دستمزد باور نکردنی رضا قوچان نژاد در الکویت

MAHSABANOO

New member
[h=2][/h]
امروز

14-84rr.jpg

روزنامه الکاس در تازه ترین مطلبی که پیرامون رضا قوچان نژاد و انتقالش به تیم الکویت منتشر کرده، از مبلغ حدودی قرارداد این بازیکن با باشگاه کویتی خبر داده و عنوان کرده که قوچان نژاد برای یک فصل مبلغی حدود یک میلیون و 500 هزار دلار دریافت خواهد کرد که به این ترتیب او به گرانترین بازیکن تاریخ تیم الکویت تبدیل خواهد شد.

سایت باشگاه الکویت نیز با انتشار مطلبی بر روی خروجی خود از خرید این بازیکن تیم ملی ایران ابراز خرسندی کرده است. در این مطلب به سوابق رضا قوچان نژاد و حضورش به همراه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل اشاره شده است.
اما حضور رضا قوچان نژاد در تیم الکویت، شوک دیگری به فوتبال ایران بود. او که پیش از جام جهانی در اروپا بازی می‌کرد، بعد از حضور در این تورنمنت جهانی به جای اینکه پیشرفت کند و به تیم بهتری برود، به فوتبال آسیا آمد و عضو تیم الکویت شد. درست مثل اشکان دژاگه که پس از جام جهانی به تیم‌های عربی پیوست.
نکته جالب در مورد رضا قوچان نژاد این است که او برخلاف اشکان دژاگه، پول خوبی هم نگرفته و حالا مشخص نیست انگیزه حضور او در تیم الکویت چیست. اگر دژاگه به العربی قطر پیوست، در ازای این پسرفت، 5 میلیون پوند از این تیم می‌گیرد که حتما از نظر خود دژاگه، گرفتن این پول نسبت به بازی در لیگ انگلیس ارزش داشته. اما قوچان‌نژاد که تنها یک میلیون و 500 هزار دلار از الکویت گرفته، شاید می‌توانست بیشتر از این پول را از تیم‌های دیگر بگیرد و در فوتبال با کیفیت تری هم حضور داشته باشد.

ROJO

New member
ملی هر چی نیگا میکنم بیشتر امضا میبینم تا کامنت خخخخخخخخخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

eeeeeeehsan

New member
بازی اشکان دژاگه از رضا قوچان نژاد بهتره، بعدم سابقش بیشتره، باید بیشتر بگیره. قوچان نژاد هم احتمالن قانع بوده به همون 1.5 میلیون
83917_sarcastic.gif

بازیکن فقط ابراهیم آفلای
مصدومیتش تموم شده، امسال تو بارسا می ترکونه :smiliess (8):

info@tandisdesign.com_Ibrahim%20Afellay.jpg

media_xl_528355.jpg

هانیه

Well-known member
یکی اینا رو تبدیل به پول رایج ایران میکنه ؟(تنبلم خودتونید....)

هانیه

Well-known member
5میلیارد :5:....من اگر صاحب فرزندپسر بشم از همون موقع که یاد گرفت راه بره ...نه اون دیره ..از همون موقع که 4دست وپا راه رفت میگذارمش مدرسه فوتبال....مامانش درس خوند چی شداخرش؟..والله..

eeeeeeehsan

New member
5میلیارد :5:....من اگر صاحب فرزندپسر بشم از همون موقع که یاد گرفت راه بره ...نه اون دیره ..از همون موقع که 4دست وپا راه رفت میگذارمش مدرسه فوتبال....مامانش درس خوند چی شداخرش؟..والله..

اینقدری که تو عجله داری من گفتم الآن میگی از همون موقع جنینی بهش فوتبال یاد میدی :black_eyed:
مامانش درس خونده فردا روزی دکتر میشه، از بچه هاش میپرسن مامانت چیکارست؟ میگه دکتره، نمیگه مامانم فوتبالیسته!!! :|

هانیه

Well-known member
مام دکتر بی پول به چه درد بچم میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:65d6a5d6s:

eeeeeeehsan

New member
مام دکتر بی پول به چه درد بچم میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:65d6a5d6s:

حالا تو دکتر بشو، پولش رو یه شب تا صبح میری دم امامزاده وای میایستی 100 تومن کاسبی :))) من اینا رو تجربه کردم که میگم :black_eyed:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zanbagh
بالا