اولین گام را محکم برداشتیم!… لغو پذیرش بدون کنکور رشته تغذیه

negar91

New member
اولین گام را محکم برداشتیم! اتحاد و یکصدایی چند صدنفره صنفیمان، و پیگیریها و نامه نگاریهای مستمر اساتید، دانشجویان، فارغ التحصیلان سراسر کشور و انجمن تغذیه ایران نتیجه داد!
دانشگاه آزاد واحد سروستان استان فارس، طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کارشناسی پیوسته رشته علوم تغذیه ویژه کسانی است که در آزمون سراسری شرکت نموده اند، لذا متقاضیان برای انتخاب این رشته می توانند به سامانه انتخاب رشته سایت آزمون مراجعه نمایند.
و این بدین معنیست که این دانشگاه پذیرش بدون کنکور رشته تغذیه اش را لغو و آن را به پذیرش با کنکور تغییر داده است؛ اگرچه همچنان فهرست رشته های بدون کنکور این دانشگاه اصلاح نشده است و رشته تغذیه در صدر این لیست قرار دارد و “این امر نیازمند بررسی بیشتر است”.
البته پذیرش دانشجو در این دانشگاه، دانشگاههای آزاد واحد سراب و مرند، و دانشگاه غیردولتی وارستگان مشهد ادامه دارد و بنابراین همچنان در کنار یکدیگر هستیم تا از این نوع پذیرش به اصطلاح خارج از قاعده رشته تغذیه توسط این دانشگاهها که بدون وجود امکانات علمی و آموزشی مناسب و حتی بدون هیات علمی مستقر و گروه تغذیه فعال هستند، جلوگیری نماییم و البته یکصدا مشکلات عدیده ای را که شرایط تحصیلی و شغلی تغذیه دانان و رژیم درمانان را تهدید میکند به گوش مسئولین و البته مردم برسانیم. با مطالعه مجدد نامه ای که در تارنمای نوت نت همگی با یکدیگر امضای مجازی نمودیم، هدف و خط مشی کلی این اتحاد و یکدلی آشکار است. بنابراین دوستان همچنان به اطلاع رسانی ادامه دهید و البته برای رسیدن به حقوق مسلم شغل-تحصیلیمان باید با شکیبایی و بدون عجله پیش رویم.
برای اطلاع از جزئیات خبر به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.ata-nut.org/main
برگرفته از تارنمای نوت نت
لطفا هم چنان پیگیر اخبار از طریق تارنمای نوت نت باشید
 
آخرین ویرایش:
بالا