اسرار متخصصان پوست چیست ؟

sepid71

New member
ما از یک فوق تخصص پوست خواستیم که اسرار خود را به ما بگوید ،اینکه چطور بدون پرداخت هزینه های سرسام آور میتوانیم پوست سالمی داشته باشیم. پس با ما همراه باشد تا راز زیبایی پوست را بدانیم .

لکه های پیری
درمان گران : استفاده از مجموعه ای از لایه بردارهای شیمیایی که رنگدانه های ناهموار پوست را روشن تر میکند .
درمان مقرون به صرفه : آب لیمو !!
به گفته دکتر الیزابت هال ,دانشیار بالینی پوست ازدانشگاه نیویورک , اسید آلفاهیدروکسی , اسید موجود در لیمو جزء اجزای تشکیل دهنده موادیست که متخصصان پوست برای لایه برداری از پوستتان استفاده میکنند . این اسید به آرامی بالاترین لایه از پوستتان را لایه برداری میکند و بعد از چندوقت باعث محو شدن لکه ها میشود .
با آب لیموی تازه لکه های تیره خود را ماساژ دهید و اجازه دهید 5 تا 10 دقیقه جذب پوستتان شود . اگر روزانه اینکار را تکرار کنید بعد از چند هفته کوتاه نتایج آن را خواهید دید .

چین و چروک پوست

درمان گران : تزریق پرکننده ( پرلن ,رستیلن ...)
درمان مقرون به صرفه : کرم پپتاید !!
پپتایدها زنجیره ای از اسیدهای آمینه هستند که به عملکرد سلولها کمک میکنند .وقتی یک کرم یا سرم شامل پپتاید باشد به ترمیم چین و چروک و خطوط پوست کمک خواهد کرد . داروخانه های محل زندگی خود را بررسی کنید تاکرم این چنینی که هزینه اش حدود 20 دلار باشد را تهیه کنید و بعد از تمیزکردن پوستتان از آن استفاده کنید .
و برای جلوگیر از آسیبهای آینده حتما روزانه از کرمهای ضدآفتاب با spf 30 و یا بالاتر استفاده کنید .

جای زخم
درمان گران : استفاده از لیزر
درمان مقرون به صرفه : باند زخم !!
دکتر دبرا جالیمن ,متخصص پوست از مدرسه پزشکی میگوید : باند زخم سیلیکون برای جلوگیری از زخمهای جدید و حتی محو کردن جای زخمهای قدیمی بسیار مناسب است . او توصیه میکند دور زخمهایتان را با این باند بپوشانید فقط زمانیکه به حمام میروید آن را بردارید .
جای زخم باید 6 تا 8 هفته محو شود چون بانداژ برروی پوست زیرین زخم اثر میکند و باعث میشود زخم بطور کامل التیام یابد .
 

sepid71

New member
خطوط اطراف چشم


درمان گران : تزریق بوتاکس
درمان مقرون به صرفه : عینک آفتابی !!
خطوط اطراف چشم بر اثر حرکت های مکرر چشم برای لبخند زدن و دوبینی چشم ایجاد میشود و باعث میشود شیارها و خطوطی دائمی بر روی پوستتان ایجاد شود . از آنجایی که ما نمی خواهیم شما هرگز لبخند زدنتان را متوقف کنید پس برای پیشگیری و کاهش خطوط چهره خود می توانید از عینک آفتابی های بزرگ , تاریک و محافظ uv , در هرزمانی از طول روز که در خارج از منزل هستید استفاده کنید .

شل شدن پوست
روش گران : کشیدن پوست
روش مقرون به صرفه : حالت خوابیدن خود را تغییر دهید !!
اگر شما روی معده خود و یا به پهلو میخوابید ,معمولا نصف شب صورت و پوستتان را به بالش میچسبانید و در نتیجه این فشارهای مکرر , باکاهش کلاژن و الاستین (اجزای اصلی پوست ) باعث شکنندگی و تضعیف پوست میشود و در نتیجه لکه ها و چین و چروک های روی پوست زیاد میشود .
یاد بگیرید که به پشت بخوابید و از بالشهایی به عنوان تکیه گاه در اطراف سرتان استفاده کنید و یا بالشهای ویژه ای بخرید که سرتان را هنگام خواب در جای خود نگه دارد .
 
بالا