آموزش ریاضیات وارتباط آن با ماه تولد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Faridma8

New member
نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که کودکانی که در تابستان متولد می‌شوند در بحث ریاضیات از همکلاسی‌های خود که در زمستان متولد شده‌اند عقب می‌مانند.
مهر نوشت: کودکانی که بین ماه‌های می تا آگوست (اردیبهشت تا شهریور) متولد می‌شوند تا یک سوم بیشتر به یادگیری مهارت‌های ریاضی نیاز دارند . این گزارش که توسط تراست "هرکودک یک شانس دارد" انجام شده و طی آن 47 هزار و 237 کودک بین 6 تا هفت سال که در مهارت‌های ریاضی از سایر کودک‌ها ضعیف‌تر بوده‌اند مورد بررسی قرار گرفتند . این تحقیق نشان می‌دهد که کودکانی که در تابستان متولد شده‌اند، در بحث ریاضیات 13 ماه عقب‌تر از متوسط گروه سنی خود قرار دارند .نتایج این تحقیق پس از تحقیق جداگانه‌ای منتشر شده که نشان می‌داد کودکانی که در تابستان متولد شده‌اند احتمالاً در مدرسه نسبت به سایرین کمتر احساس شادی می‌کنند، احساس عزت نفس کمتری دارند و احتمال پذیرفته شدن آنها در دانشگاه‌های برتر کمتر است.
احتمال اینکه دانش آموزان پسر با ارقام مشکل بیشتری داشته باشند و نیازهای آموزشی خاصی داشته باشند بیشتر است. طرح آموزشی دانشگاه اج‌ هیل پس از 3.7 ماه آموزش بیشتر برای این کودکان توانستند به یک نتیجه آموزشهای 15.7 ماهه دست یابند. از سوی دیگر نتایج این تحقیقات نشان می دهد که کودکانی که در قالب گروه ها آموزش می بینند پیشرفت قابل توجهی نسبت به کودکانی که به طور انفرادی آموزش دیده ، ندارند.
آخرین ارقام این تحقیق توسط دانشگاه اج هیل تدوین شده که آموزش را برای این برنامه تحت عنوان " هرکودکی حساب می‌شود" فراهم کرده است . طرح این پروژه در اصل با مدیریت و بودجه مستقیم دپارتمان آموزش بریتانیا فراهم شده است و اکنون توسط دانشگاه اج هیل اداره می‌شود و به دو طرح شمارش ارقام و شماره یک در کلاس تبدیل شده است.​

آخرین ویرایش:

aram ft

New member
مرسي
. من مردادي ام... خوب شد نرفتم رشته ي رياضي :ad54ad:

AWWA

New member
مرسي
. من مردادي ام... خوب شد نرفتم رشته ي رياضي :ad54ad:

منم متولد مردادم:smilies-azardl (113.....ولی خداییش تو درس ریاضی همیشه جزو نفرات اول کلاسمون بودم.حلیات من همیشه جلوتر از حفظیاتم بوده

ولی یه چیزیو راس گفته...حافظه عددیم خوب نیست..:dadad4::black_eyed:

آخرین ویرایش:

shamila

New member
منم شهریوریم ولی همیشه اولین نفر تو ریاضی بودم ولی علاقه چندانی نداشتم.عشقم زیست وشیمی بوده و هست :(40):

Irin

New member
من متولد بهمن ام، ریاضیم همیشه خوب با نمرهای بالا ولی بهش علاقه نداشتم .

Irin

New member
شنیدم ک بچه‌های باهوش و زرنگ بیشتر ب خوراکی های شیرین علاقه دارن، منبع تحقیقشو یادم نمیاد، در مورد شما صدق میکنه؟؟؟

@... zahra

New member
من 5اسفندم...ینی امروز.
.وقتی خوب ریاضی حل میکردم خوشم میومد...ولی در کل از فیزیک که بهتر بود:smiliess (1):

sahar-a

New member
من متولد تیر ماه هستم و ریاضی م خوب بود و یه چیز جالب که من اگه یه عددی رو بشنوم دیگه یادم نمیره! مثلا من دوران کارشناسی شماره دانشجویی ده دوازده نفر از همکلاسی هامو با رمزشون حفظ بودم که یه بار پیشم گفته بودن، گاهی میرفتم سایت و نمره های پایان ترم شون رو می‌دیدم (دزدکی)!

آيشن

New member
من متولد تیر ماه هستم و ریاضی م خوب بود و یه چیز جالب که من اگه یه عددی رو بشنوم دیگه یادم نمیره! مثلا من دوران کارشناسی شماره دانشجویی ده دوازده نفر از همکلاسی هامو با رمزشون حفظ بودم که یه بار پیشم گفته بودن، گاهی میرفتم سایت و نمره های پایان ترم شون رو می‌دیدم (دزدکی)!
سحر جان شما هم كه مثل من بودي منم هميشه شماره دانشجويي و رمز بچه ها رو حفظ ميكردم هنوزم يادم هستن منم متولد مردادم

padideh

New member
به به اينجا كلا پاتوق مردادي هاست خوشمان امد ...منم مردادي هستم
اصولا ادما 2دسته هستن يا مردادي هستن يا دوست ميدارن كه مردادي باشن
ب افتخار همه مردادي ها بزن دست قشنگروووووو

shamila

New member
اصولا ادما 2دسته هستن يا مردادي هستن يا دوست ميدارن كه مردادي باشن
ب افتخار همه مردادي ها بزن دست قشنگروووووو

یعنی اعتماد به نفست بالاست همسایه هااااااااااااااااااااااا
عجب همسایه ی پرانرژی دارم:smilies-azardl (113

shima.p

New member
من 28 اسفندم و ریاضیاتم بهتر از زیست بوده همیشه.اول دبیرستان ریاضی شدم 20 زیست شدم 19.75 خیلی از شکل کارنامه ام که با 19.75 زشت شده بود بدم میومد.:25r30wi: همه گفتن برو ریاضی من رفتم تجربی:eek:t0837h0nn8zfqu8ult الهی !!!!!!!چه روزایی بود یادش بخیررررررر

AWWA

New member
اصولا ادما 2دسته هستن يا مردادي هستن يا دوست ميدارن كه مردادي باشنب افتخار همه مردادي ها بزن دست قشنگروووووو

:25r30wi::25r30wi:خیلی با حال بود.
ولی جدای از شوخی متولدین هر ماهی خوبیهای مختص خودشون رو دارن:riz277:

monika.6

New member
من خردادی ام فیزیکم عالی بود ولی از ریاضی متنفر بودم و هستم
زنگ ریاضی از کابوس های زندگی دانش اموزی من بود!

sunny sky

New member
نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که کودکانی که در تابستان متولد می‌شوند در بحث ریاضیات از همکلاسی‌های خود که در زمستان متولد شده‌اند عقب می‌مانند.
مهر نوشت: کودکانی که بین ماه‌های می تا آگوست (اردیبهشت تا شهریور) متولد می‌شوند تا یک سوم بیشتر به یادگیری مهارت‌های ریاضی نیاز دارند . این گزارش که توسط تراست "هرکودک یک شانس دارد" انجام شده و طی آن 47 هزار و 237 کودک بین 6 تا هفت سال که در مهارت‌های ریاضی از سایر کودک‌ها ضعیف‌تر بوده‌اند مورد بررسی قرار گرفتند . این تحقیق نشان می‌دهد که کودکانی که در تابستان متولد شده‌اند، در بحث ریاضیات 13 ماه عقب‌تر از متوسط گروه سنی خود قرار دارند .نتایج این تحقیق پس از تحقیق جداگانه‌ای منتشر شده که نشان می‌داد کودکانی که در تابستان متولد شده‌اند احتمالاً در مدرسه نسبت به سایرین کمتر احساس شادی می‌کنند، احساس عزت نفس کمتری دارند و احتمال پذیرفته شدن آنها در دانشگاه‌های برتر کمتر است.
احتمال اینکه دانش آموزان پسر با ارقام مشکل بیشتری داشته باشند و نیازهای آموزشی خاصی داشته باشند بیشتر است. طرح آموزشی دانشگاه اج‌ هیل پس از 3.7 ماه آموزش بیشتر برای این کودکان توانستند به یک نتیجه آموزشهای 15.7 ماهه دست یابند. از سوی دیگر نتایج این تحقیقات نشان می دهد که کودکانی که در قالب گروه ها آموزش می بینند پیشرفت قابل توجهی نسبت به کودکانی که به طور انفرادی آموزش دیده ، ندارند.
آخرین ارقام این تحقیق توسط دانشگاه اج هیل تدوین شده که آموزش را برای این برنامه تحت عنوان " هرکودکی حساب می‌شود" فراهم کرده است . طرح این پروژه در اصل با مدیریت و بودجه مستقیم دپارتمان آموزش بریتانیا فراهم شده است و اکنون توسط دانشگاه اج هیل اداره می‌شود و به دو طرح شمارش ارقام و شماره یک در کلاس تبدیل شده است.​

سلام فکر نکنم خیلی به ماه تولد مربوط باشه من پایئزیم ولی اصلا حلیاتم خوب نیس بیشتر به علاقه و هوشت مربوطه.................

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا