ختم قرآن کریم 'رمضان 93'

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member

سلام دوستان

ماه رمضان داره میرسه

دعیتم فیه الی ضیافه الله، الصوم لی و انا اجزی به

روزه برای من است و من خود پاداش آن را می دهم

نمیدونم همچین موضوعی برای رمضان امسال هست یا نه، من زیاد به قسمت های متفرقه ی سایت وارد نیستم

ولی اگر نیست، مایلم همه ی بچه های خوب انجمن امسال ان شاء ا... سی جزء قرآن رو بخونیم

برنامه ای برای ختم گروهی نیست، فقط هر جزء که خوندیم اینجا صلوات یا ایه ای که خیلی به دلمون نشسته رو می نویسیم

انگیزم از باز کردن این تاپیک شنیدن این ایه بود که اشکمو دراورد و قلبمو لرزوند:

قَالَ الرَّسُولُ یا رَبِّ إِنَّ قَوْمِی اتَّخَذُوا هَذَا الْقُرْآنَ مَهْجُورًا

سوره فرقان آیه 30

و پیامبر [ خدا ] گفت: «پروردگارا ، قوم من این قرآن را رها کردند.»

IMG14200368.jpg

به امید روزی که قرآن، چراغ راهمون باشه

هر کس حاضره، بسم الله

pashmak

New member
سلام به همه
راستش من شاید نتونم یه جز بخونم گاهی روز ها
فکر میکنم اینکه هر ایه ای که بنظرمون رسید نکته ای داره رو اینجا بزاریم همین اموزنده است

N@RVIN

Well-known member
سلام روجوی عزیز
واقعا عالیه ممنون (خواستم امتیاز بدم طبق معمول نشد)

من انشاله از 12 ام که امتحانم تموم میشه هر روزیک جز میخونم اینجا هم یک صلولت میگذارم

شبکه های مختلف تلویزیون برنامه ی ختم قران داره با اونا هم میتونید بخونید روز ی یک ساعت بیشتر وقت نمیگیره اول برنامه هم تفسیر آیات نکته داراون جز تو ضیح داده میشه (من با شبکه سه میخونم)

التماس دعا
:riz304::riz304::riz304::riz304:

misagh68

New member
خییلی خوبه روجو جان..........پیشاپیش قبول باشه.... اگه خدابخواد منم هستم........

یارب.jpg

nejla

New member
منم پایه هستم.:rose:
ممنون بابت این تاپیک روجو جان.:rose:

آسمون

New member
روجو جونم من اومده بودم این تاپیکوراه بندازم!!دیدم زحمتشوشما کشیدی...من هرسال تانصفه بیشترنمیکشم بخونم اما امسال خودمو موظف کردم انشالله یه ختم دسته جمعی داشته باشیم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

zanbagh

New member
سلام
خیلی خوب میشه اگه یه ختم دسته جمعی داشته باشیم وتقسیم بندی بشه اینجوری هم ثواب یه ختم کاملو میبریم

ROJO

New member
سلام
خیلی خوب میشه اگه یه ختم دسته جمعی داشته باشیم وتقسیم بندی بشه اینجوری هم ثواب یه ختم کاملو میبریم

سلام
گلچین هم همین پیشنهاد رو دادن
ولی منم مثل آسمون تا حالا نتونستم کل سی جزء رو تو ماه رمضون بخونم، بنابراین اولویت تاپیک اینه ک ان شاءالله بتونیم این کارو پیش ببریم، و همون پیشنهادی که دادم بابت نوشتن ایه ها خودش فرصت یه تفکر بیشتر رو فراهم میکنه

شما اگر تواناییشو دارین یه تاپیک برای ختم دسته جمعی باز کنید و اونجا تقسیم بندی کنید دوستم:rose:

melinaa

New member
سلام روجوی عزیز
واقعا عالیه ممنون (خواستم امتیاز بدم طبق معمول نشد)

من انشاله از 12 ام که امتحانم تموم میشه هر روزیک جز میخونم اینجا هم یک صلولت میگذارم

شبکه های مختلف تلویزیون برنامه ی ختم قران داره با اونا هم میتونید بخونید روز ی یک ساعت بیشتر وقت نمیگیره اول برنامه هم تفسیر آیات نکته داراون جز تو ضیح داده میشه (من با شبکه سه میخونم)

التماس دعا
:riz304::riz304::riz304::riz304:

منم خودم میرم ختم تو مسجد .....البته اونجایی که من میرم فیلمبرداری هم میشه..میتونین از اونجا هم گوش بدین..اونجا هم خیلی خوبه...کانال سنندج.تو ماهواره هست

N@RVIN

Well-known member
سلام
گلچین هم همین پیشنهاد رو دادن
ولی منم مثل آسمون تا حالا نتونستم کل سی جزء رو تو ماه رمضون بخونم، بنابراین اولویت تاپیک اینه ک ان شاءالله بتونیم این کارو پیش ببریم، و همون پیشنهادی که دادم بابت نوشتن ایه ها خودش فرصت یه تفکر بیشتر رو فراهم میکنه

شما اگر تواناییشو دارین یه تاپیک برای ختم دسته جمعی باز کنید و اونجا تقسیم بندی کنید دوستم:rose:

منم قبلا نمیتونستم تنهایی قران را کامل بخونم ماه رمضون اما از وقتی با تی وی میخونم سی جز تموم میشه تازه خیلیم بهتر تموم میشه چون اولش در مورد آیات نکته دار توضیح میدن 1 ساعت هم بیشتر طول نمیکشه بازم من این را رو پیشنهاد میکنم.ختم گروهی هم

میتونیم در کنارش داشته باشیم چونکه تعدادمون بیشتر بشه فکر نکنم برای هرکی بیشتر از یک جز بیفته.. انشاله به شرط حیات گروهی هم ختم می کنیم ..التماس دعا
:riz304:

(یاد از وقتی تن تاک استفاده کردم افتادم:riz481:)

yara

New member
مرسی روجوی عزیزم.........هرساله ختم قران رو دارم انشالله امسال با دوستای خوبم همراه میشم..التماس دعا:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا