انتخاب گرايش در مقطع كارشناسي ارشد در رشته آموزش پرستاري

zendoony

New member
با سلام و درود

باتوجه به اينكه در اكثر دانشكده هاي پرستاري در ترم دوم تعيين گرايش صورت ميگيرد و در رشته آموزش پرستاري ( پنچ گرايش : داخلي جراحي ، مديريت ، اطفال ، روان ، بهداشت ) داريم .... به نظر شما اولويت بندي براي انتخاب گرايش بايد به چه صورتي باشد ؟ كدوم گرايش رو انتخاب مي كنيد ؟ دليل اين انتخاب ( علاقه ؟ درآمد ؟ آينده شغلي و يا ..... )

saba saba

New member
با سلام و درود

باتوجه به اينكه در اكثر دانشكده هاي پرستاري در ترم دوم تعيين گرايش صورت ميگيرد و در رشته آموزش پرستاري ( پنچ گرايش : داخلي جراحي ، مديريت ، اطفال ، روان ، بهداشت ) داريم .... به نظر شما اولويت بندي براي انتخاب گرايش بايد به چه صورتي باشد ؟ كدوم گرايش رو انتخاب مي كنيد ؟ دليل اين انتخاب ( علاقه ؟ درآمد ؟ آينده شغلي و يا ..... )

سلام
ازسال اینده دیگه گرایشی نیست ورشته ای

k800

New member
amoghli yanee az emsal bejaye dakheli salamat bozorgsalan. gozashtan,va modiriat hazf shode dige.

chizie ke alan too daneshgahe tehran dare ejra mishe

Ayla

New member
سلام میشه بگین تودانشگاه شماواسه تعیین گرایش چه برنامه ای دارن؟

saba saba

New member
سلام
من ازسایت خداحافظی کردم امابه این سوال خواستم جواب بدم برای بچه هاسال بعد/ازسال اینده شمااموزش پرستاری نداریدبلکه دردفترچه رشته داخلی جراحی رشته بهداشت جامعه رشته کودکان رشته روانپرستاری رشته سالمندی رشته ویژه رشته ویژه نوزادان داریدوپرستاری تبدیل به تخصص میشه مثل بچه هاپزشکی

Ayla

New member
پس امسال چی؟الان تکلیف ماچی میشه؟این ترم فقط به ما واحدعمومی دادن وگفتن فعلا گرایش مشخص نمیشه

سلام تورو خدا بیشترین توضیح بدین... ):

بالاخره داخلی جراحی هست یا برداشته شد؟

آخرین ویرایش:

zendoony

New member
تا اونجايي كه من اطلاع دارم ........ تو دانشكده ما ( مشهد ) ترم اول عمومي هست .......و در ترم دوم انتخاب گرايش انجام ميشه ......... گرايش هاي داخلي -جراحي ، روان ، بهداشت ، كودكان ،* مديريت در اين دانشكده ارائه ميشه و در صورتي كه بيشتر دانشجو ها بخوان برن تو يك گرايش خاص دانشگاه مجبور ميشه اولويت رو براساس رتبه آزمون قرار بده

zendoony

New member
اما از سال بعد ميخوان همون موقع انتخاب رشته درجا گرايش هم انتخاب شود ................ و همه اين گرايش ها هم هست

saba saba

New member
سلام

وزارت بهداشت دانشگاه هاملزم به اجرای این قانون کرده اگردانشگاهی به جای رشته امسال گرایش بده مدرک شما2سال اینده بامشکلاتی روبه رومیشه عزیزم شمامیتونیدرشته داخلی بریدداخلی حذف نشده به جای گرایش شده رشته تخصصی داخلی که خیلی خیلی سخت ترازگرایش داخلی

zendoony

New member
يعني ما كه الان داريم در ترم يك ارشد ميخونيم ترم دوم ديگه نبايد داخلي جراحي انتخاب كنيم ؟؟/:21:

saba saba

New member
سلام

يعني ما كه الان داريم در ترم يك ارشد ميخونيم ترم دوم ديگه نبايد داخلي جراحي انتخاب كنيم ؟؟/:21:

گلم مهرابلاغش میادمتوجه میشی الان اگربرات توضیح بدم شایددقیق متوجه نشی البته یه شوک کوچولوبهتون واردمیشه اماامیدوارم زودباهاش سازگاربشی ببخشیدزیادتوسایت نمیام یکی ازبچه هابرخوردخیلی زشتی داشت متاسفانه دیگه تمایلی به سایت ندارم بخاطربرخوردزشت اون فرد

بالا