احتمال همبازی شدن تام هاردی با لئوناردو دی کاپریو tom

leili1500

New member
پیش از این، خبر بازی لئوناردو دی کاپریو در فیلم The Revenant را بعنوان اثر سینمایی بعدی اش منتشر کرده بودیم. هم اکنون طبق اخبار رسیده، تام هاردی نیز در حال مذاکرات جدی برای پیوستن به این فیلم و همبازی شدن با لئو دی کاپریو می باشد.

پیش از این، هاردی و دی کاپریو در فیلم Inception به کارگردانی کریستوفر نولان با یکدیگر همبازی شده بودند و ایفای نقش مشترک دوباره ی دو تن از محبوبترین بازیگران حال حاضر هالیوود قطعا این فیلم را به یکی از مهمترین اثرهای سینمایی سال 2015 تبدیل خواهد کرد.

هنوز تام هاردی قراردادی با کمپانی به امضا نرسانده، ولی گفته میشود در صورت توافق وی در نقشی که پیش از این متعلق به شان پن بود به ایفای نقش خواهد پرداخت.

این فیلم که از روی رمانی به همین نام اقتباس خواهد شد، به کارگردانی "آلخاندرو گنزالس ایناریتو" که خالق فیلمهای تحسین شده ای از جمله Biutiful, 21Grams و Babel می باشد در سال 1820 رخ خواهد داد. داستان در رابطه با مردیست به نام "هیو گرس" ( با بازی لئو دی کاپریو ) که بعد از رها شدن توسط دوستانش در مقابل حمله‌ی یک خرس وحشی، و وقتی که همه فکر گمان میکردند وی مُرده است برگشته و قصد انتقام می گیرد.

The Revenant که به معنی کسیست که بعد از مدت ها و در حالی که مُرده فرض شده بر میگردد، قرار است تا در سال 2016 اکران شود گرچه همچنان تاریخ دقیق اکرانش مشخص نیست.

لئوناردو دیکاپریو سال موفقی را با دو فیلم The Great Gatsby و The Wolf of WallStreet تجربه کرده و آلخاندرو گنزالس نیز امسال فیلم Birdman با بازی اما استون و ادوارد نورتون را در نوبت اکران دارد.
 
بالا