دانلود رایگان کراوس

یگانه

New member
سلام
من از کدام سایت میتونم کراوس 2012 را رایگان دانلود کنم.
با تشکر

شکلات

New member
ممنون منم دارم دانلود میکنم حجمش خیلی بالاست 1 گیگه.
برای من که نوشته 7 ساعت طول میکشه تا دانلود تموم بشه

شکلات

New member
راستی من همین لینکی که گذاشتین را زدم اما ایمیل و پسورد نخواست که!!!!

nazi.sh

New member
سلام بچه ها دانلود کردین ؟راضیی هستین ؟واسه من زده 12 ساعت طول میکشه خیلی زیاده اما اگه واقعا دانلود شه کامل ارزش داره

.Neda

New member
سلام به دوستان.با تشكر از دوست عزيز negar 91 از بابت لينك دانلود كراوس،ميشه لطفا راهنمايى كنيد با adobe acrobate جند فايل رو باز كردين؟با ٦ نتونستم باز كنم.مرسى

.Neda

New member
سلام به دوستان.بالاخره تونستم با adobe 9 كراوس ٢٠١٢ رو باز كنم!

navid65

New member
سلام دوستان.من تازه عضو شدم فايل زبان اصلي تغذيه كراوس 2012 رو ميخوام كسي ميتونه لطف كنه بهم برسونه؟

maryam58

New member
سلام دوستان.من تازه عضو شدم فايل زبان اصلي تغذيه كراوس 2012 رو ميخوام كسي ميتونه لطف كنه بهم برسونه؟
دوست عزیز نشد که برای بچه های بفرستیم چون میل حجم بالا را ایراد می گیرد من نهایتا برای یکی از دوستان پست کردم

reihan

New member
سلام دوستان
من چند ماه پیش چند فصل از کراوس 2008 و میخواستم کپی بگیرم اما دیدم ابتدای کتاب نوشته هرگونه کپی یا برداشت به صورت نرم افزار و غیره ممنوع، به انتشاراتش در آمریکا میل زدم اونها هم بهم این اجازه رو ندادن و خیلی مودبانه گفتن نمیشه .من فک میکنم به هرحال نویسنده های این کتاب خیلی زحمت کشیدن و ما به همین راحتی... قیمت کتابش نزدیک 170تومانه من که هنوز نتونستم بخرمش ولی حاضر نیستم کپی کنم یا از روی نرم افزار بخونم.

maryam58

New member
سلام دوستان
من چند ماه پیش چند فصل از کراوس 2008 و میخواستم کپی بگیرم اما دیدم ابتدای کتاب نوشته هرگونه کپی یا برداشت به صورت نرم افزار و غیره ممنوع، به انتشاراتش در آمریکا میل زدم اونها هم بهم این اجازه رو ندادن و خیلی مودبانه گفتن نمیشه .من فک میکنم به هرحال نویسنده های این کتاب خیلی زحمت کشیدن و ما به همین راحتی... قیمت کتابش نزدیک 170تومانه من که هنوز نتونستم بخرمش ولی حاضر نیستم کپی کنم یا از روی نرم افزار بخونم.
دوست عزیز خیلی از کتابها در یک دوره زمانی روی سایت قرار می گیره من خودم از سایت خارجی گرفتم و اگه قرار بود ناشر یا نویسنده به اون سایت اعتراض می کرد و اجازه نمی داد کراوس 2008 که چون ادیت جدید اومده خیلی واضح روی سایت ها قرار گرفته در ضمن کتابهای توی بازار هم اصل نیستند چون کشور ما وارد نمی کند و قیمت واقعی ان زیاد در می اید با این دلار برای همین در ایران افست می زنند که یعنی همان کپی و اصل نیست حتی در کتابخانه دانشگاهها فایل کتابهایی مثل کراوس هاریسون اسلیزنجر که گوارش است وجود دارد و به دانشجویان می دهند مثلا فایل الکترونیکی کتابها توسط انتشارات معتبر فروخته می شود ولی اکثر رفرنس های ما به صورت افست د رکشور وجود دارد

negar91

New member
متاسفانه این لینک مشکل داره و فعلا لینک جدیدی سراغ ندارم اگه کسی ادرسی داره اینجا بذاره تا بقیه بتونن دانلود کنن

بالا