بحث هاي مهم شيمي

آيشن

New member
سلام دوستان من تازه ميخوام شروع كنم براي وزارت بهداشت بخونم تا الانم براي علوم خوندم ميشه راهنماييم كنيد از چه بحثهايي تو درس شيمي براي رشته بيوتكنولوژي بيشتر سوال مياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟خواهشا كمك كنيد

biomar

New member
سلام.

والا منم این سوالو داشتم جواب نگرفتم! :smiliess (14):

ینی فکر نکنم جواب قاطعانه ای بشه داد! :14:

هرچی کامل تر و بیشتر بخونیم بهتره!:smilies-azardl (181

ولی از بحث های همین انجمن، ظاهرا جلد یک مهمتره و بهتره که کاملا روی جلد یک مورتیمر مسلط باشیم. :a2d3:

آخرین ویرایش:

آيشن

New member
سلام. والا منم این سوالو داشتم جواب نگرفتم! :smiliess (14):ینی فکر نکنم جواب قاطعانه ای بشه داد! :14:هرچی کامل تر و بیشتر بخونیم بهتره!:smilies-azardl (181ولی از بحث های همین انجمن، ظاهرا جلد یک مهمتره و بهتره که کاملا روی جلد یک مورتیمر مسلط باشیم. :a2d3:
ميدوني چون تا الان شيمي رو نخوندم ميترسم نرسم همه مطالب رو بخونم واسه همين ميخواستم ببينم مباحث مهم و پر تكرارش كدومان؟

biomar

New member
درکت میکنم! ولی باور کن نمیشه گفت! :tsimuzpzwoap1t9y3o7

چون معلوم نیست طراح هر سال دلش میخواد از کجا و چی طرح کنه!!!! دل به خواهیه!!!:(50):

نترس! شیمی مورتیمر که چیزی نیست! جلد یک رو راحت میتونی یک ماهه تموم کنی. و بعد شروع کنی دقیق تر خوندن و دوره.

یا میتونی اول کتاب های شیمی دبیرستان رو بخونی. خیلی خوب جواب میده! بعد که مطالب یادت اومد و یکم مسلط شدی مورتیمر رو بهتر یاد میگیری.

من واقعا نمیدونم چطوریاس! ولی دو سه تا از دوستام که امسال قبول شدن شیراز و تهران، میگفتن برای شیمی فقط جزوه های دبیرستانو خوندن و تست زدن!!!
البته درصدای شیمیشون 100 و 90 که نبود! ولی به هر حال کم هم نبود!

این بود انشای من! امیدوارم دوستان بهتر راهنمایی کنن منم فیض ببرم! :bunnyearsmiley:

behrouz

New member
سلام
بچه ها کسی می تونه به من کمک کنه تست برای شیمی عمومی چی بگیرم؟

kiana

New member
سلام
بچه ها کسی می تونه به من کمک کنه تست برای شیمی عمومی چی بگیرم؟

کتاب تست IQB شیمی عمومی رو بخر امسال تو نمایشگاه کتاب هست جدیدا ویرایش شده منم منتظر بودم همونو بگیرم :auizz3ffy9vla57584x

بالا