انتخاب اول دانشګاه تهران یا......؟؟؟

biotech25

New member
با وجود تلفیق ایران و تهران ودیګر جنبه های علمی آیا باز هم در انتخاب اول تهران را انتخاب می کنیم
لېفا اونایی که تجربه ی بیشتری دارند در این مورد نۍرات خودشونو بنویسن تا با دید بازتری انتخاب کنیم
با تشکر!!!!

hediyeh_65

New member
با وجود تلفیق ایران و تهران ودیګر جنبه های علمی آیا باز هم در انتخاب اول تهران را انتخاب می کنیم
لېفا اونایی که تجربه ی بیشتری دارند در این مورد نۍرات خودشونو بنویسن تا با دید بازتری انتخاب کنیم
با تشکر!!!!

سلام.راستش من اصلا نمیفهمم چرا بعد از تلفیق ایران با تهران انقدر در برابر این دانشگاه جبهه گیری میشه که ای وای حالا چه کنیم ؟؟؟؟
چرا فکر میکنید با ادغام ایران با تهران دیگه نمیشه مثل سابق به دانشگاه تهران فکر کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدمت شما دوست عزیز بگم تا بدونید ایرانو با تهران ادغام کردن تا وضعیت تهران خیلی بیشتر از گذشت بهتر بشه چون ایران تنها دانشگاهی که فقط رشته های پزشکی وزیرگروهای پزشکی داره واسه همین امکانات فوق العاده ای داره.برای تمام واحد های درسیش که عملی داره آزمایشگاه جدا با امکانات جدا داره.کدوم دانشگاهو دیدین که دانشکده پیراپزشکیش 3طبقه ازمایشگاه داشته باشه و هر درس آزمایشگاه مربوط به خودش؟؟؟؟
ازتون خواهش میکنم اول برین این دانشگاه و ببینید با اساتید خود دانشگاه صحبت کنید تا آمارهای دقیق بهتون بدن بعدش هی راجب این دانشگاه قضاوت کنیدو کاسه حالا چه کنیم چه کنیم دست بگیرید.
بله ازنظر من باز هم اولویت اول رو تهران بزنید واگه دانشگاه ایران یا همون پردیس همت قبول شدید خیلیم خوشحال باشید وخداروشکر کنید.
من 4سال اونجا درس خوندم.الان که ارشد بهشتی قبول شدم حسرت دانشگاه ایرانو با اون همه امکانات ومیخورم.اگه اولویت اولم که دانشگاه تهران وزده بودم قبول میشدم حتی اگه رتبه یکم بودم توی تقسیم بندی دانشکده ها بدون کوچکترین شکی ایرانو انتخاب میکردم.من هنوزم به اونجا سرمیزنم واز امکاناتش استفاده میکنم.

bahar-barani

New member
منم با نظر هدیه کاملا موافقم امروز 8 آبان دقیقا اولین سالگرد غصب این دانشگاهه.برای من و امثال من که 4 سال تو ایران درس خوندیم و لحظه لحظش واسمون خاطره بوده خیلی خیلی سخته که ببینیم یه شبه سر در دانشگاه ایران شده تهران.خوبه که بدونید دانشگاه ایران سالهای سال دانشکده ی پیراپزشکیش با کلی امکاناتو آزمایشگاههای مجهز و تمام و کمال رتبه ی 1 و داشته.پس حداقل با این کاردانشکده ی پیراپزشکی تهران هم میتونه اعلام وجود بکنه

persona

Member
بچه ها نظراتون تخصصیه یا احساسی؟خواهش می کنم بهتون بر نخوره ...ما داریم روی نظرات شما برای انتخاب مسیر آینده مون حساب باز می کنیم و فرصت تکرار و تصحیح اشتباهاتمون رو هم نداریم!ممنون که در این مورد دارین پست میذارین....راستی اگه از وضعیت علمی انستیسو روانپزشکی تهران ، قبل و بعد از ادغامش با دانشگاه تهران اطلاعی دارین ممنون می شم ما رو هم در جریان بذارین!:dadad4:

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
سلام
منم شدیدا با نظر هدیه و بهار موافقم...:a2d3:
من احساسی صحبت نمیکنم چون نه ایران خوندم نه تهران!!
ولی هردو یونی رفتم و امکانات آموزشیشون و نحوه ی برخوردشون و فضا و جوشون رو دیدم...
دانشگاه ایران اسبق ب مراتب خیلییییییییییییی از تهران بهتر بووووووووود خیلیییییییییییییی...:4d564ad6:
متاسفانه تهران فقط اسم داره چون قدیمیه و همه ی جنجال ها از اونجا شروع میشه ولی همچین دانشگاهی ام نیس...:p7977cujr38iyymsu8:

biotech25

New member
ممنونم از همه تون!!!!
بچه ها ما فقط میخواهیم که هم به خودمون وهم به دیګران اطلاعات وفضا بدیم در مورد انتخابشون!!!
اګر از تلفیق ایران وتهران میګیم منظورمون برتری تهران به ایران نیست منظورمون از شلوغی دانشګاس
که شاید ایران واز سابقه ی خودش انداخته!!!!ومثل ګذشته ها نباشه
لطفا کاملا علمی وبا دید باز نظر بدید
با تشکر فراوان!!!!!

fatima_n1362

New member
سلام به دوستان عزیز
میگم شاید کمی بی ربط باشه به بحث ولی برام سوال شده ، برا رشته بیوتکنولوژی ، انتقال خون 6 نفر می پذیره ، کسی در موردش چیزی میدونه ، اینکه امکاناتش چجوریه ، به پای بقیه دانشگاهها میرسه یا نه؟؟؟

biotech25

New member
من از یک مشاور برسیدم ګفتش که بیوتکنولوزی انتقال خون ضعیفه!!!!

hediyeh_65

New member
اصلا احساسی برخورد نکردم.من 4 سال اونجا درس خوندم.ولی خیلیا که قضاوت ناعادلانه میکنن یا فکر میکنن ایران خیلی از تهران پایینتره به خاطره اینه که یا از تهران وایران فقط یه اسم شنیدن وچون تهران اسمش با ابهت تره براشون اهمیت بیشتری داره یا چون ایران یه دانشگاه فقط پزشکیه ومثل تهران دانشگاه مادر نیست بین مردم کمتر شناخته شده واین باعث میشه کسایی که فقط ازش یه اسم شنیدن قضاوت خوبی روش نداشته باشن.درصورتیکه به خاطرتخصصی بودن دانشگاه امکانات خیلی بهتری نسبت به سایر جاها داره.حتی امکانات غیر درسی خیلی خوبی داره که باید اونجا برین وبا دانشگاه اشنا بشین تا بدوننین چی میگم.به هر حال بهتره اول برین ببینین با کادر آموزشی مشورت کننین بعدشن خودتون قضاوت کنید

mortaza

New member
دوستان عزیز به نظر من اول تهران رو انتخاب کنین بعد شهرای دیگه چون بالاخره تهرانه و میتونید از امکانات مراکز مختلف استفاده کنید

RBC!

New member
مثلا اول تهران رو نزنیم کجا رو بزنیم ؟ مگه شهر و دانشگاه دیگه ای هم هست که از تهران بالاتر باشه ؟ حتی اگه ایران هم با تهران ادغام شده باشه باز ارزش دانشگاه تهران از شهرستان که بیشتره!

ناشناس

New member
سلام دوستان.راستش حالا که حرف از تجربه ی شخصی شد منم بگم که واقعا دانشگاهها با هم فرق می کنن مخصوصا توی شهرستانها امکانات خیلی کمتره حتی دانشگاهی مثل اصفهان که تقریبا بزرگه مثلا امکانات ازمایشگاه میکروب شناسیش برای ارشد کمتر از کاردانی تهرانه!

لی لا 62

New member
منم با نظر هدیه کاملا موافقم امروز 8 آبان دقیقا اولین سالگرد غصب این دانشگاهه.برای من و امثال من که 4 سال تو ایران درس خوندیم و لحظه لحظش واسمون خاطره بوده خیلی خیلی سخته که ببینیم یه شبه سر در دانشگاه ایران شده تهران.خوبه که بدونید دانشگاه ایران سالهای سال دانشکده ی پیراپزشکیش با کلی امکاناتو آزمایشگاههای مجهز و تمام و کمال رتبه ی 1 و داشته.پس حداقل با این کاردانشکده ی پیراپزشکی تهران هم میتونه اعلام وجود بکنه

خب اینم از شق القمرهای مرضیه جونِ دیگه! متنفففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففرم ازش

mortaza

New member
توی رشته بیوتک تجربه ی دانشگاه تربیت مدرس از همه بیشتره چون از سال 77 ارشد این رشته رو می گیره و فکر کنم از نظر امکانات مرکز تحقیقات انتقال خون از همه جا بالاتره چون یه مرکزه با تعداد خیلی محدود دانشجو و کلی اعتبارات پژوهشی

dr m

New member
من تهران انتخاب کردم ............
تا چشم حسودام بترکه....................

دعا کنید ضایع نشم...:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

epid.1

New member
dustan man iran dars khundam age talfig nemishod olaviyate avval irano mizadam,aslan iran ghabele moghayese ba daneshgahaye dige nis ya behtar begam nabud,aali bud

Aysel

New member
ای بابا من که گیج شدم :(50):بیشتر دعوا میکنین تا راهنمایی!!!بچه ها میدونین برا رشته بیوتکنولوژی کدوم دانشگاهای شهرستانی بهترن؟

biochem

New member
استادم که دکتراشو ایران خونده بود اون زمانی که هنوز تلفیق نشده بود میگفت حتما انتخاب اولتونو ایران بزنید. امکاناتش فوق العاده ست

sanazmohandes

New member
dustan man iran dars khundam age talfig nemishod olaviyate avval irano mizadam,aslan iran ghabele moghayese ba daneshgahaye dige nis ya behtar begam nabud,aali bud
همه میدونن که تهران سطحش از دانشگاه های دیگه بالاتره شما که به نفعتون شد مدرکتونو تران میزنن

بالا