ارشد سم شناسی دانشگاه آزاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

noorolhoda

New member
سلام دوستان.
امسال دانشگاه آزاد سم شناسی میگره اما واحد علوم دارویی امسال ظرفیت اعلام نکرده است.فقط شهرضا و اهر.
اگر سراسری و بهداشت قبول نشوید سم دانشگاه آزاد ثبت نام میکنید؟!آیا در مورد این دو واحد دانشگاهی اطلاعاتی دارید؟
لعنت به من سال 87 رتبه ام در سم شناسی تربیت مدرس شد 8.در تکمیل ظرفیت شرکت نکردم.حالا دستم به آزاد تهران هم نمیرسه!:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

رامین50

New member
درمورد واحدعلوم دارویی اینو بگم که امسال میگیره.اما خوب از طریق کنکوروزارت بهداشت نه کنکور دانشگاه آزاد::

Rbio

New member
سلام دوست عزیز
در مورد دانشگاه شهرضا چیزی نمی دونم ولی دانشگاه اهر رو خوب می شناسم. دانشگاه اهر اکنون با ریاست دکتر علی رضایی اداره میشه. دانشگاه بزرگی به شمار می یاد. در کل خوبه ولی وضع جاده اش خیلی خرابه ، تک بانده اس. بازم اگه خواستین می تونم کمکتون کنم.

hurrem sultan

New member
سلام دوست عزیز
در مورد دانشگاه شهرضا چیزی نمی دونم ولی دانشگاه اهر رو خوب می شناسم. دانشگاه اهر اکنون با ریاست دکتر علی رضایی اداره میشه. دانشگاه بزرگی به شمار می یاد. در کل خوبه ولی وضع جاده اش خیلی خرابه ، تک بانده اس. بازم اگه خواستین می تونم کمکتون کنم.

خدا بهمون رحم کنه

massoume64

New member
بچه ها کسی هست که امسال ارشد سم دانشگا آزاد شهرضا شرکت کرده باشه؟ :smilies:

Rbio

New member
خدا بهمون رحم کنه

دیگه چاره ای نیس. باید تحمل کرد.
اگه نظر منو می خوایین بدون بهتون پیشنهاد می کنم که نرین اهر درس بخونین، هنوز آزمایشگاه تازه تاسیسه وسایل و مواد لازم رشته سم شناسی رو هم نداره یعنی در ظاهر وجود داره ولی در باطن هیچ خبری از وسایل و مواد نیس.

ganjepoor

New member
سلام massoume64.
من ليسانس گياهپزشكي دارم ميخوام سم شناسي امتحان بدم ولي اطلاعاتم ناقص هستش ميشه كمكم كني

karshenasgh

New member
یعنی دانشگاه آزاد شهرضا و اهر، هم از طریق آزمون وزارت بهداشت و هم از طریق آزمون دانشگاه آزاد، دانشجو میگیرن؟؟؟

mikhak s

New member
یعنی دانشگاه آزاد شهرضا و اهر، هم از طریق آزمون وزارت بهداشت و هم از طریق آزمون دانشگاه آزاد، دانشجو میگیرن؟؟؟

اينم براي من سوال بود خواستم ازت بپرسم ولي يادم افتاد كه دانشگاه آزاد ميشه وزارت علوم اگه اشتباه نكنم. ولي چيزي كه شما قبول شدي ميشه دانشگاه آزاد وزارت بهداشت.يعني وزارت علوم شهرضا و اهر هم دانشجو ميگره.

karshenasgh

New member
اينم براي من سوال بود خواستم ازت بپرسم ولي يادم افتاد كه دانشگاه آزاد ميشه وزارت علوم اگه اشتباه نكنم. ولي چيزي كه شما قبول شدي ميشه دانشگاه آزاد وزارت بهداشت.يعني وزارت علوم شهرضا و اهر هم دانشجو ميگره.

یعنی همه این دانشجوها توی یه دانشگاه درس می خونن، اما یه سری شون تابع مقررات وزارت علومن، یه سری شونم تابع مقررات وزارت بهداشت؟؟؟!!! مگه میشه؟:21:
من که گیج شدم... :wacsmiley:

آخرین ویرایش:

farzaneh67

New member
سلام بچه ها.من ازاد شهرضا قبول شدم.کسی هست که قبول شده باشه؟کسی میدونه شهریش چقدره؟

noorolhoda

New member
سلام.
امسال وزارت علوم سم شناسی نداشت!وزارت علوم زمانی بود که تربیت مدرس پذیرش داشت.از امسال تربیت مدرس با بهداشت ادغام شد.
امسال 2 تا سم شناسی آزاد داشتیم:
1- دانشگاه آزاد خودش امتحان گرفت (اردیبهشت) که محدودیت نوع مدرک کارشناسی گذاشته بود:فقط لیسانس های گروههای پزشکی مجاز به شرکت در رشته سم شناسی بودند.خود من ایمیل نوشتم به مرکز آزمون دانشگاه آزاد که وزارت بهداشت رشته شیمی رو مجاز میدونه.چرا محدودیت؟رشته شیمی مجاز به شرکت هست؟گفتند نه الا و لله فقط گروه پزشکی مجازه.:dadad4:
2-وزارت بهداشت کنکور گرفت و جز رشته محل ها آزاد تهران داروئی و شهررضا و اهر هم بود.

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
قابل توجه دوستانی که دانشگاه آزاد شهرضا قبول شدن:

این دوتا اطلاعیه رو که تو سایت دانشگاه آزاد شهرضا زدن رو مطالعه فرمایید تا جواب بعضی سؤالاتونو بگیرین:

:thumbsdownsmileyani​

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا : قابل توجه پذيرفته شدگان رشته سم شناسی مقطع کارشناسی ارشد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا : دانشجويان عزيز جهت انتخاب واحد نيمسال اول 92-91 به نکات زير توجه نمايند.

:ad54ad:​

mikhak s

New member
سلام.
امسال وزارت علوم سم شناسی نداشت!وزارت علوم زمانی بود که تربیت مدرس پذیرش داشت.از امسال تربیت مدرس با بهداشت ادغام شد.
امسال 2 تا سم شناسی آزاد داشتیم:
1- دانشگاه آزاد خودش امتحان گرفت (اردیبهشت) که محدودیت نوع مدرک کارشناسی گذاشته بود:فقط لیسانس های گروههای پزشکی مجاز به شرکت در رشته سم شناسی بودند.خود من ایمیل نوشتم به مرکز آزمون دانشگاه آزاد که وزارت بهداشت رشته شیمی رو مجاز میدونه.چرا محدودیت؟رشته شیمی مجاز به شرکت هست؟گفتند نه الا و لله فقط گروه پزشکی مجازه.:dadad4:
2-وزارت بهداشت کنکور گرفت و جز رشته محل ها آزاد تهران داروئی و شهررضا و اهر هم بود.

چيزي كه شما داريي ميگي من اولين باره دارم ميشنوم،*محدوديت مدرك؟ من امتحانو دادم و توي سالني كه بودم اكثر بچه ها هم رشته ي خودم بودن،* و اگه مشكل داشت سيستم ثبت نام دانشگاه خطا ميداد

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا