اعتراض به نتایج...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shahin_azi

New member
سلام دوستان عزیز امید وارم نتیجه خوبی از ازمون ارشد گرفته باشید اگر قبول شدید تبریک می گیم,در جریان هستید که امسال خیلی ها اعتراض دارن ودر عین ناباوری قبول نشدند و واقعا حقشون ضایع شده ,به هر حال احتمال اشتباه از سوی سنجش پزشکی هست...خواهشا بیایید با دوستانتان همکاری کنید و اعتراض خود را گروهی و با حضور در محل سنجش پزشکی اعلام کنیم اگر شما هم قبول شدید ,به اطلاع دوستانتان برسونید که حداقل بتونیم گروهی به نتیجه ای برسیم...خواهشا به دوستانی که می شناسید اطلاع رسانی کنید هفته بعد یکشنبه ودوشنبه در محل سنجش پزشکی در وزارت بهداشت به ادرس میدان صنعت خ سیمای ایران,حضور به هم رسانیم ....

sepide69

New member
منم خودم از گروه اعتراض کنندگانم من همه ی درصدامو بالای60زدم ولی اهواز قبول شدم اگه اعتراض نتیجه داشت همه میومدن ولی مثل بچه های پارسال هیچ نتیجه ای نمیگیریم

anyl

New member
من خودم با اينكه رتبه م ميرسيد تو ارشد وزارت علوم در مرحله دوم پذيرفته نشدم. اعتراض هم كه دادم ترتيب اثر ندادن مشاورا هم ميگن بخاطر اينكه اعمال سهميه در مرحله دوم صورت ميگيره برا اين رد شدم.بعد ميگن سهميه حقشونه........

nafas_donya

New member
اينقد دوس دارم بزنم له كنم بعضيارو.جوابم تو تايپيك سهميه رزمندگان آری یا خیر؟؟ هست برو بخون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا