بروبچ Ph.D انگل شناسی بیاین اینجا ...

Hamidvet

New member
سلام دوستان ، امیدوارم اوقات خوشی رو داشته باشین؛
اگه تعدادمون کم نیست یک تاپیک خووووب و فعال راه بندازیم ...
منتظر نظراتتون هستیم ...
:smilies-azardl (113
موفق باشید! :)

cnidaria_cnida19

New member
سلام . من هستم . اما فعلا برا امتحان زبان 25 مرداد دارم ميخونم .نميدونم ميرسم يا نه . اما تلاشمو ميكنم

Hamidvet

New member
سلام . من هستم . اما فعلا برا امتحان زبان 25 مرداد دارم ميخونم .نميدونم ميرسم يا نه . اما تلاشمو ميكنم

سلام، خوشحالم که هستی cnidaria ی عزیییییز :)
دروس مورد نظر رو چقد خوندی؟!
آزمون زبان قصد داری چی بدی؟! ...

Soroush Star

New member
سلام به همه دوستان عزیزم .
منتظر چنین تاپیکی بودم .

منم دارم انگلیسی رو جلو می برم . Ph.D آبان 93 با اشتیاق بیش از پیش منتظرشم .
دوست دارم همیشه در کنارهم بمونیم .

Soroush Star

New member
امیدوارم امتحان 25 مرداد رضایت بخش باشه .
من فعلاً به آزمون انگلیسی نمی رسم احتمالاً پاییز یا زمستان آزمون انگلیسی شرکت می کنم .

راستی کدام آزمون انگلیسی مهمتر هست ؟
بیس آزمون چجوریه ؟
من شنیدم آزمون تافل برمبنای گرامر و آزمون آیلس بر مبنای مکالمه هست ، تا چه حد درسته ؟

Hamidvet

New member
سروش استار عزیز سلااااااااااااااااام بزن قدش خووووش اومدی :)
دیدم کسی همچی تاپیکی درست نکرده قبلا، خب گفتم چرا ما خودمون اینکارو نکنیم ؛ واسه همین اینجا پاتوقی هست واسه همه چیز ....
من احتمالا آبان آزمون میدم؛ من میخام msrt شرکت کنم که تقریبا هر 2-3 ماهی برگزار میشه ؛ البته آزمون دیگه ای هم هست بنام mche که این دو تا آزمون مثل همدیگن فک میکنم ، نسبت به بقیه شاید آسون تر نباشن ولی سخت تر نیستن؛ فرقی که باهم دارن اینه که msrt هر 2-3 ماه یکبار برگزار میشه/ قیمتش 50 هزار تومانه/ و مهمتر اینکه در چنرین شهر مهم و بزرگ برگزار میشه مثل مشهد، بابلسر، زاهدان، شیراز، تهران و ... ؛ اما آزمون mche هرماااااه برگزار میشه/ قیمتش 25-30 هزار تومانه ولی فقط و فقط تو تهران برگزار میشه فک میکنم!! ...

Hamidvet

New member
انگل شناسی قبولیش فایده هم داره؟؟
پول مول توش هست؟

سلام دکتر جون، پول مولشو فکر نمیکنم، من که به شخصه واسه علاقم میرم طرفش کاری هم ندارم پولی داره یا نه ...
البته هدف خودم خارج رفتنه ...

drmajid45

New member
متاسفانه دامپزشکی خیلی زیاد میگیره و بازار کارش از بین رفته
سلام دکتر جون، پول مولشو فکر نمیکنم، من که به شخصه واسه علاقم میرم طرفش کاری هم ندارم پولی داره یا نه ...
البته هدف خودم خارج رفتنه ...

Hamidvet

New member
من که پزشکی میخام امتحان بدم دکتر جون، ولی از نظر مقاله و کار تحقیقاتی تو دامپزشکی (تو همه بخش ها از جمله انگل شناسی) خییییییلی راحتتر میشه کار کرد ؛ از حیوانات اهلی که کمتر کار شده بگیر تا بحث وزین و البته مهجور افتاده تو کشور ما حیات وحش ...
استاد انگل شناسیم تو دانشگاه خودش از روی یک عدد مار پیتون که در باغ وحش تحت نظر دانشگاه نگهداری میشد، 2-3 تا کنه پیدا کرد؛ و اینو به همین راحتی Case Report کرد ، رفت ایتالیا مقالشم ارائه کرد .... خیلی هم خوب!! :)
خلاصه که اینجوریاست، ولی آرررره واقعا قبول دارم داپزشکی زیاد میگیرن!
تو دامپزشکی هنوز چند تا تخصص کمبود هستش من جمله فارماکولوژی، ایمنی شناسی، سم شناسی، ویروس شناسی حتی رادیولوژی و ...

Hamidvet

New member
ترم 11 هستم سال دیگه تمومم عزیزم ؛ زابل ، استان وزین سیستان و بلوچستان میخونم ... ما اولین ورودیش بودیم دکترا :)

drmajid45

New member
بابا نکن این کارو حیفه
اووو دوباره میخوای پزشکی بدی؟؟/
حالا چرا اینقدر دیر
تخصص بگیر به نظرم

Hamidvet

New member
بابا نکن این کارو حیفه
اووو دوباره میخوای پزشکی بدی؟؟/
حالا چرا اینقدر دیر
تخصص بگیر به نظرم

مجید جان خب منظورم همون تخصصه دیگه ، میخام تخصص انگل شناسی پزشکی امتحان بدم سال دیگه ... اگه خدا بخواد! :)

drmajid45

New member
اهان موفق باشی من فکر کردم خود پزشکیو میگی:))
به هر حال موفق باشی
تخصص انگل راحته برا دامپزشکا

مجید جان خب منظورم همون تخصصه دیگه ، میخام تخصص انگل شناسی پزشکی امتحان بدم سال دیگه ... اگه خدا بخواد! :)

Hamidvet

New member
والا همچی راحتیم نیستش بهرحال دروسش نسبت به امتحان تخصص انگل شناسی دامپزشکی (که فقط و فقط باید انگل + اپیدمیولوژی براش بخونی) بیشتر و سختتره ...
ولی خب انگلش عوضش کم حجم تره نسبتا ...
ممنون عزیزم شمام موفق باشی ؛ شما میخای چیکار کنی مجید جون؟!

Hamidvet

New member
... علاقه داشته باش هیچی سخت نیست عزیزدلم ...

موفق باشی حساااااااااابی مجید جووون
:) :28:

Soroush Star

New member
حمید جان برنامه مونو چطوری و در چه فواصلی گزارش بدیم ؟

انگلیسی چجوری ( از چه منبعی ) میخونی ؟

بالا