تنبلی گروهی تمامی رشته ها

bacillus.bs

New member
تصميم گروهی تمامی رشته ها

داخل بعضی از تاپیک ها مطالعه ی گروهی من دیدم که بچه ها به جای گزارش روزانه فقط از کسل بودن :smiliess (9):و تبلی هاشون :65d6a5d6s:صحبت می کنند/این تاثیر منفی روی بقیه ی بچه ها داره /به خاطر همین این تاپیک را میزاریم برای گزارش تصميم و برنامه ريزي هاتون/و راه چاره ای :21:برای برطرف کردن تنبلي:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
مهم این هست که از الان مطالعه به صورت منسجم مدون و منظم شروع شود وگر نه که موقع ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت که میشه خیلی از داوطلبان به یاد درس می افتند
بهرحال برای رسیدن به آنچه که خواهانش هستید بایستی بهایش را بپر دازید اگر بدانید چه و چگونه مطالعه کنید و واقعا" چرا می خواهید ادامه تحصیل بدهید می تواند در جهت افزایش ساعات مطالعه تان تاثیر گذار باشد

bacillus.bs

New member
اره بیاید از این حرفا بزنید شاید بعضی ها دست از تنبلی بردارند

گلاب

New member
دوستان ببخشید به دلایل مختلف (مثه اینکه خیلیا از این روحیه خوششون نیومده) مجبورم کامنتم رو ویرایش کنم...

فقط دوباره تاکید میکنم اگه بعضی دوستان سست شدن و روحیه اول رو ندارن بدونن که اون بیرون دانشجوهایی هستن که از 5 صبح تا 10 شب (حدود 10-13 ساعت) درس میخونن... یا از اساتید خبره ای مشاوره و درس میگیرن... زمان خیلی خوبی مونده اگه بجنبیم پیروز میدونیم اگه نه...

البته میشه با روزی 6-8 ساعت هم به دانشگاههای بزرگ کشور امید داشت اما پیوسته خوندن شرط اصلی این میدونه...

بلن شید دوباره یه یا علی محکم بگید و این دفعه با شور بیشتری بخونین....

یا علی

آخرین ویرایش:

گلاب

New member
توکل بر خدا حسابش از غرور جداست.
پیام انفال 49

آخرین ویرایش:

siavash

New member
سلام.خدا رو شکر ما بچه های انجمن تغذیه همه با هم و هماهنگ درس میخونیم و هر کاری که بتونیم برای پیشرفت دوستامون انجام میدیم.
تمام قبولیهای کنکور تغذیه امسال از بچه های انجمن تغذیه سایت علوم پزشکیه

bacillus.bs

New member
گلاب و سیاوش خوب دقیقا بگید چه جوری درس می خونید صبح چه ساعتی بیدار میشید و چه ساعتی می خوابید روزی چند ساعت درس می خونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DNA

New member
منم موافقم .این روزها ویروس تنبلی داره خیلی ها رو درگیر می کنه .بچه ها بجونبین دیگه .

DNA

New member
بیاید واسه هم دیگه دعا کنیم و به هم انرژی بدیم

DNA

New member
این شعر رو شنیدید

تنبل همیشه خوابه .جاش تو رختوابه .پاشو پاشو بیدارش کن از رختواب جداش کن.......

cheshmak

New member
واقعا!!!یکی بگه چجوری میشه زود از خواب بلند شد؟؟؟؟جدیدا یه مشکل شده واسم؟؟؟موبایلمو میذارم سر ساعتی که میخواممم یا حتی زودتر !!بعد صبح تا زنگ زد نمیزارم صداش در بیاد فوری میپرم خاموشش میکنم میخوابممم!!!آخه چرا ا ا؟؟:14:

mohsen_rok

New member
:14:خوب نمیشه زود از خواب بلند شد تنها راه اش اینه که بخوابی
منم همین طوری بودم

parnia

New member
هر شب قبل خواب به خودم قول میدم ک دیگه فردا صبح ساعت 7 بیدار شم و فلان کتابو تا فلان صفحه بخونم...تست هم بزنم....
هیچی دیگه...فردا شبم دوباره همین قولا رو به خودم میدم و میخوابم....اون صفحه شده ی سراب..:14:

thelittlesun

New member
واقعا!!!یکی بگه چجوری میشه زود از خواب بلند شد؟؟؟؟جدیدا یه مشکل شده واسم؟؟؟موبایلمو میذارم سر ساعتی که میخواممم یا حتی زودتر !!بعد صبح تا زنگ زد نمیزارم صداش در بیاد فوری میپرم خاموشش میکنم میخوابممم!!!آخه چرا ا ا؟؟:14:
و
هر شب قبل خواب به خودم قول میدم ک دیگه فردا صبح ساعت 7 بیدار شم و فلان کتابو تا فلان صفحه بخونم...تست هم بزنم....
هیچی دیگه...فردا شبم دوباره همین قولا رو به خودم میدم و میخوابم....اون صفحه شده ی سراب..:14:

منم دقیقا مشکل شماهارو دارم.اگه راه حلی پیداکردین.حتما منو هم درجریان بزارین:smiliess (12):

bacillus.bs

New member
شماها هنوز به ارزش مدرک وزارت بهداشت و شیرینی قبول شدن پی نبردید/همچین که روز اعلام نتایج میرسه و اکثر بچه های علوم پزشکی را میبینید که قبول شدند /انوقت خونتون به جوش میاد

pariya

New member
دوستای گلم کلی از نوشته هاتون انرزی مثبت گرفتم.... ایشالا همه قبولیم..
ی مشکلی پییش اومده برام راهنمایی میخوام ..منم نمیتونم زودتر بیدارشم:14:
نمیدونم چی کنم:14:
کمک

bacillus.bs

New member
چون تنبلید/شماها اگر هر روز ساعت 9 بیدار میشید یه دفعه نمی تونید ساعت 6 بیدار بشید ماهی نیم ساعت زودتر بیدار بشید تا عادت کنید

cheshmak

New member
من خودم کشتمممم باسیلوس جان اصلا نمیشه اومدم هفته ای نیم ساعت ساعتمو کشیدم جلو مگه میشد !!فرقی نداشت چون باز بلند میشدم خاموشش میکردم و میخوابیدم وسر همون ساعتی که هر روز بلند مبشدم بیدار شدمممم یعنی عملا هیچچچچچ فرقی نکرد!!!!!

bacillus.bs

New member
اخه هوا هم صبح ها خنکه خواب میچسبه/این دیگه با خودتونه یا دانشگاه یا خواب و یک سال دیگه پشت کنکور موندنو الاف بودن

بالا