ارشد پرستاری حدف شد ...

sepid71

New member
اینم نامه ای از دکتر فلاحی، معاون پرستاری وزارت بهداشت...پاراگراف آخر رو حتما بخونید

1504952_439608339474529_722930886_n.jpg

این قسمتو !!!!!!
1524597_439608362807860_746007574_n.jpg

عدم مهارت کافی !!!!!!
مگه قرار بود تو پرستاری مهارت داشته باشیم ؟!!!!!!! اگر همیچین چیزی بود چرا رشتمون هوشبریه اونوقت !!!!!!!
اینهمه دروس فارماکولوژی و بیهوشی میخونیم اونوقت ....... این شد جواب آخه! چ بی ربط میبافن ! ما میگیم چرا ارشد نداریم اینا میگن پرستاری فلان و بهمان !!! شبشون بخیر ...!!!!!!!!!
یعنی من میخوام بدونم اصن از اولش کی ارشد پرستار ی برا ما گذاشته بود ؟! دلیلش چی بود ؟؟؟!!!! حالش اون لحظه زیاد خوب نبوده احتمالا !!!
اگر همچین اتفاقی بیفته (رشتمون کلا عوض شه) من حتما رشته ام رو عوض میکنم ...

آخرین ویرایش:

21Tir

New member
اینم نامه ای از دکتر فلاحی، معاون پرستاری وزارت بهداشت...پاراگراف آخر رو حتما بخو

این قسمتو !!!!!!

عدم مهارت کافی !!!!!!
مگه قرار بود تو پرستاری مهارت داشته باشیم ؟!!!!!!! اگر همیچین چیزی بود چرا رشتمون هوشبریه اونوقت !!!!!!!
اینهمه دروس فارماکولوژی و بیهوشی میخونیم اونوقت ....... این شد جواب آخه! چ بی ربط میبافن ! ما میگیم چرا ارشد نداریم اینا میگن پرستاری فلان و بهمان !!! شبشون بخیر ...!!!!!!!!!
یعنی من میخوام بدونم اصن از اولش کی ارشد پرستار ی برا ما گذاشته بود ؟! دلیلش چی بود ؟؟؟!!!! حالش اون لحظه زیاد خوب نبوده احتمالا !!!
اگر همچین اتفاقی بیفته من حتما رشته ام رو عوش میکنم ...

فک کنم ارشد هوشبری بیارن... بعدشم دکترا میخوان... اونوقت دکترای بیهوشی باید برن دنبال نخود سیاه... همین الانشم دکترای هوشبری عملا تو اتاق عمل کاری نمیکنن(البته برخی از دکترای هوشبری... بلانسبت دکترای انجمن)... تو اتاق عمل ما که بچه های هوشبری جورشونو میکشن...
یه جورایی میشه مثه ارشد مامایی... ارشدم بیارن تو ارشد هوشبری باز متوقف میشن...

آخرین ویرایش:

رونـاک

New member
والا درستش هم همینه که هر رشته ای فقط بتونه تو زمینه رشته خودش ادامه تحصیل بده مخصوصا تو رشته های بالینی که با سلامت و جون انسانها سر و کار دارند

sepid71

New member

فک کنم ارشد هوشبری بیارن... بعدشم دکترا میخوان... اونوقت دکترای بیهوشی باید برن دنبال نخود سیاه... همین الانشم دکترای هوشبری عملا تو اتاق عمل کاری نمیکنن(البته برخی از دکترای هوشبری... بلانسبت دکترای انجمن)... تو اتاق عمل ما که بچه های هوشبری جورشونو میکشن...
یه جورایی میشه مثه ارشد مامایی... ارشدم بیارن تو ارشد هوشبری باز متوقف میشن...

اره دیگه ... ارشد هم بود و متخصص ها باعث شدن برداشته بشه چون ما با ارشد حق امضا داشتیم و مریض میخوابوندیم
اره همه جا همنیجوریه ... تمام کارها رو ما ب تنهایی انجام میدیم ....

sepid71

New member
والا درستش هم همینه که هر رشته ای فقط بتونه تو زمینه رشته خودش ادامه تحصیل بده مخصوصا تو رشته های بالینی که با سلامت و جون انسانها سر و کار دارند

خو اره دیگه !!!
ما هم بر اهمین میگیم ک ارشد بیاد برامون ....... هعیییییییی

asal67

New member
اینم نامه ای از دکتر فلاحی، معاون پرستاری وزارت بهداشت...پاراگراف آخر رو حتما بخونید

1504952_439608339474529_722930886_n.jpg

این قسمتو !!!!!!
1524597_439608362807860_746007574_n.jpg

عدم مهارت کافی !!!!!!
اگر همچین اتفاقی بیفته (رشتمون کلا عوض شه) من حتما رشته ام رو عوض میکنم ...

ن قرار نبود مهارت داشته باشیم .مگه ی اتاق عملی ک میره ارشد اموزش پرستاری میخونه قراره بره تو بیمارستان کار کنه یا استاد پرستاریا بشه؟ن اگه اینا اینجوری فک میکنن ،اشتباه فک میکنن قراره کسایی مثل ماها بریم استاد شیم اونم استاد بچه های اتاق عمل.من نمیدونم تا کی باید این بچه های اتاق عمل زجر و سختیای بی استادیو بکشن.من خودم تو چهار سالی که درس خوندم استادام یا از ی رشته ی دیگه بودن یا با مدرک کاردانی اتاق عمل کارشناسی پرستاری بودن.خدایا کی قراره اینا ب فکر ما باشن چقدر سختی تا کی سختی؟ امیدوارم این کارو نکنن.یام رشته های خودمونو از همین امسال بیارن این همه وعده وعید چیه ک میدن ی ذره هم ک شده مرد عمل باشین.ارشد اتاق عمل ؟پس کو؟

آخرین ویرایش:

Rahai

New member
کاش یه نفر همچین کاری در حق بچه های علوم آزمایشگاهی میکرد.... که هرکی با رشتش قهرمیکنه پانشه بیاد یکی از گرایشای مارو بده بعدم بخاطر اینکه طرح نداره بیاد بشه استاد علوم آزمایشگاهیا... :sad:

mehri.p

New member
یعنی هیچ گرایشی از پرستاری رو نمیتونیم شرکت کنیم!؟
واقعا رشته ی هوشبری شده مث یه بچه سرراهی
اومدن من یکی به این رشته اشتباه بزرگ زندگیم بود
الان خیلی پشیمونم که چرا همون سال اول تغییر رشته ندادم یا حتی انصراف ندادم تا دوباره کنکور شرکت کنم!

sepid71

New member
یعنی هیچ گرایشی از پرستاری رو نمیتونیم شرکت کنیم!؟
واقعا رشته ی هوشبری شده مث یه بچه سرراهی
اومدن من یکی به این رشته اشتباه بزرگ زندگیم بود
الان خیلی پشیمونم که چرا همون سال اول تغییر رشته ندادم یا حتی انصراف ندادم تا دوباره کنکور شرکت کنم!

هممون سردرگمیم.مث اینکه داخلی رو هم برداشتن :j58r36j3gcr4suxymup

sky

New member
خدا را صد هزار مرتبه شکر که امسال وقتمو نذاشتم پرستاری بخونم. به جهنم که نمیشه . ما بیهوشیا کار صد تا پرستار رو انجام میدیم

sepid71

New member
خدا را صد هزار مرتبه شکر که امسال وقتمو نذاشتم پرستاری بخونم. به جهنم که نمیشه . ما بیهوشیا کار صد تا پرستار رو انجام میدیم

اصلا وقت نذار اینا کارشون معلوم نیست.یکیو میشناسم یک سال نشست برا داخلی خوند بعدش حذفش کردن !!!!!!!!!!

matin

New member

موفق باشین !!!! خدا توان بده 200 ، 300 یا چهارصد تا هم انجام بدین مشکل کار حل شه

sepid71

New member
موفق باشین !!!! خدا توان بده 200 ، 300 یا چهارصد تا هم انجام بدین مشکل کار حل شه

تمام رشته ها محترمن ...این تاپیک برا بحث بین 2 رشته ایجاد نشده ... لطفا سبب بحث نشید دوست گلم :riz304:

matin

New member
تمام رشته ها محترمن ...این تاپیک برا بحث بین 2 رشته ایجاد نشده ... لطفا سبب بحث نشید دوست گلم :riz304:

بله ، چشم !!! شما میتونستین کامنت قبلی رو همچین چیزی رو واسش میزاشتین ، در ضمن من که دیدم توان بالاس گفتم بیشتر هم بتونن شاید !!
در هر صورت این جز تصمیمات یهویی مسئولان هست و کم کسی از این تصمیمات ضربه نخورده و ماها میفهمیم یکی که خونده و الان این خبرو خونده چه حالی داره !!! ولی دلیل نمیشه بیاد اینجوری قیاس کنه !! :rose:

sepid71

New member
بله ، چشم !!! شما میتونستین کامنت قبلی رو همچین چیزی رو واسش میزاشتین ، در ضمن من که دیدم توان بالاس گفتم بیشتر هم بتونن شاید !!
در هر صورت این جز تصمیمات یهویی مسئولان هست و کم کسی از این تصمیمات ضربه نخورده و ماها میفهمیم یکی که خونده و الان این خبرو خونده چه حالی داره !!! ولی دلیل نمیشه بیاد اینجوری قیاس کنه !! :rose:

میدونم عزیزم .دیدی ک من در جوابم اشاره ای ب اون حرف دوستمون نکردم ...نمیخواستم ادامه دار شه دللیلش این بود :rose: مرسی متین جان :)

matin

New member
میدونم عزیزم .دیدی ک من در جوابم اشاره ای ب اون حرف دوستمون نکردم ...نمیخواستم ادامه دار شه دللیلش این بود :rose: مرسی متین جان :)

خواهش میکنم سپیده جان ، منم ببخش اگه یهو تند رفتم ، البته با توجه به امضات فک نکنم بخشیده شم :)))
امیدوارم هر چه زودتر این قضیه هم واسه عزیزان هوشبری و اتاق عمل حل بشه

sepid71

New member
خواهش میکنم سپیده جان ، منم ببخش اگه یهو تند رفتم ، البته با توجه به امضات فک نکنم بخشیده شم :)))
امیدوارم هر چه زودتر این قضیه هم واسه عزیزان هوشبری و اتاق عمل حل بشه

نه عزیز این چ حرفیه.هههههه من کیم ک ببخشم ... نه بابا اون امضام داره ب بعضی آدما هشدار میده ... اصن ناارحتی ای برا من یکی ک ایجاد نشد ... یکیم حق داشتی :)
ممنوننننننننننننننننننن انشاالله

بالا