بچه هایی که تغذیه تبریز قبول شدید بیایید داخل واسه هماهنگی

prancess yasaman

New member
سلام بچه ها
همونطور که خودتون در جریانید تبریز برنامه کلاسا رو جوری چیده که شش روز در هفته باید بریم سر یکی از بچه های سال بالایی موقع ثبت نام می گفت اگر بچه ها با هم هماهنگ باشن و یه نماینده قوی انتخاب کنید که با استاداصحبت کنه می تونید برنامه رو جوری بچینید که بشه تا دو سه روز در هفته واسه همین گفتم با هم هماهنگ شیم تا هر چه زودتر بتونیم برنامه رو اگر بشه جورش کرد.:28:

prancess yasaman

New member
بچه های گل تغذیه تبریز سمانه زهرا و بقیه:bunnyearsmiley: تشریف بیارید یه چایی در خدمت باشیم یه جلسه ای هم با هم داشته باشیم

prancess yasaman

New member
سلام سمانه جون:smiliess (4):خوش آمدید فعلا برای دست گرمی این گل تقدیم رو بهت تقدیم میکنم:rose:
من که نمی تونم شنبه رو بیام
راستش یکی از بچه های ترم بالایی روز ثبت نام می گفت شنبه رو اگر صحبت کنید به احتمال خیلی زیاد می تونید سه شنبه یا چهارشنبه بندازید. اگر بشه سه روز آخر سه شنبه چهارشنبه و پنج شنبه باشه خیلی عالی میشه رئیس اداره آموزش هم گفت اگر استادا قبول کنن دانشگاه حرفی نداره.....:smilies-azardl (181

بهتره یه نفر رو به نمایندگی شنبه بفرستیم تا با استاد محترم بحرفه و شنبه رو جا به جا کنه:motat:

آخرین ویرایش:

goo

New member
سلام میشه برنامه هفتگیتون رو بنویسی؟:riz304:

saman7347

New member
سلام سمانه جون:smiliess (4):خوش آمدید فعلا برای دست گرمی این گل تقدیم رو بهت تقدیم میکنم:rose:
من که نمی تونم شنبه رو بیام
راستش یکی از بچه های ترم بالایی روز ثبت نام می گفت شنبه رو اگر صحبت کنید به احتمال خیلی زیاد می تونید سه شنبه یا چهارشنبه بندازید. اگر بشه سه روز آخر سه شنبه چهارشنبه و پنج شنبه باشه خیلی عالی میشه رئیس اداره آموزش هم گفت اگر استادا قبول کنن دانشگاه حرفی نداره.....:smilies-azardl (181

بهتره یه نفر رو به نمایندگی شنبه بفرستیم تا با استاد محترم بحرفه و شنبه رو جا به جا کنه:motat:
مرسی عجیجم
منم شنبه نمتونم بیام
بهتره قبلش با آموزش تماس بگیریم شنه تشکل نشه
منم کاملا موافقم با فشرده شدن کلاسا

بالا