به چند مدیر نیازمندیم!

RBC!

New member
ادمین عزیز

لطفا برای همه ی بخش های انجمن مدیر تعیین کنید.
و برای هر مدیر هم جانشین بذارید که وقتی نیست، فرد دیگه ای پاسخگو باشه.
به جانشین اجازه دسترسی بدید.

فروم خیلی بی نظمه.

با تشکر.

IL-2

Well-known member
آر بی سی گلم حالا که این تاپیک زدی رو منم یه چیزایی بگم:

اولا امیدوارم که مدیران این بار هم مثل اتفاقاتی که زمستون گذشته افتاده فقط تاپیک و پست ها رو پاک نکنند وبه حرفای کاربران اهمیت بدن.

دو روزه که نتایج علوم اومده اما دریغ از اینکه انجمن با دو تا ادمین و یه سوپرمدیریتور و دوتا مدیر ارشد(که یکیش رفته سربازی) و کلی مدیر آبی حتی نیومدن یه لایک خشک و خالی کنن حالا تبریک گفتنشون پیشکش....

اگه واقعا مدیرا نمیتونن وظایفشون رو انجام بدن خب عزل شن.
اینکه چیزی بدی نیست ممکنه دیگه الان واقعا شرایط شو رو ندارن و واقعا وقت ندارن خب بگن

اگه ادمین محترم واقعا نمیتونه ببینه که چه مدیرانی فعال هستن یا نه میخواید خودم لیست مدیرانی که از 2014 تا حالا فعالیت نداشتن رو بگم

اگه بن شدم حلالم کنید.خداحافظ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

mahsast

New member
آر بی سی گلم حالا که این تاپیک زدی رو منم یه چیزایی بگم:

اولا امیدوارم که مدیران این بار هم مثل اتفاقاتی که زمستون گذشته افتاده فقط تاپیک و پست ها رو پاک نکنند وبه حرفای کاربران اهمیت بدن.

دو روزه که نتایج علوم اومده اما دریغ از اینکه انجمن با دو تا ادمین و یه سوپرمدیریتور و دوتا مدیر ارشد(که یکیش رفته سربازی) و کلی مدیر آبی حتی نیومدن یه لایک خشک و خالی کنن حالا تبریک گفتنشون پیشکش....

اگه واقعا مدیرا نمیتونن وظایفشون رو انجام بدن خب عزل شن.
اینکه چیزی بدی نیست ممکنه دیگه الان واقعا شرایط شو رو ندارن و واقعا وقت ندارن خب بگن

اگه ادمین محترم واقعا نمیتونه ببینه که چه مدیرانی فعال هستن یا نه میخواید خودم لیست مدیرانی که از 2014 تا حالا فعالیت نداشتن رو بگم

اگه بن شدم حلالم کنید.خداحافظ

اتفاقا منم به این موضوع فک میکردم خصوصا مدتی هست حضور مدیرا واقعا کم رنگ شده....امیدوارم فروم بهتر از اینی که هست باشه:)

pishi

New member
فروم افتضاح شده...مدیران به کنار ... بقیه هم موقتی عضو میشن مثلا برای ی دانلود...

biosta

Well-known member
چند سال قبل داوطلبان کنکور ارشد بیشتر بودند و محیط های مجازی تنوع کمتری داشتند
بدیهی و قابل پیش بینی بود که انجمن کمرنگ تر سال های قبل باشد

biologisst

New member
اگر از مدیران و یا جانشین هاشون به ازای فعالیتی که انجام میدهند حمایت بشود حالا چه مالی یا علمی بنظرم اینجا هم میتونه خیلی فعال تر باشه چون نیرو محرکه ی جدی برای کاربران و مدیران تعریف میشه.

بالا