تست برای کنکور

نونوش

New member
من فکر میکنم اگه وقتی دارم درس میخونم تست نزنم خیلی چیزا یادم میره
نمیدونم شما هم این مشکلو دارین یا نه
اگه میشه راهنماییم کنین که چه کتابایی برای تست خوبه مثلا برای فیزیولوژی ، زیست
ممنونم

almaci

New member
سلام تست زدن در حین خواندن باعث تسلط میشود ولی باید توجه کنید که این کار بیشتر حالت اموزشی پیدا میکند چون بیشتر مطالب را یادتان است و همان موقع خوانده اید پس توصیه میشود که تست ها بعد از مدتی تکرار کنید تست های iqb راهمه میگن خوبه موفق باشید التماس دعا

آخرین ویرایش:

نونوش

New member
سلام تست زدن در حین خواندن باعث تسلط میشود ولی باید توجه کنید که این کار بیشتر حالت اموزشی پیدا میکند چون بیشتر مطالب را یادتان است و همان موقع خوانده اید پس توصیه میشود که تست ها بعد از مدتی تکرار کنید تست های iqb راهمه میگن خوبه موفق باشید التماس دعا
ممنونم که جوابمو دادین:thanks:
آخه اینجا هیچکس جواب آدمو نمیده:sadsmiley:

almaci

New member
ممنونم که جوابمو دادین:thanks:
آخه اینجا هیچکس جواب آدمو نمیده: خواهش میکنم دوست عزیزم :riz304: میتونی از یک کلک ساده استفاده کنی اسم موضوع را بزار ازدواج یا هر چیزی مربوط به ازدواج بعد سوالت را بپرس کلک خوبیه نه ؟ :smilies-azardl (113 اخه بچه ها بیشتر به بحث ازدواج علاقه نشان میدن:smiliess (2):

RBC!

New member

منم همراه درس خوندنم تست میزنم.
یعنی وقتی دارم یه فصلی رو میخونم ازش خلاصه برداری میکنم و بعدش که فصل تموم شد یه تایمی رو میذارم و خلاصه های اون فصلم رو میخونم و بعدش 25 تا تست از اون بخش رو میزنم تا ببینم چیزی یاد گرفتم یا نه..

فرداشم باز 25 تا تست میزنم

دو روز بعدش هم و ..

هر بار که تستای 25 تایی رو کار میکنم اونایی که غلط زدم و نکته هایی که توی تستا هست رو هم یادداشت میکنم.
برگه های خلاصه نویسیم رو هم چند روز یه بار مرور میکنم..

این روش منه، امیدوارم جواب بده :|
بدیش اینه که یکم سرعت آدم رو میاره پایین.

MANI87

New member
سلام من خیلی دوست دارم تست بزنم اما هر بار که میرم سوالات سالهای گذشته رو دانلود کنم میگه رمز اشتباهه مطمینم که درسته رمز مجدد هم گرفتم اما باز همین پیامو داد چیکار کنم راهنماییم کنید

disjermino

New member
سلام ب همگی..........والا از اونجایی که تورشته ی ما تست قحطیه واسه همین من دلم نمیاد تا قبل از عید تستاروبزنم..........به نظرم اگه تست زیادی واسه زدن باشه ایرادی نداره همراه با تست زدن درس یاد بگیری ولی اگه مث ما قحطی تست باشه بهتره اول خووووووووووووووب درسارو یاد گرفت بد رفت سراغ تست

RBC!

New member
منم این مشکل رو دارم.. همه ش میگه رمزم اشتباهه!!

برای تست هم، فعلا دارم تستای iqb رو همون طور که دوستان پیشنهاد دادن، میزنم

RBC!

New member
اگه همه ی تستا رو نگه داری برای بعد از عید از کجا میخوای بفهمی کدوم مطالب مهمه ؟

disjermino

New member
آخه دیگه کسیکه بخواد برای 100 یا حداقل90درصد تستا خودشو آماده کنه ب نظرم نمیتونه به همین راحتیا تستای مهم پیداکنه........ولی مطالب کم اهمیت یا حداقل بی اهمیت رومطئنا میشه پیدا کرد...........البته تو درسایی با حجم زییییییییییییییاد که تست کم نمیاد مسلما تست زدن کمک زیادی میکنه......

Mona11

New member
منم مشکل شما رو داشتم و یک روز با این رمز سر و کله زدم. آخرش درخواست رمز جدید دادم. بعد با رمز جدید تونستم دانلود کنم.

karshenasgh

New member
تست های iqb که میگید چی هست؟ برای بیوشیمی و شیمی و زیست عمومی که منابع ارشد سم شناسیه هم تست داره؟...

xavi

New member
تست های iqb که میگید چی هست؟ برای بیوشیمی و شیمی و زیست عمومی که منابع ارشد سم شناسیه هم تست داره؟...
سلام iqb مجموعه سوالات دکترا /ارشد/ کارشناسی /پیش کارورزی/ دستیاری/ علوم پایه/ بورد/هست
مال گروه تالیفی دکتر خلیلی هم هست
یه عالمه تسته البته پاسخ تشریحی نداره به جز در موارد نادر
واسه درسهای قارچ شناسی/بیوشیمی/هماتو/ژنتیک/باکتری/زیست عمومی/سلولی/ایمنی/زبان/بیوفیزیک/ویروس/بارداری و زایمان/تغذیه/فیزیولوژی/انگل / کتاب داره واسه بقیه دروس رو نمیدونم

karshenasgh

New member
سلام iqb مجموعه سوالات دکترا /ارشد/ کارشناسی /پیش کارورزی/ دستیاری/ علوم پایه/ بورد/هست
مال گروه تالیفی دکتر خلیلی هم هست
یه عالمه تسته البته پاسخ تشریحی نداره به جز در موارد نادر
واسه درسهای قارچ شناسی/بیوشیمی/هماتو/ژنتیک/باکتری/زیست عمومی/سلولی/ایمنی/زبان/بیوفیزیک/ویروس/بارداری و زایمان/تغذیه/فیزیولوژی/انگل / کتاب داره واسه بقیه دروس رو نمیدونم

ممنون دوست عزیز. اما من یه کتاب تستی می خوام که جواب تشریحی هم داشته باشه و حالت آموزشی داشته باشه. یعنی مثل کتاب تستای کنکور سراسری باشه. کسی سراغ داره؟

بالا