درس خوندن دوتایی

Tasnim

New member
نه مهرشاد اینطوری نیست که رشته های دیگه راحت قبول بشن. من واقعا معتقدم آدم میتونه سختترین رشته رو با کمترین ساعت مطالعه قبول بشه بشرط اینکه روش صحیح مطالعه رو یاد داشته باشه. البته من خودمم مطالعه ی چندان پرباری ندارم ولی سعی میکنم همون مطلبی که میخونمو با کیفیت یاد بگیرم. بقول معروف ترجیح میدم 80 درصد مطالبو بطور 100 درصد بلد باشم تا عکسش.

mehrshad

New member
تسنیم جان من دوستان در سایر رشته ها رو دیدم چه جوری می خونم. دوستان خودمم دیدم چه جوری می خونن. اینجوری نیست که ما تو رشته تغذیه بی کیفیت ولی زیاد می خونیم. ولی هر چی هم با کیفیت می خونیم چون حجم درسا زیاد و مطالب شبیه هم و از طرفی خیلی فراره قبول شدن سخته. درسته قبولی تو ارشد سایر رشته هم سخته. ولی شاید اگه بخوام مقایسه کنم شاید 60 درصد قبولی رشته تغذیه رو داشته باشه... این به تجربه بهم ثابت شده در طی این سالها کهدوستانم رو دیدم که برای قبولی ارشد می خونن.... البته تلاش سایر دوستان هم قابل تقدیره و رغابتشون سخت...

Tasnim

New member
نمیدونم شاید حق با توئه. من زیاد با رشته های دیگه و اینکه چقد سخت و پیچیدن آشنایی ندارم. ولی امیدوارم سال دیگه تو همین سایت خبر قبولیتو بشنوم با یه رتبه عالی.

mehrshad

New member
نمیدونم شاید حق با توئه. من زیاد با رشته های دیگه و اینکه چقد سخت و پیچیدن آشنایی ندارم. ولی امیدوارم سال دیگه تو همین سایت خبر قبولیتو بشنوم با یه رتبه عالی.

ممنون از لطفت... انشا الله شما هم موفق باشید....همه دوستان و در همه رشته ها

شادیا

New member
سلام
موفق باشید دوستان
ایده واقعا خوبیه
اما یه تجربه شخصی به من میگه اگر اون دو نفر هم رشته باشن خیییییییییییییییییییلی بهتره
من خودم وقتی دانشجو بودم با یکی از دوستام چند ترم آخر این تصمیم رو گرفتیم و البته همون از اول ترم درس میخوندیمو یه وقتایی که به اشکال برمیخوردیم میتونستیم به هم کمک کنیم چون هم رشته بودیم (البته الزاما درسامون باهم نبود) خلاصه من معدلم اون ترما خیلی خوب شد و واقعا وقتی به اون روزا فکر میکنم خاطره خیلی خوبی تو ذهنمه
ایشالا همتون موفق و پیروز باشین
تلاشتون مستمر.... روزهاتون خوش
:rose:

zeindinho

New member
تو رشته های علوم اکثر درس ها مشترکن و بچه ها میتونن به هم کمک کنن

شادیا

New member
تو رشته های علوم اکثر درس ها مشترکن و بچه ها میتونن به هم کمک کنن

نمیدونم من به سایر رشته ها زیاد آشنایی ندارم خود من فیزیک هستم و اون زمان متاسفانه حتی یکی از بچه های ریاضی نتونست تو مسائل انتگرالی که برام پیش میومد کمکم کنه...
فقط یه فیزیکی میتونه یه فیزیکی را درک کنه ( از قوانین انشتینه که تحریف شده
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:)
اگر رشته های شما درس مشترک دارن و میتونید به هم کمک کنید که خیلی خوبه............... ایشالا موفق باشین

بالا