ختم قرآن انجمنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AWWA

New member
بسم الله الرحمن الرحیم

75448959810449303802.jpg

سلام دوستان خوبم.
فک کنم تا حالا ختم قرآن توی انجمنمون نداشتیم(حداقل تا جایی که من اطلاع دارم)....به فکرم رسید حالا که تو ماه خدا یعنی ماه رجب هستیم شروع کنیم به ختم قرآن و ان شاءالله تا ماه مبارک رمضان یه ختم کامل داشته باشیم.

چند نکته:

1)هرکسی باهر نیت و دعا و نذری میتونه تو ختم شرکت کنه ولی سعی کنیم اولین دعامون برای ظهور آقا امام زمان(عج)باشه. اینطوری خواسته های دیگمونم مطمئنا مورد تایید واقع میشن.
2)فرقی نمیکنه چه مقدار از قرآن رو برای خوندن متقبل بشیم.....میتونه بین یک آیه تا یه جزء و حتی بیشتر رو شامل بشه.ولی فک کنم یه حزب یا یه صفحه بهتره. درهرصورت شماره اولین و آخرین آیه ای رو که قبول کردیم بنویسیم تا پیوستگی و نظم حفظ بشه
3)برای جذاب تر شدن تاپیک مطالب متفرقه هم مرتبط با قرآن کریم میتونیم بنویسیم. مثل عکس،خاطره،حدیث، ودعا و حتی آیه هایی که درختم انتخابی برامون جالبتر بوده.

از اینکه حرفام طولانی شد معذرت میخوام.....امیدوارم درکنار هم از این ختم لذت ببریم و برای هممون خیر دنیا و آخرت رو به همراه داشته باشه...ان شاءالله

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
من هستم ولی نمیدونم چقدر بتونم بخونم درضمن با معنی بخونیم بهتره ...............من خودم یک صفحه پیشنهاد میکنم با خط عثمان طه

MAHSABANOO

New member
سلام منم موافقم با نظرتون من سوره حمدو با 16 آیه اوله بقره رو میخونم

MAHSABANOO

New member
بنظر من آیه هار مشخص کنیم بهتره چون همه که عثمان ندارن اینطوری قاطی پاطی میشه

ps2020

New member
باشه....پس برید جلو تا به نساء برسید،بعد من میگم!!!

mohana

Well-known member
من آیه 17 تا 50 سوره بقره......
نفر بعدی از آیه 51...
ممنونم...

AWWA

New member
خیلی ممنون از حضورتون:thanks::rose: بله دوستان سعی کنیم ترتیب آیه ها رعایت بشه.و عدد اولین و آخرین آیه ای رو که میخونیم بنویسیم
پ ن:لایکم کار نمیکنه ببخشین

AWWA

New member
73891389995685215815.png

۞ هوالعالم ۞

خداوندا از اينکه لياقت قرائت معجزه ات قرآن را يافته ام تو را شکر مي گويم و ثواب آن را نثار ارواح ملکوتي رسول اکرم صلي الله عليه و آله ، اولیا ، اوصیا ، صالحين ، شهدا , والدين و بستگان نموده و به برکت اين آيات روح بخش سلامتي منجي عالم بشريت و تعجیل در ظهور را خواستار و توفیق ختم قرآن را از درگاهت مسئلت دارم.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

Nike313

New member
دوستان من ميتونم يه پيشنهاد بدم؟:rolleyessmileyanim:
اونم اينکه ختم دوره ای بذارين؛يعنی هر 15 روز (ماهی 2 بار)يه ختم قران بدين ؛هر كسی هم خوندن يه جزء رو به عهده بگيره و تا 15ام اون ماهم تمومش كنه؛اگه تعداد کم بود ماهی يه ختم ولی اگه تعداد علاقه مندان زياد بود ماهی 2بار ميشه ختم داد تا به همه برسه؛:ad54ad::smiliess (10):

AWWA

New member
اونم اينکه ختم دوره ای بذارين؛يعنی هر 15 روز (ماهی 2 بار)يه ختم قران بدين ؛هر كسی هم خوندن يه جزء رو به عهده بگيره و تا 15ام اون ماهم تمومش كنه؛اگه تعداد کم بود ماهی يه ختم ولی اگه تعداد علاقه مندان زياد بود ماهی 2بار ميشه ختم داد تا به همه برسه؛:ad54ad::smiliess (10):

خیلی ممنونم از پیشنهاد و حضورتون:rose:منم همین فکر تو ذهنم بود ولی گفتم مقدارش انتخابی باشه تا اگه کسی وقتشو نداره یا درس داره از جمع فاصله نگیره و همه هرچند کم حضور داشته باشن

mahsa.

New member
ژ

اره این قشنگه برا دوره اول 30نفر لازمه که اگه نشد
نفری دو جز برا15روز برمیداریم خوبه .

Nike313

New member

خیلی ممنونم از پیشنهاد و حضورتون:rose:منم همین فکر تو ذهنم بود ولی گفتم مقدارش انتخابی باشه تا اگه کسی وقتشو نداره یا درس داره از جمع فاصله نگیره و همه هرچند کم حضور داشته باشن

حرفتون درسته؛الانم زمان امتحاناته و وقت كمه؛اما هر جزء 20 صفحه هست روزی تقريبا 1 صفحه كه با ترجمش بيشتر از 15 دقيقه هم وقت نميگيره؛
بازم ميگم اين يه پيشنهاده و منم تابع جمعم؛:bunnyearsmiley::a2d3:

MAHSABANOO

New member
ژ

اره این قشنگه برا دوره اول 30نفر لازمه که اگه نشد
نفری دو جز برا15روز برمیداریم خوبه .

اونوقت ماهایی که شاغلیم یا اونایی که درس دارنسخته خو تو 15 روز 2 جز بخونیم فعلا انتخابی بریم جلو اگه تعداد زیاد شد بعدش این کارو میکنیم

mehrshad

New member
mishe manam tu khatme ghoranetun sharik konid?albate man momkene kamtar bekhunam.vali age bekhayn manam hastam hamrahetun.yani az khodame ye jurai !

AWWA

New member
حرفتون درسته؛الانم زمان امتحاناته و وقت كمه؛اما هر جزء 20 صفحه هست روزی تقريبا 1 صفحه كه با ترجمش بيشتر از 15 دقيقه هم وقت نميگيره؛
بازم ميگم اين يه پيشنهاده و منم تابع جمعم؛:bunnyearsmiley::a2d3:
بله درسته حق با شماست موافقم:a2d3:

اونوقت ماهایی که شاغلیم یا اونایی که درس دارنسخته خو تو 15 روز 2 جز بخونیم فعلا انتخابی بریم جلو اگه تعداد زیاد شد بعدش این کارو میکنیم
تا زمانی که تعداد به حد نصاب برسه همین روشو ادامه میدیم. یا میتونیم دوگروه بشیم یه عده انتخابی پیش برن و یه عده یه جزء رو وردارن(یواش یواش ناخودآگاه نظم ایجاد میشه)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا