آينده شغلي رشته بيوتكنولوژي پزشكي

Hobbit

New member
هابیت شما روان پرویش نیستی ایشون من میشناسم شخصی نیست که توهین کنن/ شما متر و معیارات مشخص نیست روز نخست اگر یادت باشه مردد بودی برای این رشته اون موقع هم گفتم خوب فکراتو بکن که وسط راه سرد نشی/ باور کن شخصه که تعیین میکنه سلولی مولکولی چیه تره براش خورد نمیکنن دوستم این رشته ارشد میخونه بهش پایان نامه پی اچ دی دادن با دانشگاه علوم پزشکی کار میکنه/ یکی دیگه از دوستام با دکتر نصر رویان کار میکنه فقط باید تلاش کنی / اگر بگیم این چیه اون چیه چیزی درست نخاهد شد شعار نیست چون تلاش و پشتکار مقدس تر از درجا زدن و بیهوده بودنه//
دوست گرامی love virology عزیز!
من پست های بعدی رو ک خوندم واقعا از این حرفتون دلم گرفت!شما ب این لفظ کاربرvet lab ک بدون اهانت کردن گفتن"برای خودشون هم استدلال های جالبی میارن و.."اینجوری واکنش نشون میدین اونوقت در دفاع از دوست عزیزتر از جانتون ک پستشون سرتا پاش توهین مستقیم بود بمن میگین ایشون توهینی نکرده تویی ک متر و معیارات مشخص نیس!!!
باشه بنده متر و معیارام معلوم نیس و بقول شما بنده فقط سه ماهه ک دارم واس ارشد میخونم پس طبق نسخه ی تجویز شده ی شما درک درستی ازین رشته ندارم ،ولی جالب شد ک حرفای کاربر عزیز بیوتک حکمت،ک هم سنشون از ما بیشتره و هم تجربه و سوادشون درین رشته و هم اینکه فارغ التحصیل هستن و میتوننن محیط گل و بلبل دانشگاهو از محیط خشکسالی خارج از یونی از هم تمییز بدن هم همین حرفارو میگفتن!
بنده روی صحبتم با شما نیس و ب شخصیت شما ایمان دارم اما لطفا ب دوست عزیزتر از جانتون بگین جناب حکمت بیوتک از بزرگان تو این زمینه هستن و سنشون هم از ما بیشتره پس اومدن ب ایشون هم برچسب بزنن مراعات کنن لطفا!

آخرین ویرایش:

love virology

New member
من پست های بعدی رو ک خوندم واقعا از این حرفتون دلم گرفت!شما ب این لفظ کاربرvet lab ک گفتن"برای خودشون هم استدلال های جالبی میارن و.."اینجوری واکنش نشون میدین اونوقت در دفاع از دوست عزیزتر از جانتون ک پستشون سرتا پاش توهین مستقیم بود بمن میگین ایشون توهینی نکرده تویی ک متر و معیارات درس نیس!!!باشه بنده متر و معیارام معلوم نیس و بقول شما بنده فقط سه ماهه ک دارم واس ارشد میخونم پس طبق نسخه ی تجویز شده ی شما درک درستی ازین رشته ندارم ،ولی جالب شد ک حرفای کاربر عزیز بیوتک حکمت،ک هم سنشون از ما بیشتره و هم تجربه و سوادشون درین رشته و هم اینکه فارغ التحصیل هستن و میتوننن محیط گل و بلبل دانشگاهو از محیط خشکسالی خارج از یونی از هم تمییز بدن هم همین حرفارو میگفتن!
بنده روی صحبتم با شما نیس و ب شخصیت شما ایمان دارم اما لطفا ب دوست عزیزتر از جانتون بگین جناب حکمت بیوتک از بزرگان تو این زمینه هستن و سنشون هم از ما بیشتره پس اومدن ب ایشون هم برچسب بزنن مراعات کنن لطفا!

من نگفتم متر شما درس نیست میگم معیارت برای ورود به این رشته مشخص نیست همین/ بعدش کسی بخاد توهین کنه یا بقول معروف متلک اندازی کنه جلوش در میام دهه 70 نیستم که بخام بشینم هرکس هر طور خاست رفتار کنه دم نزنم// من کسی نیستم که خودمو بگیرم نه انقدر علم دارم ولی نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم با استاد و دانشجو که با این رشته ها سر کار دارن ارتباط دارم و اطلاعاتی کسب میکنم/ من اقا محمد میشناسم بحث دفاع نیست شاید روی عصبانیت بوده/ من برای شما نسخه تجویز نکردم من بخاطر حس کمک و ارمان هایی که این سایت داشته رفتار کردم فقط حیف ارمان های این سایت نابود شده شده جایی برای ابراز سخنانی که بوی متلک و عرض اندام و خودنمایی داره همین//

Hobbit

New member
من نگفتم متر شما درس نیست میگم معیارت برای ورود به این رشته مشخص نیست همین/ بعدش کسی بخاد توهین کنه یا بقول معروف متلک اندازی کنه جلوش در میام دهه 70 نیستم که بخام بشینم هرکس هر طور خاست رفتار کنه دم نزنم// من کسی نیستم که خودمو بگیرم نه انقدر علم دارم ولی نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم با استاد و دانشجو که با این رشته ها سر کار دارن ارتباط دارم و اطلاعاتی کسب میکنم/ من اقا محمد میشناسم بحث دفاع نیست شاید روی عصبانیت بوده/ من برای شما نسخه تجویز نکردم من بخاطر حس کمک و ارمان هایی که این سایت داشته رفتار کردم فقط حیف ارمان های این سایت نابود شده شده جایی برای ابراز سخنانی که بوی متلک و عرض اندام و خودنمایی داره همین//

متلک و عرض اندام و خودنمایی!!!احسنننننننننت:applause:

Mohammad gh

New member
شما خیلی لطف دارید ک خدا بنده رو ب عنوان یک موش آزمایشگاهی آفریده تا امید شما رو ک بنده ی خاص خدا و از اولیاءالله هستید رو آزمایش کنه!

شما خیلی لطف دارید ک بنده یک روان پریش هستم چون نظرم مطابق با نظر شما نیست!

شما خیلی لطف دارید ک بنده ضمیرم تاریکه چون تفکراتم با شما ک ضمیرتون بسسیارررر روشنه همخانی نداره!

شما خیلی لطف دارید ک بنده اومدم اینجا عقده گشایی کنم چون از انتخاب رشتم پشیمونم و طبق گفته ی شخص شخیص شما این حرکت من ناشی از مشکل روان شناختی م هست.خیلی عذر میخام ک بنده نمیدونستم ک شما علاوه بر اینکه یک داووووطلب ارشد(!!!!) هستید پی اچ دی روان شناسی هم دارین!

اتفاقا این بحثا خیلی خوب شد ک پیش اومد،شما ب این نتیجه رسیدین ک من یک افسرده ی عقده ای روان پریش هستم،منم ب این نتیجه رسیدم ک هرچی تابحال در مورد شخصیت شما فک میکردم اشتباه میکردم!

موفق باشین

من جواب شما رو در نقل قولی که ازتون گرفتم دادم .مطلب دومم یه مطلب کلی بود و شخص شما هدفش نبود..
باور کنید هرساله عده ی زیادی بحاطر انتخاب اشتباه دچار افسردگی و رنجش خاطر از خودشون میشن اما نباید این انرژی منفی رو به بقیه تزریق کنن

Mohammad gh

New member
[qquote]

:25r30wi:
.
.
(آقا ما دعوا نداریم ها، نیاید بگید لطفا دعوا نکنید ها!)
.
اما جای بسی تاسف و افسوسه که یکسری ها چشمانشون رو به روی مسائلی که در دور و اطرافشون داره اتفاق میفته بستن و همچون فرد روشنایی ندیده ای، در مقابل هرگونه نوری به شدت مقاومت میکنن و به جای تعقل و گفتمان منطقی، به فردی که توجهشون رو به روزنه ی روشنایی (حقایق) جلب می کنه، به طرز غیر منصفانه ای می تازند و به نوعی میشه گفت خواهان نبود اون فرد هستند.
.
.
برای خودشون هم استدلال های جالبی میارن و از دیگران هم می خوان که به استدلال های ایشان توجه کنند!
.
.
تعجب می کنم، تمامی رسانه های داخلی، صرفنظر از نوع گرایششون، (که اینجا فارس نیوز یکی از رفرنس های اظهاراتم بود) اگه به رسالت خودشون یعنی آگاهی مردم از مشکلات، آشنایی با وضعیت اقتصادی، اداری و در کل مجموع وقایع اتفاقیه میهنمون (تا حدی) عمل کنن میشن دستگاه پخش ناامیدی و توجه به این ها یعنی ضرر!
.
.
و همچنین از برخی دوستان تعجب می کنم که وجود مشکلات رو باور دارن، اما در باور کردن رابطه علی و معلولی دچار ناتوانی هستند و در باور کردن علت یا علل اصلی معضلات و مشکلات دچار خطا و سطحی نگری میشن.
.
.
ما اگر چیزی میگیم، چیزی نیست الا حقیقت، چیزی نیست جز این که با تمام وجودمون داریم حسش می کنیم، و در نهایت چیزی نیست جز اخبار رسانه های داخلی (صرفنظر از نوع نگرششون). حال شما اگر اینها رو قبول نمی کنید، مشکل خودتونه و اگر از افراد مرفه بی درد جامعه هستید که ما را با شما حرفی نیست.
.
.
هیچ کس منکر به درد بخور بودن و یا ظرفیت های عظیم نهفته در رشته های علوم پایه با دارا بودن قابلیت مانور بسیاربالا، نیست، بحث اصلی ما پرهیز از تک بعدی شدن دیدگاه و قضاوت افراد در نتیجه پرداختن به یک امر خاصی مثل تحصیل یا پژوهش و متقابلا لزوم در نظر گرفتن تمامی جوانب و با یک دید آگاه و باز سخن کردن، هست.
.
.
اگر به انتهای عرایضم در پست قبلی بنده به قدر کافی توجه می شد، اینگونه اظهارات شتابزده، احساساتی و یا سطحی نگرانه، عنوان نمی شد. بنده روزنه امیدی برای تلاش و کوشش باز گذاشتم ولو اینکه در مسیر حقیقت تلخ مهاجرت باشه.
.
.
و در نهایت امیدوارم روندی رو که الآن (خواه یا ناخواه) در حال طی شدن هست، کند و یا متوقف بشه و به شکوفا شدن و یا شکوفا شدن هر چه بیشتر استعداد و قابلیت های ما جوونها، یعنی سرمایه های این مملکت، در دیاری که توش زندگی می کنیم و وطنمون هم هست، منجر بشه.
:painting:

دوست عزیز هرجا بحث ناامیدی و تیرگی و تاریکی هست شخص شما وارد میشه و برای اون سیاه نمایی سوتو کف میزنه
نمیدونم چرا
شاید چون خودتون تجربیات بدی داشتید اما در تزریق دید منفیتون به سایرین هیچ وقت کمو کسر نذاشتید

ببخشید که بحثو شخصی میکنم اما هرجایی هرجایی که دیدم شما وارد شدید همیشه در جهت منفی نگری بوده
.

Mohammad gh

New member
دوستان خواهشا همچنان محترمانه گفتگو کنید.قراره مسئله از دیدگاههای مختلف به چالش کشیده بشه و باید به نظرات دیگران احترام گذاشت.نتیجه گیری رو لطفا به خوانندگان واگذار کنید.نظر خودتون رو بفرمایید و نظرات دیگران رو به چالش بکشید و از توهین مستقیم و غیر مسقیم به همدیگه خودداری کنید. سپاس فراوان:28::auizz3ffy9vla57584x

خانم بیوتکنولوژیست مسئله بحثو گفتگو نیست
مسئله اینه که خیلی ها این پست هارو میخونن و ممکنه حتی با وجود استعداد و توانایی بخاطر دوتا حرف نامربوط قید این رشته ی استراتژیک رو بزنن من به عینه دیدم چنین چیزایی رو
شاید بگید این جور ادمی که با چند خط پست بخواد قید بیوتکو بزنه همون نیاد بهتره اما این دوستان چنان سند سازی و جوسازی میکنن که هرکی ندونه فکر میکنه در راس تصمیم گیری هستن
خود من به شخصه وقتی انرژی شما رو میبینم واقعا به تصمیمم مطمین تر میشم
اینده برای کسایی هست که با اغوش باز و اشتیاق اونو بپذیرن نه یه لشگر از پیش شکست خورده

Mohammad gh

New member
من پست های بعدی رو ک خوندم واقعا از این حرفتون دلم گرفت!شما ب این لفظ کاربرvet lab ک بدون اهانت کردن گفتن"برای خودشون هم استدلال های جالبی میارن و.."اینجوری واکنش نشون میدین اونوقت در دفاع از دوست عزیزتر از جانتون ک پستشون سرتا پاش توهین مستقیم بود بمن میگین ایشون توهینی نکرده تویی ک متر و معیارات مشخص نیس!!!
باشه بنده متر و معیارام معلوم نیس و بقول شما بنده فقط سه ماهه ک دارم واس ارشد میخونم پس طبق نسخه ی تجویز شده ی شما درک درستی ازین رشته ندارم ،ولی جالب شد ک حرفای کاربر عزیز بیوتک حکمت،ک هم سنشون از ما بیشتره و هم تجربه و سوادشون درین رشته و هم اینکه فارغ التحصیل هستن و میتوننن محیط گل و بلبل دانشگاهو از محیط خشکسالی خارج از یونی از هم تمییز بدن هم همین حرفارو میگفتن!

شما فکر کردی بزرگ این زمینه میاد وقتشو اینجا بزاره؟اصن کسی که بزرگ این زمینه هست میاد میگه من فقط به بن بست رسیدم حالا شما امیدوار باش؟من دانشجوی ارشد بیوتک دیدم پایان نامه 20 میلیونیشو دانشگاه تمامو کمال تقبل کرده چون ببعدا از قبلش 200 تومن در میاره
البته دانشجوی بیوتک پزشکی دانشگاه ایران.
اما در کل
برام جالبه که شما چرا دارید عصبانیتتون از خودتون رو بخاطر انتخابتون!سر بیوتک خالی میکنید...
مشکل اینه تو کشور ما افراد وقتی به موفقیتی میرسن به جایی که قبلا بودن پشت میکنن و میرن دنبال کارشون
برنمیگردن تا برای ما از موفقیت هاشون بگن
اما افرادی که راه بجایی نمیبرن با کوله باری از انرژی منفی به سمت خودمون برمیگردن و مارو از زمینو زمان ناامید میکنن

vet lab sciences

New member
[qquote]

دوست عزیز هرجا بحث ناامیدی و تیرگی و تاریکی هست شخص شما وارد میشه و برای اون سیاه نمایی سوتو کف میزنه
نمیدونم چرا
شاید چون خودتون تجربیات بدی داشتید اما در تزریق دید منفیتون به سایرین هیچ وقت کمو کسر نذاشتید

ببخشید که بحثو شخصی میکنم اما هرجایی هرجایی که دیدم شما وارد شدید همیشه در جهت منفی نگری بوده
.

باشه برادر. اگر شما به اخبار، میگی تیرگی و سیاه نمایی اشکالی نداره.
اگر به کسی که میاد واقعیات جامعه رو میگه و میگه آقا یکی دو نفر یا چند نفری که (به احتمال زیاد) قبل از ما فارغ التحصیل شدن (یعنی قدیم تر) و اسمی ازشون بیرون اومده رو ملاک وضعیت آینده اون زمینه قرار ندید و به اکثریت نگاه کنید، بستر رشد باید لااقل برای اکثریت فارغ التحصیلان هر فیلدی فراهم باشه نه اقلیت، میگی ناامید و روان پریش و افسرده، اشکالی نداره.
.
در نهایت این خواننده با انصاف و نکته بین هست که قضاوت و نتیجه گیری میکنه.

- - - Updated - - -

[qquote]

نمیدونم چرا

.

باشه برادر. اگر شما به اخبار، میگی تیرگی و سیاه نمایی اشکالی نداره.
اگر به کسی که میاد واقعیات جامعه رو میگه و میگه آقا یکی دو نفر یا چند نفری که (به احتمال زیاد) قبل از ما فارغ التحصیل شدن (یعنی قدیم تر) و اسمی ازشون بیرون اومده رو ملاک وضعیت آینده اون زمینه قرار ندید و به اکثریت نگاه کنید، بستر رشد باید لااقل برای اکثریت فارغ التحصیلان هر فیلدی فراهم باشه نه اقلیت، میگی ناامید و روان پریش و افسرده، اشکالی نداره.
.
در نهایت این خواننده با انصاف و نکته بین هست که قضاوت و نتیجه گیری میکنه.

ختم کلام

دوستان عزیز
اینجا قرار نیست کسی بخواد بزرگنمایی کنه یا کسی بیاد کسی رو تحقیر کند هر سمت و سوی که برای خودتون با هر دیدی پیش گرفته اید ادامه دهید حالا هر آینده ای که قرار براتون پیش بیاد مهم اینه که هدف دارید و امیدوار باشید اینجا هم اگر هر نظری ارائه شد فقط یک نظر شخصی بود وسلام!!پس کلا این موضوع رو با هر ماهیت و دیدی خاتمه دهید و حتی چنانچه امکانش هست تاپیک رو حذف کنید
آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان بالاخص دوست خوبمون محمد آقا ایشالا شما یکی از بهترینهای این رشته شوید تا وقتی اگر زنده بودم حداقل بگیم ایشون من میشناسم
:auizz3ffy9vla57584x:rose:

آخرین ویرایش:

Hobbit

New member
دوستان عزیز
اینجا قرار نیست کسی بخواد بزرگنمایی کنه یا کسی بیاد کسی رو تحقیر کند هر سمت و سوی که برای خودتون با هر دیدی پیش گرفته اید ادامه دهید حالا هر آینده ای که قرار براتون پیش بیاد مهم اینه که هدف دارید و امیدوار باشید اینجا هم اگر هر نظری ارائه شد فقط یک نظر شخصی بود وسلام!!پس کلا این موضوع رو با هر ماهیت و دیدی خاتمه دهید و حتی چنانچه امکانش هست تاپیک رو حذف کنید
آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان بالاخص دوست خوبمون محمد آقا ایشالا شما یکی از بهترینهای این رشته شوید تا وقتی اگر زنده بودم حداقل بگیم ایشون من میشناسم
:auizz3ffy9vla57584x

بلی دوستان موافقم.
اینم از جمع بندی بحثمون ..تشریفمونو ببریم خونه هامون پی زندگیمون کلی کار سرمون ریخته
:riz303:

The Guy

Well-known member
ای بابا تا نوبت من شد بحث تموم شد که!
آقا در کل نظر شخصی بنده این هست که اولا چرا این همه به بیوتکنولوژی میتوپین؟ وضعیت باقی رشته ها پشیزی بهتره؟!! از لحاظ شغلی میگما!
دوم اینکه رشته های علوم پایه خیلی به هم نزدیکن و اوور لپ زیاد دارن و اصلا عنوان رشته نیست که آینده شغلی رو تعیین میکنه، بلکه بیشتر توانایی های فرد و البته پارتی و یک سری فاکتور های دیگه مثل محل زندگی و... هست که تعیین میکنن کی سر کار بره کی نره.
خیلی مهم نیست چه رشته ای بخونید، کدوم دانشگاه،...
مهم اینه که اولا یه آرامش روانی نسبی داشته باشید، و از اون دانشگاهی که توش تحصیل میکنید راضی باشید.
سوم اینکه اصولا وقتی بحث کار و پول موقعیت های شغلی وسط میاد، در همه فیلد ها افراد موفق در اقلیت هستند، و اصلا درستش هم همینه. چون سر همه چیز رقابته. همه نمیتونن موفق باشن، همه نمیتونن راضی باشن. و به قول محمد، معمولا افراد موفق هم نمیان راجب موفقیت هاشون برای پایین دستی هاشون صحبت کنند. مگر سالی یک بار... اون هم دلیل زیاد داره.
و همچنین برای اینکه در این گروه اقلیت موفق ها قرار بگیرید نیازه که همه جوره تلاشتون از اکثریت بیشتر باشه. اطلاعات تئوری بالا، توانایی عملی بالا، روابط عمومی قوی، ارتباط با افراد درست و...
شاید کسی که برای موفقیت تلاش میکنه موفق نشه/بشه، اما کسی که برای شکست تلاش میکنه حتمن شکست میخوره. شکست خوردن تو این دنیا آسون ترین کاره :)

بالا