بچــــه نـــاف تهــــرون کـــیه ؟

kasraa

New member
انسان های زیادی وجود دارن که ادعا می کنن بچه ناف تهرونن، ولی هنوز هیچ کس دقیقن نمی دونه ناف تهرون کجاست و این نقطه همچنان نا معلوم مونده. توی این پستم قصد دارم با موشکافی دقیق، ناف تهرون رو مشخص کنم و بررسی کنم که چه کسایی واقعن بچه ناف تهرونن!
اگه نقشه ی تهران رو 90 درجه در جهت عقربه های ساعت بچرخونیم و با دقت نگاش کنیم می بینیم که شبیه خانم می شه که خیلی راحت قابل تشخیصه! اگه نمی تونید تشخیص بدید من برای راحتیتون این کارو کردم که می تونید ببینید:

عکس به دلیل اعتراض دوستان حذف شد

حالا که متوجه شدید تهران شبیه بدن یه انسانه بهتره بریم سراغ ناف این انسان! همونجور که در تصویرم مشاهده می کنید ناف تهران دقیقا" مشخص شده و اونجا هم جایی نیست جز میدون ولیعصر! و باید گفت که بلاخره تونستیم ناف تهرون رو پیدا کنیم! جایی که هزاران سال بود کشف نشده باقی مونده بود، همون میدون ولیعصره و کسایی که ادعا می کنن بچه ناف تهرونن باید اصلیتشون مال اینجا باشه

آخرین ویرایش:

ghazal26

New member
:riz481: خيلي بامزه بود كسري جان..احياناً كشف خودتون نبوده كه هااااا؟ اينجور باشه پس منم بچه نزديكاي ناف تهرونم

konjkave

New member
نمیدونم این تاپیک جدی یا شوخی؟واقعا هم همینطوره مناطق شاپور،امیریه که به خیابون ولیعصر (خیابون پهلوی) منتهی میشن از مناطقی هستن که تهرونیای اصیل ساکن اونجا هستن البته با مهاجرت زیادی که به تهران میشه دیگه نمیشه گفت که کسایی که ساکن این مناطق هستن همه تهرونی اصیلن.البته چند تا محله دیگه ام هست که تهرونیای اصیل تو این محله ها زیادن مثه دروازه دولاب،خیابان ایران،سنگلج بعضی از قسمتای خیابون دولت ومناطقی از تجریش و چن جای دیگه که حافظه ام یاری نمیکنه.نتیجه اخلاقی اینکه فقط میدون ولیعصر ناف تهرون نیست.لطفا آمار درست بدین بد جوری رو شهرم تعصب دارم:mad_majidonline:

kasraa

New member
نمیدونم این تاپیک جدی یا شوخی؟واقعا هم همینطوره مناطق شاپور،امیریه که به خیابون ولیعصر (خیابون پهلوی) منتهی میشن از مناطقی هستن که تهرونیای اصیل ساکن اونجا هستن البته با مهاجرت زیادی که به تهران میشه دیگه نمیشه گفت که کسایی که ساکن این مناطق هستن همه تهرونی اصیلن.البته چند تا محله دیگه ام هست که تهرونیای اصیل تو این محله ها زیادن مثه دروازه دولاب،خیابان ایران،سنگلج بعضی از قسمتای خیابون دولت ومناطقی از تجریش و چن جای دیگه که حافظه ام یاری نمیکنه.نتیجه اخلاقی اینکه فقط میدون ولیعصر ناف تهرون نیست.لطفا آمار درست بدین بد جوری رو شهرم تعصب دارم:mad_majidonline:

آقا ناف همین جاست . میخواین از بچه های آناتومیست هم کمک بگیرین

ولی همین جاست
:New (6):

TUMS

Well-known member
ما هم نزدیک میدون ولی عصر هستیم ولی بچه تهرون نیستیم .. . . .
عامو ناموسن مو بچه شیرازوم :bunnyearsmiley:

konjkave

New member
آقا ناف همین جاست . میخواین از بچه های آناتومیست هم کمک بگیرین

ولی همین جاست
:New (6):

دوست عزیز بچه ناف تهرون ایهام یعنی معنی نزدیک منظور نیست مقصود معنی دور یعنی اصالتا تهرونی بودن.البته بگذریم اصل اینه که همه از نژاد آریایی و ایرانی هستیم.

kasraa

New member
دوست عزیز بچه ناف تهرون ایهام یعنی معنی نزدیک منظور نیست مقصود معنی دور یعنی اصالتا تهرونی بودن.البته بگذریم اصل اینه که همه از نژاد آریایی و ایرانی هستیم.

آقا این همه زحمت کشیدیم چرا ایهام این وسط میاری .:sadsmiley:

بالا