تخصصی تر کردن تاپیک های مطالعه گروهی

admin

Active member
پرسنل مدیریت
با توجه به قبولیهای این دو سال متوجه شدم که بحث مطالعه گروهی توی انجمن برای خیلی از افراد مفید بوده... بنظر من تاپیک مطالعه گروهی (شامل همه دروس) زیاد مناسب نیست. بهتره تاپیک مطالعه گروهی هر رشته از این چیزی هم که هست تخصصی تر بشه و هر تاپیک مخصوص یک درس باشه نه همه دروس
مثلا تاپیک مطالعه گروهی که مخصوص درس فیزیولوژی رشته تغذیه هست یک از بهترین مثالها هست. (
http://olumpezeshki.ir/forum/thread2885.html) خوبی این نوع تاپیک این هست که بچه ها راحت تر میتونند سوالات و نکات درسی رو از هم بپرسند و بار علمی بیشتری پیدا می کنه در حالیکه در تاپیک مطالعه گروهی که همه دروس در اونها پیش می رفت شده بود از هر دری سخنی!

نظر شما چیه؟؟

vb2

New member
اینطوری عالی میشه

ما تو بخش مامایی نکات واسه هر درس گذاشته بودیم

ولی اینطوری خیلی بهتره

mamai86

New member
من هم با شما موافقم ادمین
اما اگه منظورتون اون تاپیک گزارش مطالعه گروهی تمامی رشته هاست..باید بگم به نظرم اونجا برای گزارش دادن درس خوندن خوبه. و اینکه تو بعضی از رشته ها، کاربرای هم رشته ای خیلی کم هستن و همون تعداد کم هم سر نمیزنن به انجمن
آدم انگیزه شو از دست میده یه جورایی..اما وقتی یه خورده گروهی تره تاپیک، از بچه های رشته های دیگه هم انرژی میگیری

امین خان

New member
:eek:fftopic:سلام ادمین خان میدونم بحثم غیر مر تبطه ولی جون مادرت این تخمینه رتبه رو هرچه زودتر راه اندازی کنین . مرسی

biosta

Well-known member
جواب

پیشنهاد مناسبی هست و نیز می تواند نباشد!!!!!!
مناسب است از آن بابت که پست ها و بحث ها ونوشته ها نظم و ساماندهی بیشتری پیدا می کنند.
مناسب نیست از آن بابت که دروس به هم مرتبط هستند
و ناچارا پیش می آید که در تاپیک یک درس به بحث مطلب آورده شده در درس دیگر بپردازیم .

آخرین ویرایش:

nafiss

New member
:riz277:ادمین گرامی خیلی پیشنهاد خوبیه همه چی دسته بندی می شه و یه تاپیک شلوغم نمی شه و مطالب سازمان دهی داره.

اما می شه یه تاپیک جدا گونه هم گذاست که همه رشته ها بتونن توش بگن روند مطالعشون چه طور بوده ، چه قد درس خوندن، این باعث می شه بچه ها از هم انرژی بگیرن و حسه رقابت به وجود بیاد

vb2

New member
منم موافق اینم که علاه بر هررشته و تاپیک خصوصی هر درسش یه تاپیکم مثا پارسال واسه همه رشته ها باشه

کار نگار واسه باز کردن تاپیک پارسال عالیییییییییییییی بود

princess

New member
سلام

منم موافقم .هر کس می تونه نکات مهم هر قسمتی که مشخص می شه برای خوندن و بذاره تا دیگران هم استفاده کنن:thumbsupsmileyanim:

بالا