جواب این همه.....

unique63

New member
تبریک

سلام ارشد جان.
بهتون تبریک میگم.همه جانبه
ایشالا همیشه موفق باشید

antenyus

Active member
سلاممممممم جناب ارشد
ما نیز به نوبه خود تبریک عرض مینماییم من شیرینی نمیخوام برا من پاستیل بگیر از اون کرم خاکی هاش :a2d3:

فقط هرچی فک میکنم نمی فهمم ک این مدت کجا بودی ک هم دور بود هم دسترسی به سایت نداشتی؟ :smiliess (11):

arshade90

New member
سلاممممممم جناب ارشد
ما نیز به نوبه خود تبریک عرض مینماییم من شیرینی نمیخوام برا من پاستیل بگیر از اون کرم خاکی هاش :a2d3:

فقط هرچی فک میکنم نمی فهمم ک این مدت کجا بودی ک هم دور بود هم دسترسی به سایت نداشتی؟ :smiliess (11):

سلام خدمت شما انتنیوس

ممنونم.

پاستیل شما هم به روی چشم...شما تشریف بیارین اصفهان...اوکی

این مدت نه...اون مدت جای دوری نبودم....فقط تو خودم بودم!

نگاه

New member
سلام خدمت شما انتنیوس

ممنونم.

پاستیل شما هم به روی چشم...شما تشریف بیارین اصفهان...اوکی

این مدت نه...اون مدت جای دوری نبودم....فقط تو خودم بودم!
سلام ارشد خان من تبریکم رو گفتم جهت صرفه جویی دوباره نمیگم.. شیرینی هم نمیخوام که بهم وعده سر خرمن بدین !!:smiliess (3):
توو خودتون بودین؟؟ احتمالا میخواستین صوفی شین.. داشتین ریاضت میکشیدین.. نکنه شیخ هستین ما خبر نداریم!!!:smiliess (11):

pink bloom

New member
تبرییییک ارشد جان.
جای خالیتون حسابی تو انجمن حس می شد :rose:
مدیریتم مبارکتون باشه :rose:

arshade90

New member
سلام ارشد خان من تبریکم رو گفتم جهت صرفه جویی دوباره نمیگم.. شیرینی هم نمیخوام که بهم وعده سر خرمن بدین !!:smiliess (3):
توو خودتون بودین؟؟ احتمالا میخواستین صوفی شین.. داشتین ریاضت میکشیدین.. نکنه شیخ هستین ما خبر نداریم!!!:smiliess (11):

نه بابا...چرا سر خرمن...شما تشریف بیار...بقیه ش با من!

اره...ما انسانها نه که از طبیعتیم....تو وجود ماهم کوه و جنگل و دریا و اسمون هست..... یه مدتی زده بودم تو خط کوه و جنگل و دریا....دور از دنیای ارتباطات یا به اصطلاح دهکده جهانی!

چطوره؟

نگاه

New member
نه بابا...چرا سر خرمن...شما تشریف بیار...بقیه ش با من!

اره...ما انسانها نه که از طبیعتیم....تو وجود ماهم کوه و جنگل و دریا و اسمون هست..... یه مدتی زده بودم تو خط کوه و جنگل و دریا....دور از دنیای ارتباطات یا به اصطلاح دهکده جهانی!

چطوره؟
:applause::applause: ناطق خوبی هم که هستین..شیخ!!
امیدوارم جنگل های وجوتون همیشه سبز، کو ه هاش برقرار و خوش آب و هوا، دریاش زلال و پر از کوسه!!! نه پر از خاویار و ماهی های زیبا، آسمونش هم آبی و خالی از دود..

حالا این چطوره؟؟

arshade90

New member
:applause::applause: ناطق خوبی هم که هستین..شیخ!!
امیدوارم جنگل های وجوتون همیشه سبز، کو ه هاش برقرار و خوش آب و هوا، دریاش زلال و پر از کوسه!!! نه پر از خاویار و ماهی های زیبا، آسمونش هم آبی و خالی از دود..

حالا این چطوره؟؟

کوسه رو کاملا موافقم...عالی گفتین.

به قول دوستان خوشمان آمد...به موقع چسباندین!

shadman

New member
تبریک میگم مدیر شدنتونو ...مبارکا باشه آقای ارشد:rose:

نگاه

New member
قابل شما را نداشت..

یکی از صاحبدلان سر به جیب مراقبت فرو برده و در بحر مکاشفت مستغرق شده. حالی که از این معامله باز آمد یکی از دوستان گفت از این بوستان که بودی ما را چه تحفه کرامت کردی ؟؟:65d6a5d6s:

arshade90

New member
قابل شما را نداشت..

یکی از صاحبدلان سر به جیب مراقبت فرو برده و در بحر مکاشفت مستغرق شده. حالی که از این معامله باز آمد یکی از دوستان گفت از این بوستان که بودی ما را چه تحفه کرامت کردی ؟؟:65d6a5d6s:

گفت به خاطر داشتم که چون به درخت گل رسم دامنی پر کنم هدیه (نگاه) را ....چون برسیدم بوی گلم چنان مست کرد که دامنم از دست برفت.

شرمنده!

نگاه

New member
شرمنده چرا؟ دشمنتون شرمنده..! باز جای شکرش باقیه اگه واقعا به این مرحله رسیده باشین..
حالا که به اینجا رسیدیم بذارین تیکه آخرش هم گفته بشه هر چند ربطی به تاپیکتون نداره! با اجازه..!

ای مرغ سحر عشق ز پروانه بیاموز

کان سوخته را جان شد و آواز نیامد

این مدعیان در طلبش بی خبرانند

کانرا که خبر شد خبری باز نیامد

ای برتر از خیال و قیاس و گمان و وهم

وز هر چه گفته اند و شنیدیم و خوانده ایم

مجلس تمام گشت و به آخر رسید عمر

ما همچنان در اوّل وصف تو مانده ایم

arshade90

New member
شرمنده چرا؟ دشمنتون شرمنده..! باز جای شکرش باقیه اگه واقعا به این مرحله رسیده باشین..
حالا که به اینجا رسیدیم بذارین تیکه آخرش هم گفته بشه هر چند ربطی به تاپیکتون نداره! با اجازه..!

ای مرغ سحر عشق ز پروانه بیاموز

کان سوخته را جان شد و آواز نیامد

این مدعیان در طلبش بی خبرانند

کانرا که خبر شد خبری باز نیامد

ای برتر از خیال و قیاس و گمان و وهم

وز هر چه گفته اند و شنیدیم و خوانده ایم

مجلس تمام گشت و به آخر رسید عمر

ما همچنان در اوّل وصف تو مانده ایم

بسیار عالی و زیبا بود.

بله واقعا جای شکرش هست که ما همچنان در اول صف تو مانده ایم....

متاسفانه خیلی ها هستن که از صف خارجن!

نگاه

New member
بسیار عالی و زیبا بود.

بله واقعا جای شکرش هست که ما همچنان در اول صف تو مانده ایم....

متاسفانه خیلی ها هستن که از صف خارجن!

آقا! واو وصف جا افتاد! شد صف..
mir25.gif

شایدم راستی راستی صف باشه هر کی معرفتش بیشتره و زودتر به شناخت خودش رسیده، برای شناخت خدا توو اول صفه! ایشالله که همه اول صف باشیم و جزو از صف خارج شده ها نباشیم....
(شایدم ......کسی که شیرینی قبولیشو بده و وعده سر خرمن نده اول صفه، امتیاز ویژه داره
mir09.gif
)
پیروز باشید:rose:

arshade90

New member
آقا! واو وصف جا افتاد! شد صف..
mir25.gif

شایدم راستی راستی صف باشه هر کی معرفتش بیشتره و زودتر به شناخت خودش رسیده، برای شناخت خدا توو اول صفه! ایشالله که همه اول صف باشیم و جزو از صف خارج شده ها نباشیم....
(شایدم ......کسی که شیرینی قبولیشو بده و وعده سر خرمن نده اول صفه، امتیاز ویژه داره
mir09.gif
)
پیروز باشید:rose:

ممنون...شما لطف دارین
bd1.gif

biomoni

New member
اااااااااااااا

من تازه فهمیدم چی شد!!:14:

با کلی تاخیر : تبریک:thanks:

با آرزوی محبوبیت و مقبولیت بیشتر در اذهان عمومی:auizz3ffy9vla57584x

و البته خدا صبر فراوان نصیبتون کنه