در مورد خواندن هردو رفرنس بیوشیمی ارشد سم شناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام. خسته نباشید.
می خواستم بپرسم برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی باید هر دو رفرنس بیوشیمی رو خوند؟ یا یک کتابش کافی است؟

mohammad

New member
سلام دوست غزیز شما کدام 2 ریفرنس رو در مورد بیوشیمی خوندی بهتر از همه کتاب و جزوه جعفر نژاد هست

samira98

New member
منظورتون از جزوه جعفر نژداد چیه؟از کجا میشه گیرش آورد؟

علی

New member
کتاب دکتر جعفر نژاد تست هست وجوابشون تشریحی.ولی به نظر من لنینجر از همشون بهتره چون جلد 1و2رو تابستون خوندم اینرو میگم درسته که زیاده ولی هم کامله هم خدای خیلی شیرینه .

abed530

New member
بچه ها بالاخره چی رو باید بخونیم؟ میشه بهترین منبع رو بگین؟

saeid.ss

New member
سلام.خوندن بیو شیمی واسم راحته.آیا خوندن این 2منبع کافیه؟زیست چی بخونم؟

Fatemehy

New member
سلام.اكر مي خواي حتماً از روي منابعي كه وزارت بهداشت معرفي كرده بخوني ،لنينجر بهتر از هاربر و دولين .اما كتاب هايي با حجم كمتر واسه قبولي در رشته سم شناسي هست.مثل كتاب دكتر إحساني كه واسه رشته ما كافيه.

آخرین ویرایش:

m.nikdel

New member
سلام. خسته نباشید.
می خواستم بپرسم برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی باید هر دو رفرنس بیوشیمی رو خوند؟ یا یک کتابش کافی است؟

سلام من که بیوشیمی دکتر احسانیو خوندم خیلی هم راضیم روون و کم حجمه

hana66

New member
سلام بچه ها من هم امسال میخوام سم شناسی شرکت کنم ولی از زیست وبیو شیمی سر رشته ندارم الان دارم زیست سال 2.و 3 دبیرستا نرو میخونم تا بعد برم سراغ بیوشیمی لنینجر به نظر شما چقدر وقت میبره تا یه دور بخونمش؟

foroozan

New member
سلام بچه ها من هم امسال میخوام سم شناسی شرکت کنم ولی از زیست وبیو شیمی سر رشته ندارم الان دارم زیست سال 2.و 3 دبیرستا نرو میخونم تا بعد برم سراغ بیوشیمی لنینجر به نظر شما چقدر وقت میبره تا یه دور بخونمش؟

سلام دوست عزیز بنظر من واسه بیوشیمیت که درس اصلیت نیست اصلا سراغ لنینجر نرو.بجاش کلی کتاب دیگه واسه بیو هست که میتونه براحتی درصد بیوشیمیتو بالا ببره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا