درخواست اورژانسی

mans_nch364

New member
با سلام حضور تمام اساتید ، پزشکان ، دانشجویان و تمام متخصصین

میدانم شاید اینجا مکان مناسبی برای مطرح کردن این مسئله نباشد لذا عذر بنده را بپذیرید و تمنا میکنم این پیام بنده را لمس کرده و بنده حقیر را راهنمایی نمایید.

چند روز پیش در پی انجام ناصحیح حرکت ورزشی شنا متاسفانه پسردایی بنده دچار عارضه نخایی گردیده و ر حال حاضر در یکی از بیمارستانهای شهرستان تبریز بستری هستند.
پس از پیگیریهای مداوم و گفتگو با پزشک معالج ایشان مشخص شد که عارضه وارده به نخاع این جوان 22 ساله از نوع شک به نخاع گردنی در محدوده c4 , c5 میباشد و گویا یکی از مهره ها نیز شکسته است، لذا پس از آزمایش mri نخاع سالم به نظر میرسد ولی تمام واکنش های حسی بدنی از جمله پاها (سینه به پایین) دچار اختلال شدید شده و متاسفانه هیچ عکس العمل حسی و یا حرکتی مشاهه نمیشود!
از نظر فاکتورهای هوشیاری کاملا نرمال میباشد و واکنشهای حسی و حرکتی در ناحیه دستها تا حدودی وجود دارد.

مساله اینست که:

پزشک معالج ایشان جناب آقای (د.م) پس از مطرح کردن عارضه این جوان در کمیسیون پزشکی به همراه چند تن از متخصصین به نوعی خانواده ما و بقیه همراهان را جواب کردند و گفتند تازه باید پس از رفع ورم به طریقی عمل شود که بتواند روی ویلچر بنشیند! و هیچ بازگشتی از نظر علمی وجود ندارد!

ضمن تشکر از عزیزانی که لحظاتی را برای مطالعه این مورد صرف کردند استدعا دارم بنده را راهنمایی کنند تا بلکه بتوان یک خانواده و یک طایفه را از بیقراری و نگرانی رها کرد و امیدی برای معالجه و درمان این جوان 22 ساله فراهم شود،
قرار بر اینست که تمام مدارک پزشکی این جوان را در تهران بین اساتید و متخصصین مختلف ارائه دهیم تا شاید برای عمل جراحی و ادامه پروسه درمان به تهران منتقل شود.
اما اینکه کدام بیمارستان ، توسط کدام جراح ، و . . . . مواردی هستند که بنده و سایر بستگان را سردرگم کرده اند.
لذا از تمام عزیزان استدعا دارم با عنایت به شرایط وخیم روحی و جسمی این جوان 22 ساله و بحران بوجود آمده در خانواده وفامیل بنده را از دانش و راهنمایی سبزتان محروم نکنید.
پاینده باشد.

vitamin

New member
دوستاني كه تهران زندگي مي كنند اگه دكتر خوبي سراغ داريد معرفي كنيد تا انشا اله مشكل دوستمون حل بشه

setareh4

New member
سلام
دوست عزیز
اگه مشکل ایشون مربوط به یک نورولوژیست میشه پیشنهاد میکنم در سایت پزشک انلاین با دکتر فرزاد ایزدی مشورت کنید
اگه نتونستید پیداش کنید احتمالا خودش هم سایت داره با یک جستجو در گوگل میتونید پیداشون کنید

globe

New member
سلام من واقعا متاسفم برای این اقا و امیدوارم هرچه زودتر سلامتیشونو بدست بیارن من یک نورولوژیست خوب سراغ دارم که ایشون پزشک خودم هستن
چند سال پیش بنده بین مهره های گردنیc4-c5 ادم نخاعی داشتم که باعث شده بود سمت چپ بدنم بی حس بشه که ایشون منو از فلجی نجات دادن
جناب اقای دکتر حسینعلی صالحی 02177488000
امیدوارم مشکلتون حل شه من معجزه ایشونو روی خودم دیدم تاکید دارم این اقارو حتما پیش ایشون ببرید
اگه بتونم بیشتر کمکتون بکنم خوشحال میشم

بالا