تاثیر شگفت انگیز سس مایونز در جوانی پوست!

mexin

Well-known member
اگر شما هم به دلیل کالری زیاد که سس مایونز دارد از خوردن آن پرهیز می کنید سخت در اشتباهید چراکه دانشمندان به این نتیجه رسیده اند سس مایونز باعث لطافت پوست می شود .
افراد مسن و زنان باردار گاهی اوقات حتما باید غذایشان را با سس مایونز مصرف کنند زیرا به گفته دانشمندان سس مایونز باعث استحکام بخشیدن به استخوان های بدن شده و برای رفع خستگی بسیار مفید و اثربخش است.

بررسی ها نشان می دهند سس مایونز باعث مرطوب شدن پوست صورت می شود و چین و چروک های پوست را به طور قابل توجهی از بین می برد.

گفتنی است سس مایونز به دلیل کالری بالایی که دارد مصرف زیاد آن اصلا برای افراد دیابتی و بیماری های قلبی و عروقی توصیه نمی شود و برای سایر افراد هم حتما باید به میزان بسیار کم در برنامه غذایی شان مورد استفاده قرار گیرد تا صدمه ای به سلامتیشان وارد نشود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

sara77

New member
اااااااااااااااااا دمت گرم بوگو هر چی در مورد پوسته رو بذار

ketabsabz

Well-known member
آخه اینا چیه مینویسی مکسین

تاثیر شگفت انگیز یعنی میگی ملت برن سس بخورن هرروز دیگه نگران پوستشون نباشن اونوخت نوع پوستشون اینجا فرقی نداره آیا ؟؟؟

اولا ژنتیک که تعیین میکنه چه نوع پوستی داریو اگه این ژنتیک طوری باشه که فرد زود جوانی پوستشو از دست بده دیگه هر کاری هم انجام بده اون جوانی رو به دست نمیاره حتما دیدین کسای رو که با وجود سن بالا پوست جوانی دارن ، به نظر من البته این نظر منه پوستت هر طوره عوض نخواهد شد هر کاری که کنی همونه که همونه

اما چیزی که اینجا مهمه سالم نگه داشتن پوسته ، برای داشتن پوست سالم باید از همه ی گروه های غذایی به خصوص میوه ها و سبزیجات خصوصا اونایی که برگ های سبز تیره دارن به طور مرتب استفاده کرد و از خوردن غذاهای آماده هم خودداری کرد .

البته استرس و فشار های روحی هم خیلی روی پوست تاثیر منفی میذارن

mexin

Well-known member
آخه اینا چیه مینویسی مکسین

تاثیر شگفت انگیز یعنی میگی ملت برن سس بخورن هرروز دیگه نگران پوستشون نباشن اونوخت نوع پوستشون اینجا فرقی نداره آیا ؟؟؟

اولا ژنتیک که تعیین میکنه چه نوع پوستی داریو اگه این ژنتیک طوری باشه که فرد زود جوانی پوستشو از دست بده دیگه هر کاری هم انجام بده اون جوانی رو به دست نمیاره حتما دیدین کسای رو که با وجود سن بالا پوست جوانی دارن ، به نظر من البته این نظر منه پوستت هر طوره عوض نخواهد شد هر کاری که کنی همونه که همونه

اما چیزی که اینجا مهمه سالم نگه داشتن پوسته ، برای داشتن پوست سالم باید از همه ی گروه های غذایی به خصوص میوه ها و سبزیجات خصوصا اونایی که برگ های سبز تیره دارن به طور مرتب استفاده کرد و از خوردن غذاهای آماده هم خودداری کرد .

البته استرس و فشار های روحی هم خیلی روی پوست تاثیر منفی میذارن

سبز کتاب جون منبع رو ببین پایین اونا نوشتن!!!
من که تحقیق نکردم برید سس بخورید تا 14 ساله بشید و پوسستون خوب شه عزیزم!!
منم تایید نکردم اینو.واکنش ما یک رای مخالف داره خب.دوستان تغذیه ای دیگه نظر میدن!! منتظریم

ketabsabz

Well-known member
اولا اسمم کتاب سبزه هااااااا

دومن بهتره از این چیزا نوشته نشه خب،

ولی کاش لینکشم میذاشتی

mexin

Well-known member
اولا اسمم کتاب سبزه هااااااا

دومن بهتره از این چیزا نوشته نشه خب،

ولی کاش لینکشم میذاشتی

خب سبز کتاب با کتاب سبز چه فرقی داره؟ مگه همون green book نیس؟؟:smiliess (11):
خب شاید اینطورهم نباشه! بذار بالاخره بفهمن که سس بخورن یا نخورن!1
لینکشم پیدا کردم میذارم.چشم سبز کتاب جون!!

ketabsabz

Well-known member
خب سبز کتاب با کتاب سبز چه فرقی داره؟ مگه همون green book نیس؟؟:smiliess (11):
خب شاید اینطورهم نباشه! بذار بالاخره بفهمن که سس بخورن یا نخورن!1
لینکشم پیدا کردم میذارم.چشم سبز کتاب جون!!

نه خب فرق داره من کتاب سبزم ،یکم فک کنی متوجه میشی
اونجا هم همینطور نوشته معلوم نیست از چه منبعی دراوردن ، هر چی که مینویسن صرفا درست نیست که
اینم لینکش خودم گذاشتم تاثیر شگفت انگیز سس مایونز در جوانی پوست!

بله خب میفهمن اما بذار درست بفهمن .

profsor

New member
اگر شما هم به دلیل کالری زیاد که سس مایونز دارد از خوردن آن پرهیز می کنید سخت در اشتباهید چراکه دانشمندان به این نتیجه رسیده اند سس مایونز باعث لطافت پوست می شود .
افراد مسن و زنان باردار گاهی اوقات حتما باید غذایشان را با سس مایونز مصرف کنند زیرا به گفته دانشمندان سس مایونز باعث استحکام بخشیدن به استخوان های بدن شده و برای رفع خستگی بسیار مفید و اثربخش است.

بررسی ها نشان می دهند سس مایونز باعث مرطوب شدن پوست صورت می شود و چین و چروک های پوست را به طور قابل توجهی از بین می برد.

گفتنی است سس مایونز به دلیل کالری بالایی که دارد مصرف زیاد آن اصلا برای افراد دیابتی و بیماری های قلبی و عروقی توصیه نمی شود و برای سایر افراد هم حتما باید به میزان بسیار کم در برنامه غذایی شان مورد استفاده قرار گیرد تا صدمه ای به سلامتیشان وارد نشود.

بازم ازون تاپیکای مورد دار بودشا مکسین تا نوتر نیومده به نفعته جمش کنی

mexin

Well-known member
بازم ازون تاپیکای مورد دار بودشا مکسین تا نوتر نیومده به نفعته جمش کنی

باید نوتر بره باشگاه خبرنگاران رو ببنده!! به ما چه!! فرض بر اینکه درست نباشه!! باید جوونا آگاه باشن سس نخورن دیگه!!:bunnyearsmiley:

ketabsabz

Well-known member
باید نوتر بره باشگاه خبرنگاران رو ببنده!! به ما چه!! فرض بر اینکه درست نباشه!! باید جوونا آگاه باشن سس نخورن دیگه!!:bunnyearsmiley:

ببین نوتر اینجا نماینده ی ما تغذیه ای هاس و حرفاش کاملا درسته و دلیل داره براشون

اگه دقت کنی خودتم داری میگی فرض بر اینکه درست نباشه ، اونوقت تو چیزیو که خودت از صحتش اطمینان نداری انتظار داری بقیه باور کنن ؟؟؟؟

البته من قصد متهم کردن کسیو ندارم خب اینجا یه محیط علمیه و این چیزا نباید نوشته بشه

mexin

Well-known member
دقیقا منم همینو میگم

اما مکسین مقاومت میکنه

ای ملت! ای جوانان و ای پیران و سالمندان و ای دختران جوان!! سس مایونز نخورید چاق میشید چله میشید بعدش دیگه.......... بده برا پوستتون!!
خوب بود سبز کتاب جون و پروفسور؟؟:New (6):

نوتر

New member

قسمتی که میتونه باعث برداشت بد بشه رو با رنگ قرمز مشخص کردم.
در رژیم درمانی توصیه به قطع کامل سس مایونز هیچ گاه نشده.
برای درک بهتر این مطلب: اصولا توصیه میشه برای هر لیوان ماست کم چرب سه قاشق سر صاف غذاخوری سس مایونز اضافه بشه. بهمراه سرکه سیب و در صورت تمایل آبغوره. و سس تهیه شده برای سالاد 10 نفر حدودا کفایت میکنه. در این صورت برای هر نفر مقدار سس مایونز رسیده بسیار ناچیز بوده و کالریش قابل اغماض هست.
البته به شرطی که مصرفش روزانه نباشه.
این محصول دارای اسید های چرب اشباع بالایی است که میتونه یکی از چاق کننده ترین محصولات به حساب بیاد.

دلیل این که توصیه به عدم مصرف این محصول تو بیماری های قلبی عروقی و دیابت میشه وجود اسیدهای چرب اشباع بالا در این محصول هست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahnam
بالا