بچه های ارشد پرستاری92 بیان از منابعی که می خوان استفاده کنن بگن

sahar6952

New member
سلام بچه های گل پرستاری...........بیاین و منابع و روش خوندنتونو برای امسال بگین.من می خواستم ویژه شرکت کنم ولی دیگه نمی تونم

kd1366

New member
سلام منم شرایط مشابه شما رو دارم. میخواستم ویژه شرکت کنم که دیدم نمیشه
برونرهای اصلی مثل قلب، کلیه، گوارش، اعصاب، تنفس، غدد رو داشتم + درسنامه کامل پرستاری داخلی جراحی تالیف منیرنوبهار، حسین عسگری و ... از انتشارات بشری که تقریبا 1100 صفحست. خیلی درسنامه خوبیه و تقریبا کامله.
الان هم انتشارات بشری خلاصه برونر2010 رو چاپ کرده که در 4 جلد هستش و مثل سایر درسنامه ها خیلی خلاصه نیست...
روان کوشان رو داشتم اما خیلی ها میگن روان حجتی چیز خوبیه.
دیشب هم این منابع را تهیه کردم
کودکان ونگ. انتشارات جامعه نگر سونیا آرزومانیانس.
بهداشت اسحاق ایلدر آبادی از انتشارات جامعه نگر
زبان لزگی
مادرنوزادان لیفر

sahar6952

New member
سلام.آره اون درسنامه خیلی خوب و کامله.واسه کودکان دوتا کتاب گرفتی؟برنامه و نحوه خوندنت چجوریه؟شما فارغالتحصیل هستین؟

kd1366

New member
سلام.آره اون درسنامه خیلی خوب و کامله.واسه کودکان دوتا کتاب گرفتی؟برنامه و نحوه خوندنت چجوریه؟شما فارغالتحصیل هستین؟
بله فارغ تحصیل هستم. کودکان هم ونگ گرفتم هم drs چون حجم ونگ بسیار زیاده و خودم هم علاقه ای به کودکان ندارم. وقتی یک دور خوندمش میرم سراغ خلاصه نویسی و drs.
برنامه ی من بدین شکله که روزانه حدود 1 تا 2 ساعت زبان. فعلا کتاب تافل که تقریبا بعد از 3 ماه تموم میشه و بعدش کتاب 504 که حدود 2 ماه طول میکشه.
فعلا داخلی جراحی رو شروع کردم و تا یک درس از داخلی جراحی تموم نشه سراغ درس بعدی نمیرم(اولش آب و الکترولیت). بعد از تسلط کامل روی کتاب اصلی سراغ درسنامه میرم. ( این روند باید برای 6 ماه طول بکشه). درسهایی مثل شوک، مفاهیم، entرو میذارم آخر
در کنار داخلی جراحی یک درس دیگه رو باید بخونم که اکثرا میگن مادرنوزادان رو بخون.
شیفتهای کاری رو هم کم کردم و سعی میکنم حدود 200 باشه و حتی کمتر

sahar6952

New member
شماکه فارغ التحصیل هستین تا تیر 90 دوسال سابقه کار بالینی مگه نمیشه؟در اینصورت ویژه میتونین شرکت کنین

kd1366

New member
ورودی بهمن 86 هستم و تازه چندماهی میشه فارغ تحصیل شدم.
همین آموزش رو میخونیم، یک ماه بعد هم قانون رو عوض کردن و بگن دوباره میتونی شرکت کنی دیگه تغییر رشته نمیدم.
ایشالله تا امشب آب و الکترولیت و تا فردا اسید و باز تموم میشه و پس فردا یه مرور کامل میکنمش. شما هم شروع کنید...

آخرین ویرایش:

SANAOR

New member
سلام به همه بچه های درس خون
من هم برای داخلی جراحی قصد دارم تمام برونرها رو بخونم و به اضافه ی یک درسنامه در ماه آخر
بهداشت جامعه ایلدرآبادی رو می خونم و بهداشت مادران و نوزادان هم کتاب ضیغمی کتاب بسیار عالی و جامعی است و برای کودکان هم کتاب دکتر مرتضوی رو میخونم و بهداشت روان رو هم کوشان رو میخونم و زبان هم لزگی رو میخونم.به امید موفقیت تک تک شما دوستان گلم...

ahmadali

New member
سلام منم میخواستم ویزه شرکت کنم که نمیشه........................یه سوال داشتم:
من یه بار ویژه شرکت کردم قبل از طرح که قبول نشدم......حالا هم میخوام برم سربازی .چون سربازی معاف از طرح میشی و 2 سال سابقه کار بالینی نمیشه.............میخوام بعد از سربازی پرستاری داخلی جراحی شرکت کنم................شما دخترا مگه در حین طرح هم میتونین ارشد شرکت کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...........

ha3an

New member
سلام
من زبان رضا زاده گرفتم
کسی اطلاعی داره؟؟؟
میگن واسه شروع خوبه

skyy

New member
سلام
من واسه زبان لزگی میخوام بخونم
واسه بهداشت جامعه لانکستر
برونر
روان هم نمیدونم drs بخونم کافیه یا دو جلد کوشان رو بخونم؟!

zohreh22

New member
سلام میشه اورژانسی جواب بدین
واسه ارشد پرستاری بهترین کتابا چیه ؟
بعدشم اگه قبول شیم چه جوری شاخمون روو انتخاب میکنیم ؟اختیاریه یه اجباری ؟:33:

skyy

New member
سلام
من خودم امسال میخوام شرکت کنم برو قسمت مصاحبه با نفرات برتر یا منابع پرستاری اونجا اسم کتابا عنوان شده
اما واسه انتخاب رشته
بستگی به دانشگاه داره اما معمولا خودت انتخاب میکنی
فکر کنم به درصد هم بستگی داشته باشه

ahmadali

New member
سلام.....من میخوام ارشد داخلی جراحی شرکت کنم...........
لطفا راهنمایی کنید چطور رشته ایه؟
همه میگن سخته..................
آموزش پرستاری چه شاخه ایه؟
لطفا منو راهنمایی کنید

skyy

New member
سلام
سختی که بله سخته
اما اگه علاقه داشته باشی باهاش کنار میای
رشته جامع و مناسبیه به نظرم اما خب هم باید ظرفیت مطالعه اون همه درس رو داشت هم علاقه
وقتی قبول شدی رشته آموزش رو، بعدش رشته دلخواهو انتخاب میکنی که فکر کنم بستگی به درصدو دانشگاهت داشته باشه

zohreh22

New member
سلام
من خودم امسال میخوام شرکت کنم برو قسمت مصاحبه با نفرات برتر یا منابع پرستاری اونجا اسم کتابا عنوان شده
اما واسه انتخاب رشته
بستگی به دانشگاه داره اما معمولا خودت انتخاب میکنی
فکر کنم به درصد هم بستگی داشته باشه

سلام ممنون از لطفت وظیفه دونستم تشکر کنم یا علی

ghedis

New member
منم شروع میکنم
زبان 504 و لزگی
داخلی جراحی برونروسودارث
جامعه ایلدر آبادی
مادرو نوزاد ضیغمی
روان و کودک از روی درسنامه ای که دارم:thanks:

ariya21

New member
سلام میشه اورژانسی جواب بدین
واسه ارشد پرستاری بهترین کتابا چیه ؟
بعدشم اگه قبول شیم چه جوری شاخمون روو انتخاب میکنیم ؟اختیاریه یه اجباری ؟:33:

عزیز رفرانس ها اگه اینجا بپرسی هر کسی یه چی میگه ولی انتخاب گرایش اول علاقه بعد رتبه

بالا