دوستان یه نگاه به عقب کاروان بندازید یکی مثل ما راه رو خوب بلد نیست :sadsmiley:
دستی بگیرید!!!!
من هنوز هیچی نخوندم نمی دونم چیکار کنم ... داغونم:13:

دوست عزیز یکم آروم باش، هنوز وقت هست.

1- آرامشتو حفظ کن.
2- منابع خوب رو تهیه کن، هرچه زودتر. پیشنهادات من بر اساس نظرات خودم و توصیه های بقیه بچه ها: میکروب: واکر، مورای، زینسر، جاوتز... هر کدوم رو خوب و کامل بخونی خوبه. سلولی مولکولی: کتاب مجید مهدوی، سلولی مولکولی برای کنکور و کتاب رسول صالحی، الآن برای لودیش خوندن وقت کمه پس بگذارش کنار. شیمی عمومی: تنها منبع موجود کتاب مورتیمر هست. زبان: کتاب زبان عمومی برای رشته های علوم پزشکی نوشته امیر لزگی + کتاب 504 و کتاب لغات تافل.
3- روزی حداقل 8 ساعت مطالعه.
4- تست زدن فراموش نشود.

موفق وشاد باشی.

آخرین ویرایش:

mahdieh

New member
منم با بلور هم عقیده ام
بعد تو رشته شما ارغوان جان زیست سلولی و ملوکلی و میکروب هم داشتید؟؟

ارغوان

New member
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

خوشحالم دو بزرگوار جوابم رو دادن.. خیلی ممنونم از ته دل گفتم 4d564ad6:
عزیزان من در حال گذروندن طرح هستم ... انگیزه زیادی برای ارشد دارم ولی نمودنم چرا در جا میزنم
تقریبا تمام منابع رو تهیه کردم شروعش برام سخته ....
از چه درسی و چه جوری شروع کنم؟!!:21:

ارغوان

New member
سلولی نداشتیم ولی 3 واحد میکروب داشتیم
البته تو مقطع کارشناسی هم میکروبیلوژی آب و فاضلاب رو هم تئوری و هم آزمایشگاه رو پاس کردیم
خواستم بگم وضعم خیلی خوبه !!!!!:whistle:
وای نمودنید چه حالیم...:smiliess (9):

ارغوان

New member
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

خوشحالم دو بزرگوار جوابم رو دادن.. خیلی ممنونم از ته دل گفتم 4d564ad6:
عزیزان من در حال گذروندن طرح هستم ... انگیزه زیادی برای ارشد دارم ولی نمودنم چرا در جا میزنم
تقریبا تمام منابع رو تهیه کردم شروعش برام سخته ....
از چه درسی و چه جوری شروع کنم؟!!:21:

ارغوان

New member
دوستان لطفا ساعتی رو تو سایت میرید تو پیامهاتون قید کنید من از ساعت 12 تا 2 بعد از ظهر می تونم برم سایت .:ahi5slcgm04mi8jqqkl
منتظر جوابتون هستم .

leiliyebidel

New member
دوست عزیزم من تو رشته ی تو تخصص ندارم!ولی بلور خیییییییییلیییییی خوب راهنمایی کرد..باهاش موافقم..
اصن دیر نیست ارغوان جان..ب زمانی ک گذشته فک نکن!تو باید از این زمانی ک پیش رو داری خوب_خوب استفاده کنی...فک کردی همه ی ما از تابستون بکوب شروع کردیم؟؟من ک خودم از مهر شروع کردم ولی تق و لق!هر وقت حس و حالشو داشتم میدرسیدم!!!ولی از دی دیگه خییییلییییی جدی شد برام..
از این ک الآن نگران شدی و سوال پرسیدی معلومه هدفت واست مهمه و برای رسیدن بهش آمادگیتو اعلام کردی!پس دیگه ترس نداشته باش...تو میتونی..:a2d3:خیلی از رتبه های برترم بودن ک گفتن فقط 6 ماه خوندن!ولی خوب خوندن!
من ک فک میکنم 6 ساعتم اگه مفید بخونی ب امید خدا موفق بشی...
تو هم ک وضعت خوبه خدا رو شکر..از همین امروز شروع کن..با درسی ک دوس داری و از خوندنش لذت میبری!هر روز 2 درس آسون و 1 درس سخت تو برنامه ات بذار!ی کم ک راه افتادی برنامه تو 2 درس آسون و 2 درس سخت کن!زبانم هرشب بذار...هر روز مرور مطالب روز قبل یادت نره!
اینجوری شروع کن..توکل ب خدا...ب نتیجه فک نکن!چون تو فقط وظیفه داری ک تو تایمی ک داری درساتو خوب بخونی!وظیفه تو خوب انجام بده موفق میشی...:riz304:
تو تاپیک مطالعه ی گروهی داریم باهم درس میخونیم!انگیزه ات خیلی زیاد میشه!ضمن این ک هم رشته ای های خودتم دارن تو ی تاپیک جدا با هم پیش میرن،خیلی بت کمک میکنن...
از همین امروز شروع کن؛با همه ی وجود آرزو میکنم ک موفق باشی:28:
بسم الله...

arshade90

New member
هیچ وقت کار امروز رو به فردا ننداز...
فردا یه عالمه کار داری،

قشنگ بندازش واسه دو سه هفته دیگه که خیالــــــــــــــتم راحت باش

ارغوان

New member
سلام لیلی بی دل . همچین بی دل هم نیستی دل بزرگی داری که به آدام امیدواری میدی :smilies-azardl (113
من از امروز به امید خدا شروع میکنم ....:smilies-azardl (181
هرچه آید خوش آید :a2d3:

gil@ss

New member
بچه ها واقعا ممنون از حرفای انگیزه دهندتون منم میخوام شروع کنم دعا کنید این شروع پایان خوبی داشته باشه برام

بالا