از الان تا آخر نوروز 92 ...

fateme67

New member
سبز پلو که حتما . ولی حالا زوده ایشالا نزدیک چارشنبه اخر سال :smilies-azardl (113
ولی سمنو خیلی سخته ... من خالم درست میکنه ولی خوب در نمیاد تلخ میشه ... باید 10 ساعت پای دیگ باشی ...
خواهرا :sarma: نظرتون راجع به این قضیه پنجه حضرت فاطمه که میگن روی سمنو بیافته قبوله نذرتون چیه ؟ اصلا توی شهرای شمام میگن ؟
راستی سمنوی عمه لیلا چطور ؟ توی شهرای دیگه نیست که ؟

سبزی پلو بامن...خودم براتون درست میکنم!!!!!!!!!!!!!!!:a2d3:

zErOOn3

Well-known member
آره نوروز و رسم و رسومش توی شهرای مختلف و اینکه هر کسی چیکارا میکنه ...
شما کجایی هستی مگه ؟

سلام ...

مـا اهــل هومن جــایی هشیــم کـــ دور چــالــه هــآرو آسفالت کــردن ...

شمــال ....

:thumbsupsmileyanim:

ninol

New member
بچه ها انشا الله امسال سال خوبیه 12 سال قبل که سال مار بود که سال خوبی بود حتما سال جدیدم همینطوره

ninol

New member
چرا 12 سال پیش خوب بود ؟:33:

خوب عزیزم چرا خوب نباشه اخرین باری که سال مار بود میشه 12 سال قبل که فکر کنم سال خوبیم بود چون از اون موقع ما کلی خاطره خوب از مدرسه و شیطنتامون داریم و درگیر خیلی از مسایلی که الان هستیم نبودیم به نظرم اون موقع اوضاع جامعه و روابط ادم ها هم بهتر از الان بود امیدوارم امسال سال پربرکت و خوبی برای هممون باشه سرشار از سورپرایزهای خوب و سلامتی و شادی. تازه از همه مهمتر اینکه خودمم سال مار بدنیا اومدم:ad54ad::4d564ad6::rolleyessmileyanim:

najma

New member
بچه ها این عکس سفره هفت سین ما توی گروه ژنتیک دانشگاه ... هر کی خواست ببینه میتونه تشریف بیاره . ولی بلیظش نفری دو تومنه هاااااا

دیگه دانشجوییه دیگه ... به بزرگی خودتون ببخشید ....
انتخاب وسایل و دیزاین با من بود ... در حد یونی و جیبمون دیگه ... خواستم سنتی باشه و اصفهونی ...

Hani jan

New member
وای نجما جونم خیلی موضوعت باحاله اخه من عاشق نوروزم هر سال واسه اومدن عید لحظه شماری میکنم:thanks:

najma

New member
فقط به خاطر آرتمیس ...:riz304:

اینا اعضای خانواده ما هستند ...

najma

New member
بقیشون ...
هدیه دوستم سپیده به من ، حدود 10 سال پیش ...
ما رسم داریم ، نوروزا به هم تخم مرغ هدیه میدیم ...

mikhak s

New member
اينم سفره هفت سين امسال ما ، رفتيم تو خط گوني

20130321_111933.jpg

matin

New member
درودی به زیبائی نام اهورامزدا
به بزرگی فلات آریائی
به زرینی برگهای اوستا
به بزرگی تاریخ پارس و به گرمی آتش مقدس زرتشت هدیه به تو که از نسل کوروش و داریوشی

جشن آریایی بر شما مبارک باد.

ariyana

New member
سلااااااام،
سال نو مبارکککککککک:thanks:
اینم هفت سین امسال ما:smilies-azardl (113

20032013607.jpg

najma

New member
ما دو ساله توی فاز کلاسیک هستیم م م م م :smiliess (8):
هفت سین سال 91

najma

New member
ازونجایی که امسال سر ظهری عید بود ! ما هول هولکی ساعت یه ربع به دو ناهار میل کردیم ! روی میز ناهار خوری رو هم هفت سین چیده بودم .... دیگه موقع کادر بندی و عکاسی از سبزی پلو ماهی نبود ...
البته ! دستپخت خودم بید ...:thanks:

najma

New member
اینم از سفره سال 92 ...
تمام ساز و برگ و ادوات توسط اینجانبه ! از اصفهان خریداری شده و به صورت خرکش (به کسر خ ) به تهران منتقل گشتند ...:65d6a5d6s:

پ ن : اون تخم مرغ خاتونیه و سفیده کار خودمونه ...:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

matin

New member
ازونجایی که امسال سر ظهری عید بود ! ما هول هولکی ساعت یه ربع به دو ناهار میل کردیم ! روی میز ناهار خوری رو هم هفت سین چیده بودم .... دیگه موقع کادر بندی و عکاسی از سبزی پلو ماهی نبود ...
البته ! دستپخت خودم بید ...:thanks:

زیتون پروردس :1dco2x0p1lilzhfpg1t

بالا