ارشد سم شناسی دانشگاه آزاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abed530

New member
سلام helena
زبان رو چه طور ٦٢٪ زدين؟ منابع شما چي واسه زبان؟

helena

New member
سلام helena
زبان رو چه طور ٦٢٪ زدين؟ منابع شما چي واسه زبان؟

سلام عابد
زبانش راحت بود،من از اول راهنمایی کلاس زبانهای اموزشگاه میرفتم و خانواده مونم سابقه ی استعداد زبان دارن. تازه فکر میکردم محاله زیر80درصد بزنم که نمیدونم چرا اینقد کم زدم

saye

New member

سلام عابد
زبانش راحت بود،من از اول راهنمایی کلاس زبانهای اموزشگاه میرفتم و خانواده مونم سابقه ی استعداد زبان دارن. تازه فکر میکردم محاله زیر80درصد بزنم که نمیدونم چرا اینقد کم زدم

عزیزم سوای استعداد .. لطفا منابع مطالعاتی تون؟؟؟؟

helena

New member
عزیزم سوای استعداد .. لطفا منابع مطالعاتی تون؟؟؟؟

زبان رضازاده.امیر لزگی و اسنشیال ورد فور تافل.
زبانهای ازاد بیشتر گرامر دبیرستان بودن و باید میفهمیدی بعد از این حرف اضافه چه نوع فعلی بیارین.خیلی راحت بود اگه سوالاشو دانلود کنین حتما متوجه منظور من میشین

matrix22

New member
سلام دوستان من مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی - علوم و صنایع غذایی دارم ، میتونم ارشد سم شناسی واسه دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟؟

naari

New member
سلام .من زيست شناسي گرايش عمومي خوندم ميتونم ارشد ازاد سم شناسي شركت كنم؟توليست زيست جانوري وگياهي را زدن ولي عمومي را نزدن درصورتيكه توي چندتا درس با هم فرق دارند البته زنگ زدم به دانشگاه شهررضا ولي گفتند ما نميدونيم لطفا منو راهنمايي كنيد باسپاس

mikhak s

New member
سلام دوستان من مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی - علوم و صنایع غذایی دارم ، میتونم ارشد سم شناسی واسه دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟؟

سلام تا جايي كه من ميدونم نه محدوديت رشته داره ولي ميتونيد دفترچه رو مطالعه كنيد براي اطمينان

matrix22

New member
مرسی از پاسخت mikhak آخه تو دفترچه نوشته علوم و صنایع غذایی و من نمیدونم منظورش از علوم و صنایع غذایی گرایش ما هست یا چیزه دیگه ای ، خواهش میکنم هرکی میونه جواب بده که روزای آخره ثبت نامه

matrix22

New member
من از سایت sanjeshsp رشته هایی که میتونستم امتحان بدمو گرفتم میخوام نظارت بر امور دارویی رو شرکت کنم ، فقط یه چیز که تو این دفترچه واسم جالب بود این بود که هم دانشگا ه های ازاد هم غیر انتفاعی و هم پیام نور رو مشخص کرده بود!! بالاخره این امتحان چیه؟! آزمونش از آزمونه وزارت علوم جداست ؟؟ کمک دوستان گیج شدم !!

mikhak s

New member
من از سایت sanjeshsp رشته هایی که میتونستم امتحان بدمو گرفتم میخوام نظارت بر امور دارویی رو شرکت کنم ، فقط یه چیز که تو این دفترچه واسم جالب بود این بود که هم دانشگا ه های ازاد هم غیر انتفاعی و هم پیام نور رو مشخص کرده بود!! بالاخره این امتحان چیه؟! آزمونش از آزمونه وزارت علوم جداست ؟؟ کمک دوستان گیج شدم !!

وزارت بهداشت امتحان خودشو داره علوم هم همينطوري ربطي بهم ندارن

matrix22

New member
یعنی من هم میتونم هم امتحان وزارت علوم رو بدم هم وزارت بهداشتو با توجه به رشتم؟؟ ممنوم که راهنماییم میکنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا