بچه های بیوتکنولوژی توجه توجه!مهم خیلی مهم!

Gilda

New member
سلام دوستان
میخام خیالتونو راحت کنم در مورد درس شیمی
من این ترجمه مورتیمر که نوشته بکاولی و هروی هستو اخیرا پیدا کردم به طور کاملا اتفاقی
واو به واو این کتاب مثل ترجمه عیسی یاوری هستش
اصلا استرس نداشته باشین و با خیال راحت همون کتابایی که دارینو بخونین
باور کنین حتی 1 واوش هم فرق نداره فقط از نظر جمله بندی شاید یه ذره فرق داشته باشن ولی مطالب هیچ چیزیش تو این دو تا کتاب متفاوت یا کم و زیاد نیست

Boloor

New member
مرسی دوست عزیز که به ما هم خبر دادی. از نگرانی من که کم کردی, خدا عمرت بده.:rose::rose::rose:

mahdieh

New member
واییییییییییییی مرسی دستت درد نکنه خیلی لطف کردی
شیمی الیش اضافه چیزی نداره؟؟؟
مرسی مرسی

بیوتک91

New member
سلام.ممنونم به خاطر این همه صداقت و لطفت.خیلی خوشحالم کردید.
بچه ها یه پیشنهاد دیگه داریم خدا بخواد ماههای آخر درس خوندنمون رو سپری می کنیم پس بیایید همون منابعی رو که داریم مرور کنیم.
الهیgilda جان ارشد همکلاسی هم باشیم.
التماس دعا

Gilda

New member
خواهش میکنم دوستان قابلی نداشت
ما اگر از دستمون کاری بر بیاد باید به هم کمک کنیم بدون در نظر گرفتن اینکه رقیب هم هستیم چون من معتقدم که هر کسی نتیجه زحمات و البته خیرخواهیشو میبینه
از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری
خدا هم همیشه به بنده های خیرخواهش بیشتر کمک میکنه و این برای من ثابت شده تا حالا هزار بار,پس منم وظیفم بود که به شما دوستای خوبم خبر بدم چون واقعا میدونم استرس با مغز آدم چیکار میکنه,نصف انرژی آدمو میگیره

مهدیه خانم شیمی آلیش هم هیچ فرقی با یاوری نداره حتی یک واوش,خیالت راحت راحت باشه
من کاملا چکشون کردم,دقیقا مثل هم هستن

Briana

New member
متشکر گیلدا جان برا این خبر خوب.
منم برا شیمی استرس داشتم ولی الان خیالم راحتتره.

DNA

New member
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :rose::rose::rose::rose::

admin

Active member
پرسنل مدیریت
slm bacheha
khoda ghovate hamaton
bebakhshid bacheha man sale dg konkor daram va etela daghigh nadaram che konkoray uni azad che konkoray uni sarasari key bargozar mishe"?v key baiad sabtenam konim
manam bio pezeshki mkham sherkat konam ishala .yekiton lotfan rahnamaeem kone
koli soal daram
mamnonam
این پست بدلیل تایپ فینگلش حذف شد

ghatre

New member
سلام بچه ها
خدا قوت
بچه ها من اطلاع دقيقي راجع ب زمان ثبت نام كنكورا ندارم.:33:ميشه يكي تاريخ دقيق ثبت نام (چه كنكوراي آزاد وچه ملي) رو به من بگه.
ممنون
ايشالا كه همتون نتيجه زحماتتونو بگيريد.

بالا